Pisze to i płacze,prosze piszczcie do mnie teraz!Błagam

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwicówka 19 lut 2008, 15:55
topa swego czasu czyli zanim zaszla w ciaze-mała ma 4 miesiace stosowalam coaxil i było ok,jutro mam umówiona wizyte u lekarza i znowu będe brała coaxil bo byłam juz prawie zdrowa,było tak dobrze,ale po ciazy znowu mi sie zaczelo,znowu z taka sama sila :-(

rolingstone własnie próbowałam szukac i na tym forum i wogóle w necie o nerwobólach w łopatce,ale nic nie znalazłam-ludzie uskarzaja sie na kłucie w mostku-w klatce piersiowe i inne,ale nic o łopatkach,dlatego tak sie tego boje

Pisałam Wam,ze byłam wczoraj na tym pogotowiu-dostałam zastrzyk i lekarz przepisał mi recepte na lek,który niby ma pomóc na łopatki-coxtral i osłonowo Lanzul-poszlam do apteki-majac w portfelu ostatnie 20zl i pytam ile to kosztuje-zaplacilam 17,55 przyszlam do domu i jak przeczytalam ulotke coxtralu-dzialania nieporzadane takk nie zazyje tego bo tam pisze wlacznie ze smiercia po tej tabletce.Jestem wsciekla ze to wykupilam bo to byly ostatnie pieniadze a mialam nadzije,ze pomoga i moja psychika osiagnie spokoj,ale nie,nie zazyje tego i co teraz-oddałabym ten lek,ale nie przyjma mi w aptece-nie mozna zwracac lekow :-(

przez Gosiulka 19 lut 2008, 17:03
A jednak sama juz zauważyłaś że to DUSZENIE jest na podłozu psychicznym no bo jeśli wczoraj sie nie udusiłaś no to dzisiaj tez ci to się nie stanie.Włącz sobie jakąś piosenkę która cię uspokoi wypij podwójna meliskę i nie przejmuj się tym tak bardzo bo jeszcze bardziej się nakręcasz i przez to jest ta duszność.Ja na początku mojej nerwicy brałam PERSEN jest to lek ziołowy na uspokojenie i pomógł mi może i to ci pomoże nie ma on przede wszystkim skutków ubocznych których się tak boisz.Nie denerwuj się tym kłuciem przejdzie jak przestaniesz o tym myśleć NAPEWNO ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:06 pm ]
Początki nerwicy są bardzo dokuczliwe zobaczysz że po jakimś czasie będziesz się z tego śmiać. Ja mam juz nerwicę od 4 lat i do dziś wspominam jej najgorsze objawy ale teraz mnie one śmieszą że takimi błachymi sprawami nie ma co się przejmowac Będzie dobrze zobaczysz tylko zrelaksuj sie i nie myśl o tym bo to jest jeszcze gorsze ;)
Przyjaciel forum

przez cleo27 19 lut 2008, 17:09
to co masz to typowe nerwobóle . Ewentualnie moze to byc zapalenie nerwów lub masz skrzywienie kregosłupa które takze daje takie objawy!!!!
oj....pózniej coś napiszę!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicówka 19 lut 2008, 17:36
gosiula wlasnie to jest w tym dziwne,ze zmagalam sie juz z nerwica i wiedzialam,ze to nerwy,ale teraz kiedy dolapały mnie bole tych łopatek to jakos schizuje okrutnie i boje sie.A melise ile razy dziennie moge pic??

cleo27 a jak sprawdzic czy to zapalenie nerwow badz czy od kregosłupa??

przez cleo27 19 lut 2008, 17:59
moja mam miała takie własnie zapalenie nerwów i jeden internista tego nie rozpoznał dopiero inny na pogotowiu dobrze mame zdiagnozował i dał na to leki. A jeżeli to kręgosłup to musisz zrobic przeswietlenie kręgosłupa i z tym do ortopedy. Ja mam skrzywienie i doskonale wiem ze takie objawy moze dawac
oj....pózniej coś napiszę!

przez nerwicówka 19 lut 2008, 18:11
do tej pory nigdy nie mialam zadnych problemow z kregoslupem,ale 4 miesiace temu urodzilam 3 dziecko wiec roznie to po porodzie bywa.Poki co ide w piatek na rtg mam nadzieje,ze pluca sa ok,robilam rtg dwa lata temu i lekarz byl zachwycony,mowil,ze piekne mam pluca-ksiazkowe i ze moglby na studiach pokazywac je studentom,mam nadzieje,zo od tego czasu nic sie nie zmienilo,nigdy nie palilam i nadal nie pale

przez Gosiulka 19 lut 2008, 18:22
Ja piję melisę nawet 5 razy dziennie a najbardziej na noc ale oprócz tego biorę Spamilan który mi psychiatra zapisał :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez nerwicówka 19 lut 2008, 19:55
A co powiecie o coaxilu??
Czy wogole zazywanie tego typu lekow pomaga w lepszym oddychaniu??

przez celineczka3 19 lut 2008, 20:11
nerwicówka napisał(a):A co powiecie o coaxilu??

Jak na bardzo zaawansowaną nerwice to coaxil jest bardzo słaby.Brałam i czułam się jakbym łykała cukierki. Zadnej różnicy>>nawet na ulotce pisze ze to słaby lek. Wiem ze niektórym pomaga, ale ogólnie to malo skuteczny lek.
celineczka3

przez nerwicówka 19 lut 2008, 20:17
Ja nigdy nie zazywalam zadnych lekow wiec na mnie moze podzialac ok bo jak nigdy nie zazywalam zadnych lkekow to moze pomocny bedzie

przez aldara.35 19 lut 2008, 20:48
hej.Ja brałam dosc długo Coaxil,faktycznie jest on z tych ,,pierwszego rzutu,,jest to lek antydepresyjny i troche przeciwlękowy .Faktycznie mówią o nim ze jest dosc słaby ale mi bardzo pomogł,był on jednym z lekow przy uzywaniu ktorego nie mialam nigdy napadu paniki.A poza tym ja nie odczuwalam po nim zadnych objawow ubocznych,co dla niektorych jest decydujące:)
Tez jadlam go jak cukierki:)

Ps.Nie boj sie nie udusisz sie! Nawet jesli to pod łopatkami ma jakąs chorobową przyczyne to od klucia w lopatkach sie nie udusisz.:)
Odme tez mialam ,po malym wypadku.Na skutek stłuczenia i polamania zeber,ale nie mialam zadnych objawow braku powietrza.

przez nerwicówka 19 lut 2008, 21:06
aldara.35 własnie ta odma sie okropnie zamartwiam,moja mama dusila sie i gdyby na czas nie przyjechala karetka,a roznie to bywa,to udusilaby sie :-( bo pecherzyk doistaje sie do płuc i zaczyna sie problem z oddychaniem :-( a to jest głowna moja zmora plus wymyslanie sobie chorob

przez aldara.35 19 lut 2008, 22:42
To juz masz wyjasnienie dlaczego tak panicznie boisz sie odmy:)
Ja napisalam jakie ja mam doswiadczenie,oczywiscie wszystko zalezy od konkretnego przypadku.
Gdyby cos jednak było nie tak to lekarz by pewnie na to wpadł.
Wiem jak to jest bo tez ,,chorowalam,,na rozne choroby :).

Re: Pisze to i płacze,prosze piszczcie do mnie teraz!Błagam

przez Hetna 19 lut 2008, 23:08
nerwicówka napisał(a):Od kilku dni konkretnie 5 pokłuwaja mnie łopatki-pisałam juz o tym,a do tego okropnie mi sie oddycha,ale to tak,ze boje sie,ze sie udusze,tak sie zdenerwowalam,ze mam cisnienie 130/129 tetno 120 i cala sie trzese,wargio mi zdretwialy i palce mrowieja,tak sie zdenerwowalam,boje sie,ze sie udusze.Co ja mam myslec,czy to ta cholerna nerwica,nich ona mi da wreszcie spokoj

Mimo, że mam świadomość ze to nerwica do dzisiaj mam fazy duszenia. Wczoraj też miałam kryzys. Serducho mi tak waliło, że czułam jego walenie na plecach i oczywiście mnie bolało. Myślałam sobie "tylko uważaj, żeby się nie wkręcić, że zaraz umrę czy się uduszę albo że dostane zawału". Niestety lęk się włączył ale w miarę szybko go zgasiłam. To jest w głowie. Nie daj się wkręcić, myśl że możesz to kontrolować. Nie popadaj w panikę mów sobie nawet słowami, że czujesz się dobrze. Zmień to myślenie na pozytywne. Ja wiem co czujesz wiem że to trudne ale nie ma szans żebyś się udusiła. Ja tak mam od wielu lat i ciągle żyję :)
biegnę by uwolnić pajaca!

Sortuj wg