Bole klatki piersiowej i plecow

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lalina 24 kwi 2008, 22:21
Czasem tak jakbym miala płytki oddech,albo poprostu nagle duszno mi sie robi ale najgorsze jak mam uczucie jakbym w płucu juz miejsca nie miała jakby było pełne powietrza i wiecej sie nie chce zmiescic biore wtedy torebke i oddycham do niej.

przez too_sensitive 25 kwi 2008, 01:51
Ja mam podobnie tz:nie umiem zlapac glebokiego oddechu,oddycham do pewnego mometu i jakby blokada stop i od nowa.Czy bierzesz jakies lekarstwa?

przez tomakin 25 kwi 2008, 03:47
Więcej wychodzić na słońce, żeby mieć odpowiedni poziom witaminy D (syntetyczna nie działa tak dobrze jak naturalna)

nie pić mleka, nie spożywać nabiału - wbrew opinii promowanej przez naukowców z koncernu Danone, mleko NIE zapobiega osteoporozie, ono ją WYWOŁUJE - ta choroba istnieje tylko w krajach, w których pije się mleko, dotyka w zasadzie tylko ludzi którzy spożywają mleko i przetwory mleczne. Swoją drogą człowiek to jedyna istota na ziemi, która ma problemy z wapniem, jakoś tak się składa, że jedyna która pije mleko innych gatunków...

Ograniczyć mięso i cukier, a już absolutnie nie pić coli i innych napoi gazowanych.

Doraźnie 3x dziennie rozpuszczalny wapń, tak po 300-400 mg, za każdym razem z tabletką magnezu z witaminą B6. Po takiej dawce uderzeniowej można przejść na źródła naturalne - bardzo dobry jest tutaj sok marchewkowy, taki robiony w domu.

Po kilku miesiącach po bólu nie powinno być nawet śladu. Szybciej się nie da, jeśli ktoś aż tak wypłukał sobie wapń z kości to sorki, nie ma zmiłuj się, trzeba trochę pocierpieć zanim się poziom wyrówna.

Można oczywiście próbować leków przeciwbólowych, ale to jak pudrowanie chorego na ospę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Bole klatki piersiowej i plecow

przez kajbenc 07 paź 2010, 20:50
jeśli masz problemy z bólem pleców z rana to sprawdź rady na tej stronie: ból pleców

Sortuj wg