Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nie wiem co robic z tym wszystkim...

przez popomoc 04 sty 2011, 20:05
jolanta_d, wydaje się, że wizyta i psychologa jest najsensowniejszym rozwiązaniem. Jeśli Twój stan jest dla Ciebie nie do zniesienia, to trzeba również rozważyć farmakoterapię. Jeśli karmisz piersią, warto najpierw upewnić się, czy leki nie będą mieć wpływu na dziecko.

Wracając do psychoterapii - dopytaj o dobrego specjalistę w Twojej miejscowości. Najlepiej, gdyby ktoś Ci polecił.

P.S.
Przyjaciółka opowiadała mi, że po urodzeniu dziecka powróciły do niej traumy z dzieciństwa. Nie wiem, czy u Ciebie zaistniał podobny mechanizm. Na sesji z terapeutą zapewne do tego dojdziecie.
Adam Kamiński
psychoterapia w Łodzi
http://www.popomoc.org

serce nie wytrzymuje

przez Margaryna9 05 sty 2011, 09:57
Od dawna mam taki problem... po prostu nie moge wejsc po schodach po każdym wysiłku serce bije mi tak szybko i czuje okropne zmeczenie... jak bym mial zemdleć.. Mialem dwa miesiace temu echo serca i wszystko bylo okej.
Co to jest? Od nerwicy
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: serce nie wytrzymuje

przez dogomaniaczka 05 sty 2011, 11:38
Margaryna9, sam sobie odpowiadasz?
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 05 sty 2011, 12:55
Margaryna9, ja nie miałam tego typu objawów od nerwicy. Serce mi waliło tylko przy atakach nerwicowych. A może to od mieszanki leków które przyjmujesz? Poza tym, badałeś hormony itd?

przez Ahmed 05 sty 2011, 18:34
a może poprostu kondycja pada ??
Ja tak miałem jak prowadziłem stacjonarny i osiadły tryb życia. Paliłem dwie paki fajek dziennie i jedyny ruch to było wyjście z domu do samochodu i z samochodu do pracy + powrót . W domu siedziałem przed kompem i paliłem i w pracy to samo... 16 godzin siedzenia, stresu i miliony fajek zrobiły swoje- Wejscie na pierwsze pietro powodowało tętno 190 które utrzymawało sie chyba ze 3 minuty no i zadyszka taka że płuca można było wypluć.
Oczywiście można być niepalącym ale prowadząc podobnie jak u mnie siedząco-lezący tryb życia da też taki efekt.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez wovacuum 05 sty 2011, 18:39
Margaryna9, z tego co pamietam to cpasz na potègè..no to jak pikawka ma nie pasc?? :roll:
wovacuum

przez Ahmed 05 sty 2011, 19:06
wovacuum napisał(a):Margaryna9, z tego co pamietam to cpasz na potègè..no to jak pikawka ma nie pasc?? :roll:

a no to zupełnie insza inszość.
Detox + sport = zdrowie...przynajmniej fizyczne.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Re: Moja przygoda i przemyślenia

przez psychoanalityk80 07 sty 2011, 14:16
zgadzam się z tobą ;) rebeltech,

Re: nerwica

przez daredevil20 07 sty 2011, 17:33
Zgłoś się do lekarza pierwszego kontaktu. Tam dostaniesz skierowanie na specjalistyczne badania echo serca, obecność thc, poziom hemoglobiny, calodobowe badanie na poziom insuliny, jeśli miałas spadek wagi to poziom hormonów tarczycy, poziom wapna zjonizowanego, magnezu, potasu, a nawet zdjęcia rentgenowskie.

przez Korba 07 sty 2011, 17:40
tynka92 napisał(a):hipochondria niestety :(

niekoniecznie.
wiele może być powodów. może to mieć podloże nerwicowe, ale warto porobić sobie badania, aby wykluczyć wszystko inne.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Czy to są objawy nerwicy lękowej??

przez marcin2411 07 sty 2011, 19:00
Witam,
Od dłuższego czasu nie czułem się dobrze. Na jednej ze stron www wypełniłem test na temat zdrowia. Wynik wskazywał na to, że mam nerwicę lękową. Diagnozę tę chciałem potwierdzić u innych źródeł. Tak znalazłem to forum, gdzie czytając posty innych użytkowników na temat nerwicy lękowej, ich objawów stwierdziłem, że wiele na to wskazuje, że ta choroba dosięgła mnie również. Moje objawy to:
- potliwość, wysokie ciśnienie,napięcie mięśniowe, nerwowe ruchy, wybałuszenie oczu, lęk przed innymi, natłok myśli, zaburzenie snu, dzwonienie w uszach, zimne ręce, skurcze mięśni, chwiejny chód, mocne bicie serca, czerwienienie się, bladość, drętwienie rąk.
Czy te objawy jednoznacznie wskazują na to, że mam nerwice lękową??? Proszę o jakieś sugestie co mam zrobić aby wrócić do normalnego życia.
Z góry Wielkie Dzięki za odpowiedzi

Re: Czy to są objawy nerwicy lękowej??

przez shadow_no 07 sty 2011, 19:03
marcin2411, przede wszystkim zrób podstawowe badania u internisty i niech on zadecyduje gdzie powinieneś się dalej udać. Nie polecam samemu się diagnozować lub szukać diagnozy przez internet.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez daredevil20 08 sty 2011, 13:31
no tak :) zapomniałem wspomnieć o tomografii mózgu :)

[Dodane po edycji:]

Dzięki Korba

nerwica

przez beti29xxx 08 sty 2011, 14:11
Cześć jak można pisać z wszystkim na forum jestem nowa i nie kumam chyba przez te leki :

Sortuj wg