Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Jak przezyc ?

przez sunport 30 gru 2009, 19:22
faktycznie ale niech kolezanka nie zapomina ze polozyc sioe spac to w godzinach takich aby nie zaburzac rytmu biologicznego. najlepeij w tych godzinach kiedy jest cioemno tak aby produkcja hormonu snu odbywala sie w naturalnej kolejnosci

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw napisał(a):Sunport- Tobą powinien zająć sie admin, wprowadzasz bałagan na forum, prowokujesz, dajesz ludziom rady które mogą być tragiczne w skutkach...

woole powinni mnie na poklicje piodac ze chce ludziom pomoc hwehehe wez ta tabletke dziewczyno w koncu:D
Użytkownik został wyrzucony z forum z powodu gróźb w stosunku do administratora oraz za wypowiedzi mające negatywny wpływ na Użytkowników

a mialo byc tak pieknie

uwaga mam juz za soba chorobe:) chetnie komus pomoge i pokoresponduje. wiem jak:)

moj gg 18620459
zbanowany

przez agusiaww 30 gru 2009, 19:32
Sunport bez urazy ale kontrolowanie napadow paniki polega m.in na wewnetrznym uspokojeniu sie czyli m.in kontrola oddechowa, aby zminimalizowac skutki paniki, czyli np szybko bijace serce.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 20:12
Sunport- mam nadzieję że sie nie pogniewasz, założyłam o Tobie temat w administracji, bo to co Ty wypisujesz to mi ciarki po plecach biegają od tego...Możes zrobic komuś krzywdę tym co piszesz.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 30 gru 2009, 20:15
ale kabel:P
zdesperowany1

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 20:25
zdesperowany1 napisał(a):ale kabel:P

Straszny! :P Po prostu mam świadomość tego, że ktoś może sobie wziąć do serca jego rady, a to sie może skończyć tragedią.
magdalenabmw

przez zdesperowany1 30 gru 2009, 20:28
e tam:) kazdy kto juz przezyl wiele to ma raczej swoj rozum no ale poczatkujace nerwuski moga sobie wziac to do serca...no a wiec w sumie przyznaje Ci racje;)
zdesperowany1

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 20:29
No właśnie :smile: My na początku choroby też byliśmy jak nieopierzone kurczaki i prawie na ślepo wierzyliśmy w słowa ludzi którzy już chorowali przed nami :smile:
magdalenabmw

przez *Wiola* 30 gru 2009, 20:30
Mi osobiście kontrolowanie oddechu nie pomaga, bo jakby cały czas myślę o tym co się ze mną dzieje. Staram się na siłę odwrócić swoją uwagę. Na początku , jak zaczęły się moje ataki to myślałam ,że za chwilę trzeba będzie wezwać pogotowie więc szłam pod prysznic,żeby czuć się świeżo, no i zanim skończyłam się myć było tak ,że atak najczęściej sobie już poszedł:)
Moderator

przez zdesperowany1 30 gru 2009, 20:30
nieopierzone kurczaczki:D ja nim zaczelem korzystac z tego forum to juz bylem ...po przejsiach:))
zdesperowany1

przez ketjow 30 gru 2009, 21:17
hihihh Wiola173 mi tez pomaga prysznic i ogolnie WC heheh jutro sylwek a ja mam gosci mam nadzieje ze dam rade :) Wczoraj nawet próbowałem sobie pokrzyczeć ja gorzej sie poczułem:)
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 21:26
Ja wogóle jak mam atak to od razu muszę znaleść sie w domu - gdzie mam swoje łóżko i łazienkę. Już sama myśl o tym mnie uspokaja. W innym miejscu nie jestem w stanie sie wyluzowac.

Ketjow- jutro Sylwek to zanim goście przyjdą to wypij kielicha :smile: Poza tym nawet jeśli jutro gorzej sie poczujesz to nie martw sie - wszyscy będą tak pijani że nie zauważą jak znikasz w łazience :smile:
magdalenabmw

przez ketjow 30 gru 2009, 22:34
hihihi tylko problem w tym że nie moge kielicha bo biore leki i jest lipa :) hehehe
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

przez magdalenabmw 30 gru 2009, 22:35
I co, na lekach ataku dostaniesz? :smile: A co łykasz?
magdalenabmw

przez zdesperowany1 30 gru 2009, 22:36
i dobrze robisz ja 2 lata temu to wypilem nawet 0.8 litra biorac leki..i Gdzie to rozum? moze temu tak fatalnie teraz ze mna..;/
zdesperowany1

Sortuj wg