Nerwica a praca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a praca

przez Pstryk 03 kwi 2010, 13:46
Nenaja, zdecydowanie nie Twoja wina ale rozumie, że w pewnych stanach łatwiej jest obwiniać siebie, niż użerać się z resztą świata... może szczera rozmowa jednak z kierowniczką :?:
Pstryk

przez Nenaja 03 kwi 2010, 18:07
Z kierownikiem... myślę, że trzeba będzie :zonk:
Nenaja

przez alisza 04 kwi 2010, 22:40
nenaja - pogadaj z kierownikiem.
ja w pracy czuję się b . zle kiedy jest przerwa sniadaniowa siedzimy przy stole, moje miejsce jest w srodku daleko od drzwi, nie moge wysiedziec koszmar :hide: kombinuje ze telefon, ze musze cos pisac, ze pomyje itd. ale w koncu sie zorientuja ze cos ze mna nie halo :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nenaja 07 kwi 2010, 10:31
Pogadałam z kierownikiem, podpisał papier...ale wcześniej się nasłuchałam o sobie ... szkoda gadać... "ja to rozumiem, ale..." :silence: :roll:
Nenaja

przez halenore 12 kwi 2010, 22:06
Witajcie.Jestem tu nowa.Piszę do Was,bo może tu znajdę jakąś poradę.Brałam antydepresanty.Dalej biorę.Zaburzenia lękowe leczę od 7 lat.Przeszłam też prawie 3-letnią psychoterapię.Dużo się o sobie dowiedziałam,ale w moim przypadku to chyba za mało.Z tą wiedzą trzeba umieć coś zrobić,a ja chyba nie potrafię.Ostatnio dostałam się na staż.Miejsce jest bardzo spokojne,ale ja mam non-stop jazdy.Od 1 kwietnia schudłam ze 3 kg z nerwów.Nie mogę jeść,a jak coś zjem to zaraz spotkanie z wc,nie mogę spać,nie mogę normalnie funkcjonować.Nie chcę się poddać,bo mam prawie 27 lat.Trzeba zacząć na siebie zarabiać i jakoś układać sobie życie.Przed studiami pracowałam rok czasu w bardzo ciężkim miejscu,praca stokroć gorsza niż obecna i mimo choroby (bo byłam już wtedy zdiagnozowana) dawałam sobie świetnie radę.A teraz po 5 latach studiów jest bardzo źle.Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak się dzieje.W tym czasie przeszłam terapię,więć powinno byc lepiej,a jest gorzej.Nie chcę rezygnować i zamknąć się w czterech ścianach.Zresztą wiem,że jak zrezygnuję to wcale mi lepiej nie będzie.Poza tym obawiam się,że jak teraz zrezygnuję,będę rezygnowac zawsze i nigdy nie podjemę żadnej pracy...
Może ktoś z Was może mi coś doradzić...Chyba przejdę się do lekarza w celu wymiany leków.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Iqwetka 13 kwi 2010, 10:36
Praca dla nerwicowca może być prawdziwym koszmarem.. w mojej poprzedniej pracy nie dość że były tragiczne warunki to jeszcze sama praca mnie wykańczała.. a Pani księgowa która uważała się za moją przełożoną doprowadziła mnie do łez kiedy powiedziałam że dłużej nie zniosę tej pracy i chce odejść.

Teraz moja praca jest bardzo przyjazna jeśli chodzi o moją nerwicę. Ogólnie wszyscy wiedzą że mam nerwicę lękową bo nie ukrywam tego i jak sie pytają to im opowiadam. Często tez martwią się jak zle sie czuje i służą pomocą. To miłe mieć wsparcie.
Życzę każdemu nerwicowcowi dobrej atmosfery w miejscu pracy.
Tylko spokój nas uratuje..

przez alisza 19 kwi 2010, 20:12
iqwetka ale ci zazdroszczę tej atmosfery w pracy...ja nie mam pewności siebie, nie wierze w swoje umiejetnosci mam lek przed odezwaniem sie a inne inne sa pewne i potrafia bronic swego a ja szara myszka...

przez kasja 21 cze 2010, 20:29
chciałabym nawiazac kontakt z nauczycielami, porozmawiac jak sobie radzą w pracy, pogada. Pozdrawia

Sortuj wg