Zgaga??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Zgaga??

przez Dorot 26 mar 2008, 17:23
Witam

nie wiem czy temat był ale bardzo bym prosiła o porade , a mianowicie czy ktoś z was miał ciągłe pieczenie w gardle albo żołądku?? Nie wiem już sama czy to może być z nerwów czy nie a ostatnio miałam bardzo nerwowy okres, jestem przerażona troche. Żołądek miałam juz wiele razy badany h.pylori nie mam, teraz mam w głowe wmontowane wrzody i strasznie sie boje , i jak to wiecie myśli nie dają spokoju. Ja juz sama nei wiem , zaczynam się chyba w tym gubić już :(
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

przez viviana 27 mar 2008, 00:34
Dorot , oczywiście , że może być z nerwów. Kiedyś bardzo często to miałam ale jakoś przeszło , chyba po lekach . Leczysz się ?
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez offtopic 27 mar 2008, 09:27
Z nerwów może być choć bardziej prawdopodobne że zgagę masz właśnie po lekach. Szczególnie jeśli zdarza Ci się je brać na czczo.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dorot 27 mar 2008, 09:58
Leków właśnie żadnych nie biorę, od dawna już , bo czułam się po nich niezbyt dobrze. Co do leczenia to kiedyś chodziłam na terapie ale teraz znowu zaczynam bo pomału tracę się na tym świecie ehh :roll:
Pośród Kłopotów znaleźć SENS!!!!

Re: Zgaga??

przez Superbabka 20 lip 2008, 20:04
Nie wiem czy to aktualny temat. Ale od miesiąca mam palenie w przełyku aż do żołądka , odrętwienie języka i w ogóle jamy ustnej, dziwny smak w buzi i inne takie - gastrolog od razu stwierdził refluks. Leczę się...narazie chyba nadal nic, ale ponoć elczenie trwa do miesiąca;) Powodzonka jakby co
Nabywając trzy koty nabywasz gratis trzy wierne serduszka :)

przez Magdalenka81 20 lip 2008, 23:30
Ja tez mam probelmy ze zgaga,wydaje mi sie ze to moze byc zwiazane ze stresem

przez Superbabka 21 lip 2008, 20:36
Myślę, że nawet napewno:) Mi gastrolog powiedziała, że refluks, zgaga, wszelkie nieżyty żołądka itp - to wina przede wszystkim stresu i nerwów;/

przez tomakin 21 lip 2008, 21:17
Zmień gastrologa. Refluksy, zgagi, nieżyty i cała reszta to wina w 99% złego odżywiania, ten jeden procent to faktycznie nerwy.

W ogóle patrzę po tematach i widzę, że całkiem niezłych lekarzy masz :D Gdzie takich można znaleźć? Pewnie w NFZ?

przez adam_s 21 lip 2008, 22:44
Powiem szczerze że ci lekarze z NFZ są już lepsi od prywaciarzy. Ci prywatni niby się przejmują pacjentem a zależy im tylko na kasie i stawiają byle jakie diagnozy ( jak dotąd zdarzyło mi się to dwukrotnie i już więcej prywatnie nie pójdę ).
Co do mojego żołądka to już nawet szkoda czasu na narzekanie. Jeśli to coś co mam ( zapalenie lub wrzody) jest spowodowane stresem to ja jestem święty.
GG: 5988000

przez tomakin 22 lip 2008, 12:38
Podpowiem:

Jak kumpel dostał zapalenia ścięgien od zbyt długiej gry na basie, poszedł do lekarza który jeździ z narodową reprezentacją olimpijską. Jasne, że zapłacił 20 zł więcej, ale nie miał takiej historii jak jedna koleżanka z forum, która była z chorą tarczycą u 8 różnych endo i dostała 8 różnych diagnoz.

przez Superbabka 22 lip 2008, 13:55
Tomakin - strasznie dołujesz i jedziesz po każdym poście;/
Wyobraź sobie, że mam świetnego gastrologa, u którego leczę się od lat. Wcześniej na nieżyt żołądka, teraz na zgagę. To lekarz z wielkim doświadczeniem i masą wyleczonych pacjentów. Mam 100% zaufania do niej! Leczy i prywatnie i państwowo i jest świetnym lekarzem. I wyobraź sobie, że wszelkie choroby żołądka w wielkim stopniu są spowodowane nerwami i stresem, bo ten niszczy ścianę żołądka wytwarzając kwasy itp.

Pozdrawiam i więcej pozytywów dla innych!

przez Superbabka 22 lip 2008, 13:55
A przy okazji dla spokoju byłam także u innego - powiedział dokłądnie to samo.
Pozdrawiam

Sortuj wg