Nerwica Lękowa Co zrobić? Moja historia...część 2

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Kolejny dziwny objaw... prosze pomozcie!!

przez Separatysta 12 gru 2009, 20:22
Wierzę, jest to bardzo nieprzyjemne ale postaraj się mimo nerwów nie przywiązywać do tego większej uwagi to tym szybciej objaw odejdzie, a nawet jeśli nie to przynajmniej nie będzie to aż takie stresujące bo zdasz sobie sprawę z tego, że to tylko nerwica.

przez hamikal 12 gru 2009, 20:23
a myslisz ze to wlasnie nerwica a nie cos z sercem??

przez Separatysta 12 gru 2009, 20:34
Skoro ECHO wyszło dobrze to na 100% Twoje serce jest zdrowe. Jednak z tego co pamiętam także ja po swoim badaniu nie za bardzo temu dowierzałem, ale to niestety tylko nie potrzebnie nakręca i doprowadza do kolejnych ataków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hamikal 12 gru 2009, 20:36
taaa....tylko ze to Echo to ja mialem 4 lata temu...teraz tylko EKG ale to dlatego ze serce walilo mocno mialem cisnienie 150 na 110 i tetno 140 ale EKG w porzadku...ehhh sam juz nie wiem co myslec o tym wszystkim...

przez magdalenabmw 12 gru 2009, 20:40
Ale z Ciebie hipochondryk. Też tak mam. W nerwicy to jest normalne że nasze serce 'wariuje' - raz bije za szybko, raz za walno. Nie zwracaj na nie uwagi. Wiem 'łatwo mówić', ale naprawdę to jedyne wyjście. EKG wyszło okej więc czym sie martwisz? Ja od czasu kiedy mam nerwicę mam EKG nie najlepsze, lekarz mówi że bije bardzo szybko a za sekundę bardzo wolno i słychać szmery. Ale nie martwię sie tym bo wiem że to tylko nerwica. I szczerze mówiąc odkąd zaczełam to olewać to serce sie uspokaja i chyba bije już normalnie :smile: A nie tak jak wcześniej, często za wolno, a w ataku za szybko, albo mieszanie..

[Dodane po edycji:]

p.s. tera też serca nie czuję jak przykładam rękę do klatki piersiowej. Norma.
magdalenabmw

przez hamikal 12 gru 2009, 20:42
za szybko i wolno to wiem ze moze bic bo juz tak mialem... tylko chodzi o to ze bije slabo i tym sie tak martwie...

przez magdalenabmw 12 gru 2009, 20:47
Mi często tak bije że nawet na nadgarstku ciężko wyczuć puls. To wina nerwicy. EKG masz okej więc wyluzuj majty :smile: Naprawdę nic Ci nie jest.
magdalenabmw

przez *Wiola* 12 gru 2009, 22:38
A bierzesz w ogóle jakieś leki?
Moderator

Re: Mam dość i to totalnie (Nerwica -depresyjno -lękowa)

przez celineczka47 12 gru 2009, 23:25
witam .jestem na forum nowa ,ale z nerwica borykam sie juz kilka lat ..Jestem poprostu zalamana , bo lekarz nie moze dobrac mi leku ...Bralam seroxat i czylam sie po nim jak wniebowzieta ,niestety po 3 miesiacach musialam go odstawic ,bo moje nogi nie dawaly mi spokoju .Jak sie okazalo mam malo znana chorobe ,Zespol Niespokojnych Nog :( kto zna ta chorobe wie jak bardzo jest uciazliwa .Seroxat nasilal objawy tej choroby .Przerobilam juz wiele lekow ,i zauwazylam ,ze ten lek co pomaga mi na nerwice bardzo zle odzialywuje na moje nieszczesne nogi:(.moze ktos z forum jest w podobnej sytuacji jak ja ,a mimo to znalazl lek ktory pomogl mu na nerwice i nie zaszkodzil na nogi...bardzo prosze o pomoc.

przez zxc 13 gru 2009, 00:55
Co do niespokojnych nóg to radziłbym Ci się zainteresować rośliną o nazwie świerzbiec właściwy (znaną również pod nazwą aksamitne ziarno, mucuna pruriens, kapikachhu). jest ona bogata w L-Dopę, która jest prekursorem dopaminy. Niski poziom dopaminy w mózgu jest uważany za przyczynę występowania tego schorzenia.
Niski poziom żelaza też ma wpływ na RSL, więc pamiętaj o dostarczaniu go swojemu organizmowi w odpowiedniej ilości.
zxc

przez *Monika* 13 gru 2009, 01:45
zxc

Nazwy tych roślin pomagają w nerwicy tak?
A czy mozesz zdradzic , skąd u Ciebie taka wiedza.
Chodzę do naturoterapeuty, który zapisuje mi mieszankę skladająca się z 7 ziół.Kazdego miesiąca inna mieszanka. On wie z jakimi problemami borykam się i na co choruję.
Obrazek
Główny Moderator

przez Majster 13 gru 2009, 10:16
W NL typowe jest rojenie sobie roznych schorzen: serca, ukladu pokarmowego, niedoboru mikroelementow, SM, innej neurologii, raka, zaniku miesni, padaczki... A co za tym idzie wydawanie masy kasy na diagnostyke i leczenie czegos czego nie ma. Wyluzuj troche, przypomnij sobie o terapii. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez celineczka47 13 gru 2009, 11:50
dzieki zxc ,masz racje czytalam cos tam o tej L-dopie i dopaminie .Czy ten świerzbiec właściwy kupuje sie w sklepach zielarskich czy powinien byc iw aptece .Poszlabym dzisiaj szukac tego ale dzisiaj nieczynne..

przez zxc 13 gru 2009, 16:27
Kapikachhu można dostać na ebay, bądź allegro. taniej na ebay
w aptekach lub zielarniach będzie trudno znaleźć jak sądzę, ale poszukac mozna
zxc

Sortuj wg