Halucynacje smakowe w nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Halucynacje smakowe w nerwicy

przez rolingstone 19 lut 2008, 10:15
Nie wiem, czy można to nazwać halucynacją. Czy macie coś takiego, że czasem przez kilka sekund przypomni wam się jakiś smak potrawy, którą jedliście wcześniej. Uwaga, nie chodzi mi tu o zwykłe przypomnienie sobie smaku, ale o uczucie smaku tak dokładne, jakby się właśnie tę potrawę jadło (może to być smak napoju).
Nerwicę można pokonać :)

przez Oliwka333 19 lut 2008, 17:32
nie mam czegos takiego.....no coz kolejna wkretka moj drogi....dobrze ze tak malo szkodliwa...trzymaj sie.

Re: Halucynacje smakowe w nerwicy

przez Hetna 19 lut 2008, 23:26
rolingstone napisał(a):Nie wiem, czy można to nazwać halucynacją. Czy macie coś takiego, że czasem przez kilka sekund przypomni wam się jakiś smak potrawy, którą jedliście wcześniej. Uwaga, nie chodzi mi tu o zwykłe przypomnienie sobie smaku, ale o uczucie smaku tak dokładne, jakby się właśnie tę potrawę jadło (może to być smak napoju).

Ja myślę, że to czucie to jest właśnie przypomnienie tylko, że pamięć zmysłu smaku może tak działa. Ja mam za to często deja vu :) i nie cierpię tego:)!
biegnę by uwolnić pajaca!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nana x 20 lut 2008, 01:23
nie miałam czegos takiego, ale miałam co innego związanego ze zmysłem smaku. Na poczatku , jak ujawniła się u mnie nerwica i byłam w szoku, nie wiedziłam co sie ze mną dzieje, masakryczne przerażenie, słabość itd, to któregos dnia w pewnym momencie jedzac kolacje a w zasadzie wpychajac ją w siebie bo nie miłam wtedy apetytu, na jakąś chwile, nie wiem może kilka sekund - straciłam smak. I to było koszmarne uczucie. Jakbym mieliła w gębie siano..okrrrropne

przez rolingstone 22 lut 2008, 15:01
Hetna napisał(a):deja vu :) i nie cierpię tego:)!

no, mało przyjemne, zwłaszcza w nasileniu
Nerwicę można pokonać :)

Sortuj wg