Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 21 lis 2015, 23:06
estera1, dziekuje. Prenalen bralam przy przeziebieniu. Tu w uk w polskich sklepach go nie ma, ale rodzice.mi wysylali teraz niestety mam antybiotyk.. Tak to zawsze grypovita forte pomagala tez mozna w ciazy, bo same naturalne skladniki.

Dzis mi jeszcze wrocilo zapalenie dziasla. Ledwo gryzc moge i nie moge buzi szeroko otworzyc:( posmarowalam sobie dziaslo zelem i mam plyn do plukania mam nadzieje ze szybko sie polepszy, bo juz mi sie plakac chce z tego wszystkiego:(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Imre 21 lis 2015, 23:46
Dlaczego decydujecie się na dzieci?
Imre

przez Mili89 22 lis 2015, 01:05
Imre, to chyba normalne, ze kobieta chce miec dzieci.
nerwica lekowa nie jest dla dziecka ani otoczenia zadnym zagrozeniem lub uposledzeniem, ktoro uniemozliwia wychowanie potomstwa ;)

to nie alkoholizm czy narkomania ...
a poza tym moim zdaniem, wiele osob cierpi na jeszcze wieksze zaburzenia nerwicowe nie zdajac sobie z tego kompletnie sprawy...

to Dzieci i Rodzina- milosc nadaja sens zyciu, jakiegos glebszego znaczenia...czlowiek nie skupia sie wtedy na sobie, bo ma najcenniejszy Skarb, o ktory dba jak tylko potrafi...

czy to, ze cierpie na nerwice lekowa sprawia, ze mniej kocham swoje dziecko ? ze nie dbam o nie ?

wiekszosc z nas pracuje, gotuje, sprzata, robi wszystko co kazdy inny czlowiek...
nie wiem czemu mialabym sie nie decydowac z tego wzgledu na Dziecko ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 22 lis 2015, 06:41
estera1, nie, nie biore ani chlora ani wenli. Mam tylko własnie hydro. A czosnek to fakt bardzo pomaga na przeziebienie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez agusiaww 22 lis 2015, 06:42
Mili89, :mrgreen: tak sie usmiecham bo u mnie krwawia...trzeba przetrwac :)

przez agusiaww 22 lis 2015, 06:47
Imre, tak jak napisała Mili89, to ze jestes chory nie oznacza ze masz zrezygnowac ze szczescia w zyciu. W ogole jak patrze na to forum to gro ludzi tutaj gdyby RZECZYWISCIE chciało cos zrobic ze swoim zyciem to by mogło życ z nerwica/depresja (łagodne przypadki do srednich, zaawansowane to w szpitalu sa) i mogłoby poukładac swoje zycie. Poza tym racja jest tez to ze wiele ludzi choruje i sa tzw. zdrowi a wcale tak nie jest, ile jest zwiazków gdzie facet zdradza, babka histeryzuje itd. albo ma kolejnego faceta itd, a dzieci w odstawce. Mozna takie przykłady mnozyc bez konca, to sa rodziny dysfunkcyjne jak juz i nie patologiczne, bo ludzie wola nie widziec swojego problemu, narzekac i nic z tym nie robic. Jak masz swiadomosc choroby/zaburzenia i leczysz sie (terapia, leki) to jestes tez swiadomy/a na co Cie stac i jakie masz oczekiwania wzgledem siebie zeby byc szczesliwym. Akurat dobry zwiazek, dziecko to sa dosc mocne podstawy w zyciu :) ktore sie do tego przyczyniaja, juz nie wspominajac o instykcie macierzynskim, czyli dawania miłosci temu dziecku.

przez estera1 22 lis 2015, 21:21
na dziąsło polecam gozdziki ,płukanie szałwią(uwazaj aby nie połknąć) rumiankiem.Z płynów do ust polecam corsodyl,dentasept ale nie wiem czy znajdziesz w uk.Polecam stosowani ich bo im bedziesz wyzejw ciąży tym wieksze problemy z dziąsłami

przez Little Red Fox 22 lis 2015, 22:23
ja już dłużej nie jestem w stanie czekać, jutro kupię test i zobaczymy co wyskoczy...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Mili89 22 lis 2015, 22:43
estera1, wlasnie plucze corsodylem- dentysta mi polecil i kupilam tez zel corsodyl do smarowania dziasla i dzis juz jest leeepiej... co chwile mi sie to dziaslo odzywa... podobno czasem tak juz jest w ciazy... :cry: :cry:
agusiaww, kup sobie dentosept i sobie przemywaj- ma podobne dzialanie do corsodylu.

Little Red Fox, trzymam kciuki, ale pamietaj, ze niektorym nawet w dniu spodziewanej miesiaczki test wychodzi negatywnie... daj znac :):*

przez Little Red Fox 22 lis 2015, 22:45
Mili89, ja mam dostać 24 lub 25.11, ale już się denerwuję, czuję się ostatnio dość dziwnie... :roll:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Mili89 22 lis 2015, 22:59
Little Red Fox, ja w pierwszej ciazy test zrobilam dopiero 10 dni po terminie miesiaczki, mialam takie bole na miesiaczke, ze bylam pewna, ze lada chwila jej dostane :D
a w tej ciazy robilam test tydzien przed okresem, bo cos juz czulam...ale wyszedl negatywnie, dopiero drugi dzien przed okresem wyszedl pozytywny ;)

trzymam kciuki Kochana :*

przez Little Red Fox 22 lis 2015, 23:17
Mili89, oszaleć można :pirate:
u mnie byłaby to pierwsza ciąża, więc nie wiem jak można się czuć, jeśli w ogóle coś się czuje :roll:

(Ewa Białołęcka)

przez Mili89 22 lis 2015, 23:28
Little Red Fox, na to chyba nie ma reguly- tak jak mowilam w pierwszej ciazy bylam pewna na 100% ze dostane okresu, zreszta nie mialam wogole objawow ciazy... zadnej sennosci, mdlosci itp...dopiero po paru tygodniach przyszly lekkie mdlosci...
a w drugiej ciazy to od poczatku bylam strasznie senna- juz tydzien przed okresem i mialam wilcze napady glodu- tzn zjadlam i za chwile burczalo mi znow w brzuchu, co jest do mnie wogole nie podobne... :D

przez Little Red Fox 22 lis 2015, 23:32
Mili89, ja od jakiegoś tygodnia czuję się senna, zmęczona, mam podwyższoną temperaturę i brzuch pobolewa, więc się wkrótce przekonam czy to wybryk psychiki i wynik stresu, czy rzeczywiście... tylko najbardziej boję się rozczarowania...

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg