Nerwica a praca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bibi 12 sty 2006, 11:09
i to 13 !!!!!!!!!!!!
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kate80 12 sty 2006, 11:11
i do tego ta pieprzona rozmowa kwalifikacyjna :( Brzuch mnie boli :(

przez bibi 12 sty 2006, 11:15
oj , nie denerwuj się tak. :cry: rozumiem cię doskonale ale głowa do góry, będzie dodrze. a na bólbrzucha...moze nospę?
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kate80 12 sty 2006, 11:17
Denerwuje to ja się trochę! Ja się poprostu bardzo, bardzo boję!!!!

przez Patrycja 12 sty 2006, 16:05
jutro już będzie po wszystkim. najważniejsze jest to,że tam pójdziesz nawet gdybyś miała podjechać tylko pod budynek. nie musisz tam wchodzić,bo sam fakt,że tam pojedziesz to już bedzie sukces i jakaś forma pokonania lęku (bałam się,ale mimo to nie zostałam w domu tylko pojechałam) pamiętaj,że cokolwiek się stanie to i tak dla Ciebie to bedzie juś sukcesem,bo się nie poddasz. postanów,że tylko tam pojedziesz,a na miejscu ocenisz czy wejśc czy nie i cokolwiek nie postanowisz to nie ma znaczenia. poprostu daj sobie prawo żeby zrezygnować,bo nic się nie stanie jak tej pracy nie dostaniesz,może to nie ten moment jeszcze. I skończe już to cytowanie (oswoić lęk :lol: ) potraktuj to jak ćwiczenie,pracę nad swoim lękiem-bez względu na rezultat. ufffff-chyba napisałam wszystko co sobie powtarzam jak mantrę,u mnie to trochę pomaga. :D podrawiam
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez Marzena 13 sty 2006, 16:12
Ratujcie jak mam sobie poradzic w pracy jak niczego prawie sie nie nauczyłam na kursach,brak orientacji i nic wiecej widzicie mnie w sklepie za lada che mi sie płakac a wszyscy mowia ze ta praca mnie wyciagnie z doła odpowiedzcie prosze pa
Pozwólcie mi życ!!

przez kate80 13 sty 2006, 17:48
Byłam na tej rozmowie kwalifikacyjnej! Bałam się okropnie ale weszłam! I nawet powiedziałam pare zdań, i to z sensem :D . Niestety nie przyjęli mnie, ale ważne że udało mi się tam wejśc! Pozdrawiam :D

przez cicha woda 13 sty 2006, 17:58
Gratuluje Kate!
Te nasze małe sukcesy przekształcą się z czasem w duże osiągnięcia.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Olka 13 sty 2006, 18:02
kate80 napisał(a):Byłam na tej rozmowie kwalifikacyjnej! Bałam się okropnie ale weszłam! I nawet powiedziałam pare zdań, i to z sensem :D . Niestety nie przyjęli mnie, ale ważne że udało mi się tam wejśc! Pozdrawiam :D

Kate !!!! moje gratulacje:) no widzisz jaki sukces?
A teraz mozesz pogłaskac sie po głowce w nagrodę:):)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Patrycja 13 sty 2006, 19:40
kate! jesteś krok do przodu i o nowe doświadczenie bogatsza!!!! Naprawdę super,że się nie poddałaś tylko zawalczyłaś o swoje! :D :D :D

przez Marzena 13 sty 2006, 21:32
Ratujcie jak mam sobie poradzic w pracy jak niczego prawie sie nie nauczyłam na kursach,brak orientacji i nic wiecej widzicie mnie w sklepie za lada che mi sie płakac a wszyscy mowia ze ta praca mnie wyciagnie z doła odpowiedzcie prosze pa
Pozwólcie mi życ!!

przez Patrycja 14 sty 2006, 13:02
hej marzena! Napisz czy chodzisz do psychologa,a jeśli nie to czy myślałaś nad tym. to co przeżywasz jest naturalnym następstwem,tego co spotkało cię w przeszłosci. ja też tak mam i wiem,że terapia naprawdę pomaga. pozdrawiam i czekam na odpowiedż :D

przez Marzena 15 sty 2006, 00:29
chej nie chodze do psychologa kiedys chodziłam teraz narazie mnie nie stac bo w mojej miejscowosci jest dobry psycholog ale prywatny a ja juz musze prywatnie po leki chodzic bo nfz nie podpisało z nimi kontraktu.Co bys zrobiła na moim miejscu przełamałam strach pojscia do pracy narazie nie jest jeszcze czynny :) :) ale ja nie kumam programu sprzedazy i juz nie ma czasu na nauke bo to było na szkoleniu a ja po lekach nic nie kumałam.co przy otwarciu mam stac i mowic ze nie umiem obsłuzyc programu ?zalezy mi na tej pracy bo zauwazyłam ze mi to pomaga nie mam czasu myslec o chorobie.odpisz prosze!i serdeczne dzieki pa
Pozwólcie mi życ!!

przez Patrycja 16 sty 2006, 16:23
Marzeno! Ja na Twoim miejscu,znalazłabym jakąś osobę ze szkolenia,która potrafiłaby Tobie to wytłumaczyć. Poprostu przyznała się jej,że nie za bardzo Ci to szkolenie pomogło,ze masz problem,ale chcesz to rozwiązać,. Napewno znajdzie sie jakaś miła osoba,która zagłebi Cie w tajniki tego programu. powodzenia :)

Sortuj wg