Emocje w nerwicy...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez KAJKA 07 mar 2006, 14:00
Tak,tak,zmienność nastroju nie jest mi obca,od euforii do totalnych dołów w ciągu dosłownie kilku minut.
No cóż nie wiem jednak czy to sprawa nerwicy czy kobiecej natury :P

przez roccola 07 mar 2006, 15:15
Duzo wiemy o lękach wiemy jak je traktowac jak postępowac ..hm a moze ma ktos jakies rady dotyczące wlasnie AGRESJI ? Jak sobie z nią poradzić? może ktos poleci jakąś lekture? Bo nawet w tak fantastycznej książce jak Oswoic Lęk malo jest napisane na temat agresji

przez Dana 07 mar 2006, 16:22
Wracając do tematu ( nie czytłam wszystkich postów) myślę, że człowiek szczęsliwy ( cokolwiek to naczy) nie wybucha. Agresja jest wyrazem tłumionych emocji. Sama byłam bardzo agresywna, ale teraz to się zmieniło. Byłam agresywna, bo cały czas się bałam... jak zastraszone zwierzę , cały czas szczerzy kły. Kiedy się siebie kocha, lubi się innych , wtedy jakoś nie ma tej agresji..l. Mówię to z perspktywy takiej, jak Rafik. od czasu leków zaczęło się to zmieniać. Kiedyś bywały wybuchy, rzucanie przedmiotami, rękoczyny ( z mojej strony). Myślę sobie teraz : boże , jak ja się bałam, jaka ja byłam nieszczęsliwa... Wtedy nic nie działało.. liczyć do dziesięciu i inne głupoty, TO po prostu napadało mnie. Teraz uspokajam się. Podobnie jak Rafik zdobywam dystans, do siebie i do świata. To pomaga.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kachur 08 mar 2006, 00:11
No ja dzis dalam popalic mojej milosci. Pozniej tak strasznie zalowalam... Na szczescie zrozumial, a ja tak balam sie ze pomysli ze jestem wariatka. Moj ojciec byl strasznie nerwowy, zreszta do dzis jest ale od ponad roku z nim nie mieszkam. Obiecywalam sobie ze nigdy nie bede taka jak on... Ale TO wylazi ze mne od czasu do czasu :(
...I just want to know who I am...

przez Śmierć 08 mar 2006, 01:40
8) Połamałem kilka krzeseł, kilka szaf pociąłem piłą... kilka szklanek pękło, żadko mi się to zdarza ale zdarzyło się

przez Grażyna Połóg 08 mar 2006, 10:21
A tak z ciekawości spytam. Mieliście kiedyś napady autoagresji. Zadać sobie ból fizyczny, bo ten akurat mniej boli?
Czasem jestem toksyczna!

przez roccola 08 mar 2006, 10:50
no własnie ciekawe pytanie. Ja osbiscie bólu fizycznego sobie nie zadawalam ale psychiczny tak... :(

przez Śmierć 08 mar 2006, 13:28
Ja zaczynam tak miewać, niekiedy jak już mam wszystkiego dość to walnę się w głowe albo w nogę... kiedyś sobie często spacerowałem nożem po ciele i zastanawiałem się czy go czasem nie wbić, ale to tylko to, bo żadnych cięć, sznyt sobie nigdy nie robiłem :)... zastanawiam się teraz nad kupnem worka boxerskiego aby sobie powalić od czasu do czasu, to może być dobry pomysł

Emocjonowanie

przez kukubara 08 mar 2006, 23:11
Czy ktos z was zna sposob zeby sie nie emocjonowac w momencie podwyrzszonej adrenaliny we krwi? :D

przez bibi 08 mar 2006, 23:20
no co ty?
dla mnie to nie możliwe
zawsze jestem pełna emocji, czy to film, czy krzyk, czy płacz czyjś, czy wzruszenie, kłutnia, skok na bungee, wysokosć w górach, piękno, muzyka--- ZAWSZE!!!
no chyba, że wziełam za dużo prochów :D:D:D:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kukubara 08 mar 2006, 23:25
Bibi kochana..ale to podobno zabronine na naszym forum..?Dostalam opie..od Reirei-a i chyba musze sie wypisac bo mam tak samo jak Ty caly czas w kazdym momencie mojego zycia :D

przez bibi 08 mar 2006, 23:30
reirei jest autorytetem na tym forum więc słuchaj się go.
masz nie czuć! ---rozumiesz??
a poza tym on ma wiele, wiele , wiele innych racji:D :D

teraz to mnie opie***li:D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kukubara 08 mar 2006, 23:34
No wlasnie nie bede podwazac Jego wysokosci autorytetu bo niewatpliwie go posiada ...fajny,madry.odpowiedzialny gosc z Niego...ale co ja mam zrobic biedna ptaszynka jak jestem inna :D

Sortuj wg