Wątek dla kobiet w ciąży lub dla planujących ciążę

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez agusiaww 19 lis 2015, 00:07
Mili89, to wez lepiej antybiotyk, widzisz jak ja byłam u lekarza bo wtedy pojechałam do niego do szpitala to była babka tez z zapaleniem gardła i koniecznie dawali antybiotyk, tez bezpieczny. Teraz spróbowałam sie polozyc i znowu mnie ta kolka łapie :roll: trudno ide niedługo do lekarza to moze te hydro pomoze.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Mili89 19 lis 2015, 02:43
agusiaww, daj znac jak bylo u lekarza...
ja jutro sprobuje sie zapisac zeby obejrzal gardlo, w sumie mam tez katar i nie mam goraczki , wiec moze to wirus... nie chce w siebie pakowac za duzo lekow jesli nie trzeba...

buziaki :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez estera1 19 lis 2015, 16:08
w ciąży można brać hydroksyzyne.Jak leżałam tuż przed porodem to prawie każda dostała w tyłek relanium.Niby na przyspieszenie porodu a guzik to pomagało nawet po tym nie zasnełam.Psychiatrzy nie pozwalają na branie jakichkolwiek psychotropów w 9 miesiącu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 19 lis 2015, 19:55
Ja dzis mialam stracha, bo po usg 4d rozbolal mnie brzuh chyba przez ciasne spodnie i juz mialam do szpitala jechac ale sie jakos uspokoilo. Mam w brzuchu slicznego chlopca, usmiechal sie i zakrywal raczkami ;))
A ja mecze sie z katarem i kaszlem:(

przez agusiaww 20 lis 2015, 00:24
Byłam u lekarza i mi dał bez problemu, powiedział ze sam idiota ze nie wpadł na to, bo wie ze od tej kolki nerkowej i od rwy mnie boli. Jeszcze dostałam w tyłek paracetamol taka mega dawke ale nic to nie działa. Takze dzis mam nadzieje ze troche sie wyspie, jeszcze nie brałam, wezme pozniej.

estera1, czytałam w google ze w ogole w ciazy biora i relanium i hydro normalnie, relanium na skurcze zeby sie rozluznic i ich nie było, a hydro na uspokojenie.

Mili89, super synek :) Wspołczuje kataru i kaszlu.

przez Mili89 20 lis 2015, 04:05
agusiaww, daj znac jak po hydro ;)

mi ta rwa coraz mocniej dokucza- zwlaszcza w posladku... jak probuje wstac to jakby mi ktos cos w niego wbijal ...

a Synek dzis sie tak zakrywal raczkami, ze musialam niezle go szturchac zeby sie odslonil wstydnis ;))

a z tym bolem brzucha serio sie przerazilam... ale to chyba przez te spodnie, bo byly ciasne - a ciazowe ;) robie sie wielka :P

przez agusiaww 20 lis 2015, 08:32
Mili89, na bank przez spodnie, ja nosze takie bez gumki bo mnie tez bolało po uciskaniu. Wziełam te hydro polowke małej dawki i normalnie tak mnie przymuliło ale lekko, ze troche pospałam :)

przez Mili89 20 lis 2015, 11:00
agusiaww, super:) mnie nic tak nie usypia jak hydro :D
Dzisiaj do lekarza ide z tym katarem i kaszlem niech sprawdzi, bo dzis juz taki nos zatkany, ze spalam z otwartymi ustami i do tej pory oddycham buzia...jeszcze ten kaszel, ale to pewnie wirusowka wiec malo zaradzi..

przez agusiaww 20 lis 2015, 17:54
Mili89, i jak tam? Ja dzis sprobuje bez hydro, oczywiscie w dzien mnie zmuliło moze po tej hydro? i pospałam godzine ale z bólu sie obudziłam z kołataniem serca. Czytałam ze w ogole ze w 3 trym tak jest, nerwicówa na całego, a moja kolezanka mowi ze w 3 trym dostała deprechy ale te hormony daja w kosc :shock:

przez Mili89 20 lis 2015, 20:10
agusiaww, spokojnir hydro mozesz brac codziennie. Ja tez dzis spalam w dzien
Aa i bylam u lekarki i dala mi antybiotyk... Mi strasznie ta rwa dokucza- o ile to rwa- boli mnie w posladku jakby w kosci jak wstaje albo chodze i to taki mocny bol ze wstaje pare ladnych minut. Jak siedze czy leze to nie boli...

Trzeci trymestr to nerwowka bo nie dosc, ze Ci ciezko, szybciej sie meczysz to jeszcze myslisz o zbliżającym sie porodzie, dzidziusiu i wszystko sie na siebie naklada..

przez agusiaww 20 lis 2015, 22:23
Mili89, Ty sie ciesz ze niedługo bedziesz miec za soba u mnie to jeszcze troche chociaz juz niby poczatek 3 trym. Wspolczuje tego bolu :/

przez Mili89 21 lis 2015, 00:15
agusiaww, tez szybko zleci, ale koncowka najbardziej daje popalic- ja sie czuje jak staruszka- z takim wysilkiem probuje dotrzymac kroku mezowi i coreczce jak gdzies wychodzimy, wstaje z takim trudem- no jest uroczo :D

w pierwszej ciazy nie mialam ani rwy ani zgagi... a tu chlopiec i wiadomo- od poczatku daje popalic jak to facet ;)

przez agusiaww 21 lis 2015, 12:54
Mili89, ja juz prawie w ogole nie wstaje :mrgreen: bo mnie rozrywa. :shock: Mi sie wydaje ze kazda ciaza to jest wiadomo-indywidualna. Mam kolezanki co ciaze przechodziły lajtowo, bez problemu a mam takie co prawie cała przelazały bo cos albo bolało albo cos. Chociaz wiekszosc mam takich co nic nie było raczej, ale szczerze to zadna tego nie wspomina jako jakiegos super czasu, bo ani sie umyc dobrze w wannie, juz od pewnego momentu, problemy z chodzeniem, itd. a jednak to jest dokuczliwe. Mam tez kilka znajomych, co po ciazy -zdrowe- dostały depresji poporodowej i diagnoza psychiatrów ze to poprzez zmiany hormonalne i do tej pory czyli kilka lat po urodzeniu biora nadal leki bo deprecha wraca przy odstawianiu. Takze jest to ogromny wysiłek dla organizmu.

przez estera1 21 lis 2015, 22:04
agusia a bierzesz dalej chloroprotixen?na katar i przeziebienie polecam serie prenalen w aptece i rosmanie.Leki dla ciezarnych i karmiacych.Oprocz tego imbir pic przez cała ciąże plus cynamon ,gozdziki,rumianek ,inhalacje z olejkiem sosnowym lub eukaliptusowym.Woda letnia z cytyną i miodem

Sortuj wg