Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Ogromna potrzeba ! :)

przez Marcinek231 07 gru 2010, 17:33
Hahaha ! :))) Ej cała mordka mi się śmieje, to magiczne:) dziękuję:))) ale nie musicie dosłownie tak jak napisałem^^
---nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli---

Re: Nerwica - agresja ?

przez Lukason 07 gru 2010, 21:46
Ogólnie mam strach do kobiet :D przez moje miłości ;d

Re: Ataki paniki, izolacja, obżeranie, agresja...

przez ewa1987 07 gru 2010, 22:38
montechristo napisał(a):Ewa - Ty masz nerwicę.
Idź po leki a potem terapia.
Byłem do niedawna managerem w korporacji dość wysoko...
Nic nie stawiło probelmu - teraz od 2 lat pierdoły staja sie nie do pokonania

Znasz może przyczynę, podłoże, dlaczego tak się dzieje z ludźmi "sukcesu"?
Dlaczego "teraz od 2 lat pierdoły staja sie nie do pokonania"?

Niby wszystko jest ok-są pieniądze, praca, dom a tu nagle człowiek zaczyna się sypac. Czy to kwestia wymagania od siebie coraz więcej? Czy dlatego, że inni wziąż wymagają od nas więcej?

[Dodane po edycji:]

hugim21 napisał(a):Ewa a masz problem ze zbyt częstą masturbacją?

prawie wzięłam to na poważnie, gdybym nie przejżała reszty Twoich postów...
A Ty? nie masz problemu z sexem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 08 gru 2010, 01:31
Też tak mam więc myślę ,że luzik 8)
Thazek

przez ewap99 08 gru 2010, 01:49
To tylko psyche nic wiecej:)
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Thazek 08 gru 2010, 01:50
ewap99, raczej ;)
Thazek

przez *Monika* 08 gru 2010, 01:57
Marcinek231, Od tego nie umiera się, jednak bardzo utrudnia to funkcjonowanie. Czy robisz coś,żeby wyeliminować te objawy somatyczne napędzane stanem psychicznym?
Obrazek
Główny Moderator

przez asiek2712 08 gru 2010, 10:45
Nie jesteś sam też mam ten problem :mrgreen:
"Nie udawajmy pochopnie, że jesteśmy „samotni wśród tłumu ludzi” – kiedy będziemy samotni naprawdę, zrozumiemy tę różnicę."
Leszek Kołakowski

przez Thazek 08 gru 2010, 10:46
A kto go nie ma? :twisted:
Thazek

przez Thazek 08 gru 2010, 10:48
Panna_Modliszka, ja tam bym wolał ,żeby ktoś inny płatał ze mną figle ;)
Thazek

przez Thazek 08 gru 2010, 10:51
Panna_Modliszka, A tymczasem muszę czekać do weekendu... :(
a w tym czasie nerwica płata mi figle nie ona... :roll:
Thazek

Re: Nerwica - agresja ?

przez marciatka 08 gru 2010, 12:08
Wy myślicie, że coś zrobicie, a mi się zdarza po prostu być agresywną. Czasem potrafię uderzyć, kopnąć. Rzadko, ale się zdarzało. Jestem bezsilna wobec własnej złości. Rzucam przedmiotami, tłukę drzwiami.

Re: Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

przez anna72 08 gru 2010, 12:40
Witaj Jaga70
Jak przy pierwszym ataku lęku kręciło misię w głowie i drętwiałymi nogi nie wierzyłam,że toobjaw mojej choroby.To o czym piszesz wydaje sie niewiarygodne,przynajmniej dla mnie.Współczuję i życzę wytrwałości.Moja chorobanie nabrała jeszcze takiego rozpędu.Jestem na lekach,od sześciu miesięcy bez ataku.Mnie też załatwiła praca. Jestem lekarzem,nie radzę sobie z odpowiedzialnością.Co rano modlę się,żebym dała radę.Lubię to co robię,nie mam problemów z pacjentami i ogólnie wszystko jest Ok ale ten wieczny strach przed odpowiedzialnością za ludzkie życie i zdrowie cały czas mnie prześladował od początku.Trudno z tego wybrnąć bo chcę dalej robić to co kocham ale nie wiem jak długo dam radę.

Re: Ehh ta nerwica :) Moje początki :P

przez viviene 08 gru 2010, 14:58
cześć:)
ehhh ten zawał, myslę,że 90% tego forum już "miało" niejeden:) ja to już kilka zanim uświadomiłam sobie,że to "TYLKO" nerwica. Kilka razy też byłam w szpitalu i ekg rewelacja. Nie będę Ci tutaj opisywła jak było u mnie bo nie daj Boże zaczniesz mieć to samo:) tak to działa niestety-wszystko w naszej psychice, a jak się już zacznie o tym myśleć to ten stan jest jak lawina. Na początku także miałam wszystkie objawy z gazet, mało tego z tv też, a programy o chorobach to był horror:)
Zmartwie Cię,że żadne leki typu Persen nie pomogą-jedyne co wtedy może zadziałać to psychika "biore coś, napewno pomaga więc musi być dobrze".
Na walące serce to polecam magnez-ja biore SlowMag z B6. Na nerwice nie pomoże ale wzmocni serce co przy takich stanach jest ważne. Ale to tylko powinien być dodatek do właściwego leczenia.

Objawy o których piszesz są bardzo podobne do nerwicy ale musisz odwiedzić psychiatre-najlepiej ze wszystkimi ostatnimi wynikami. On oceni Twój stan, jeśli uzna ,że potrzeba to wprowadzi leki przeciwlękowe i zaleci terapie która tak naprawde jest kluczem do sukcesu.

Dużo daje samo uświadomienie sobie,że to "TYLKO" nerwica,że nie masz zawału:) Ja dla świętego spokoju robie sobie co roku badania na krew-tak profilaktycznie-to mnie uspokaja:) całą reszte badań miałam już zrobioną jak jeszcze próbowali zdiagnozować co mi jest zatem z resztą już jestem pewna ,że jest ok:)

Im szybciej zaczniesz tym masz większe szanse zatem nie czekaj z wizytą u lekarza. Jakby co pisz:)

Trzymam kciuki!

Sortuj wg