Zawody/zajecia dla osób z nerwica/ fobia spoleczna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Zawody/zajecia dla osób z nerwica/ fobia spoleczna

przez metka 11 maja 2010, 19:12
w lublinie to jest niestetystawka koło 7 zł za dziecko do 2 lat :-/
...tak odnośnie waszej rozmowy co do wynagrodzenia opiekunki

przez Shadowmere 11 maja 2010, 19:23
metka, bardzo malo.U nas 2 lata temu bylo od 8-15,a teraz jest jeszcze więcej:) Magda dawaj do Sopotu!
Shadowmere

przez Joaśka 11 maja 2010, 19:35
moje doświadczenia z pracą:
- dwa i pół miesiąca w obcojęzycznym call center (masakra, stres dzień w dzień, właśnie wtedy dostałam nawrotu anoreksji :( )
- udzielanie korepetycji - fajne zajęcie, bo i płaca dobra, i kontakt z ludźmi, ale nie za duży - sam na sam z uczniem tylko.:smile:
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 11 maja 2010, 19:44
Shadowmere napisał(a):metka, bardzo malo.U nas 2 lata temu bylo od 8-15,a teraz jest jeszcze więcej:) Magda dawaj do Sopotu!

Chciałabym... nad mooorze :why:
W Szczecinie- opieka nad dzieckiem, płatne 5-6zł netto za godzinę :lol: buahahahhahaa Jaki żal... Za taką kasę to mi się nie chce nawet z domu wychodzić.
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 20:05
Magdaa, cooo????Skad Ty to wzielas?
Matko jedyna.Za przedszkolaka to może jeszcze,ale za niemowle..
Magda trzeba dac ogloszenie,potem jak ktos sie odezwie to idziesz i mowisz jaka masz stawkę.A potem dostaniesz bonusy.Ja mialam taki uklad ze swoja rodziną,żę:dostawalam prezenty na mikolajki,urodziny,święta i premie przed świetami 100 lub 200 zlotych.To jak pracowalam w Sopocie.
a w Gdansku 10 zł za godzine plus zwrot za bilety(dojeżdzalam).I też dostawalam prezenty,a za nadgodziny-np.wieczorem jak czasem rodziice chcieli skocvzyc do kina-20 zl/h
Takze Magdo nie sugeruj sie tym, co piszą w necie.
Ja nigdy nie odp na żadne ogloszenie,tylko dawalam swoje:)
Shadowmere

przez Joaśka 11 maja 2010, 20:10
Shadowmere, to Ty trafiłaś na jakąś super rodzinę, moje niektóre koleżanki bywały opiekunkami do dzieci i nie miały tak fajnych warunków pracy, jeszcze nie słyszałam o prezentach, bonusach itd. ...:shock:
Joaśka

przez Shadowmere 11 maja 2010, 20:18
Joaśka, yyy..no u nas w Trójmieście to raczej norma jest i dobrze sie ludzi traktuje ;) .Poza tym ja mialam ten komfort,że to ja wybierallam sobie rodzinę.
Moja pierwsza-z Marceliną i Mają pokochala mnie:) Robilysmy sobie z tamta laską u ktorej pracowalam ciasta na święta,poza tym zwiedziłąm z nimi Włochy i Austrię.
Ale też jest cos takiego o czym moj Adam mi mowil niejednokrotnie-ja mam poprostu szczęście do ludzi i taki dar,że szybko mnie pokochują :pirate: Wg mnie to jest jakby nagroda,za moją rodzinę,ktora wiesz jaka jest.
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 20:24
Kurczę, Shadowmere, faktycznie dobrze trafiłaś :shock: A nie bałaś się tego, że przywiążesz się do dziecka a ono do Ciebie, a Ty nagle dostaniesz nawrotu nerwicy/depresji i będziesz musiała nagle zrezygnować z pracy?
Wiesz co, teraz mam sesję na studiach... Po sesji zrobię prawo jazdy. A jak zrobię prawo jazdy to poszukam takiej pracy. A co mi tam, nie będę robić 'u siebie' ale zawsze coś... Co do zarobków- przejrzałam dziś ogłoszenia i wszędzie jest 5-6zł netto. W Szczecinie ogólnie jest KOSZMAR z pracą, ja Bogu dziękuję że mój chłopak taką bardzo dobrze płatną znalazł... Bo nie wiem co by było... Może od razu jak pójdę w wakacje na prawo jazdy to bym na jakiś kurs dla opiekunek poszła, u nas takie są darmowe.
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 20:32
Magdaa, moim zdaniem zarobisz dużo więcej niż 5 zł.W sopocie za pracę w mcdonaldzie jest 10 zl za godzine :? Jesteś sliczna i urocza,a nie oszukujmy sie-uroda robi wrażenie i pomaga w każdej dziedzinie (niemal) życia.Badania psychologiczne dowodzą,że nawet dzieci bardziej kochają ładne osoby.Jeśli do tego jestes miła i masz podejscie do dzieci to sukces jest murowany.Wiesz w ogloszeniach każdy pisze "5 zł",żeby nikt nie liczył na więcej;)Dlatego ja ich nawet nie czytalam.Dałam swoje i już.
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 21:15
Heh oglądałam reportaż z tych badań... Dzieci dłużej się przyglądają osobom 'ładnym' tj symetrycznym, bo dzieci ogólnie lubią symetrię ponoć. Faktycznie, dość często jakieś dzieci się we mnie wpatrują z ciekawością- w sklepie, autobusie itd... Może to dlatego? ;)
U nas w McDonald's zarabia się 6zł netto z tego co wiem. Hah... Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz i ktoś da mi kredyt zaufania. Niekoniecznie 'na twarz', ale może chociaż na optymistyczne usposobienie... ;) Na pewno bardzo dużą wagę bym przykładała do rozwoju intelektualnego takiego dziecka, puszczałabym mu np muzykę klasyczną :roll:
Masz rację... Zrobię tak- zdam teraz sesję na studiach, zrobię prawo jazdy i wtedy dam swoje ogłoszenie. No, i najpierw leki, co by nie mieć lęków i fobii ;)
Dziękuję Ci za te wszystkie informacje :smile: :*
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 21:18
Magdaa, czemu u Was tak mało płacą? :shock: Przecież 6 zl za godzine to rozboj w bialy dzien!!!!
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 21:22
Nie wiem Kochana. Tutaj po prostu nie opłaca się robić inaczej niż 'u siebie'- o ile w ogóle. Tutaj jak ktoś ma 10zł na h netto to już dużo zarabia- tak na normalnym stanowisku. A 15zł hoho... Lans :roll: Na szczęście my mieliśmy farta z moim X i chyba trzymamy się lepszych standardów. Ogólnie w Szczecinie jest mega lipa z robotą. Nie ma pracy wcale. Nawet do Tesco na kasę trzeba CV słać bo jest 10 chętnych na te miejsce i wygrać na rozmowie kwalifikacyjnej. Porażka :lol: Te miasto jest do d...
Średnia płaca to 5-7zł za h netto. A ja już nawet 2,50zł się spotkałam, sprzedawca w sklepie sportowym :roll: :lol: Haha
I ktoś się dziwi, że ja nie pracuję? Za piątaka to ja pierd*olę... Tak samo nie chcę tutaj mojej gastronomi otwierać- marne szanse na sukces.

[Dodane po edycji:]

p.s. Ja tutaj pół roku roboty kiedyś szukałam. Studia, cztery języki obce w stopniu komunikatywnym. Mój chłopak tak samo... Licencjat, cztery języki, kursy, praktyki, doświadczenie w prowadzeniu swoich (dwóch) działalności gospodarczych... pół roku szukał pracy. Jakiejkolwiek! Już nawet na kasę chciał iść do spożywczego. Śmiech na sali.
Ostatnio edytowano 11 maja 2010, 21:25 przez Magdaa, łącznie edytowano 2 razy
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 21:25
hmm...teraz sobie przypomnialam,że jak mialam byc kiedys kelnerką,to w knajpie Bohema w Gdyni proponowali mi 3 zl za godzine :evil: Wqrwilam sie na maaksa.

[Dodane po edycji:]

Magdaa, jestes juz po studiach?????w tym wieku?
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 21:26
Nie, za rok bronię licencjat. Chodziło mi o to, że byłam w trakcie studiów już.
Magdaa

Sortuj wg