Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a szkoła

przez Misiek 22 paź 2008, 11:27
Ja dlatego kupiłem sobie samochód... tylko jeszcze muszę prawko zdać...

Re: Fobia szkolna

przez IceMan 22 paź 2008, 17:10
Tzn. zaspałaś? Postaraj się trochę :?
Przyjaciel forum

przez xCarmen 22 paź 2008, 18:27
Nie zaspałam. Tzn pewnie zrobilam to celowo zeby miec wymowke ze chcialam isc. Nie wiem jak jutro sie zmusic zeby pojść. Nie mam czegos/ kogos co oderwaloby mnie od tego panicznego strachu i manii nauki. Gdyby byla przy mnie jakas osoba ktora by mnie wspierala napewno byloby latwiej a tak jestem sama.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 22 paź 2008, 18:41
Zwykle znajomi ze szkoły są pomocni. Są nieliczne wyjątki, ale to rzadko się zdarza. Zapoznaj się z kimś. Ale musisz w końcu pójść. Dasz radę! Głowa do góry!
Przyjaciel forum

przez xCarmen 22 paź 2008, 18:46
no przyznam ze jest taka osoba ale jednak chodzi mi o bardziej scisla wiez uczuciowa, przeciez wiadomo ze jak sie jest zakochanym to sie na wszystko patrzy inaczej i swiat tez wyglada inaczej, no ale to nie ten temat. W ogole czuje ze potrzebuje z kims pogadac ale na zywo i zebym ta osobe miala caly czas przy sobie. Za duzo chyba wymagam, powinnam byc samodzielna... :roll:
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 22 paź 2008, 18:53
Jeśli o to chodzi, to Cię rozumiem bo mi też takiej osoby brakuje. Ale jakoś daję sobie radę bo nie mam innego wyjścia.
Przyjaciel forum

przez xCarmen 22 paź 2008, 18:55
Ale ja sie za bardzo koncentruje na nauce ( bo nie mam przyjaciol, milosci, pasji) i dlatego mnie jakas paranoja ogarnia. Dlatego chce byc najlepsza przynajmniej w nauce a i to mi nie wychodzi. Wiec jestem sfrustrowana , zalamana, zniechecona, boje sie itd...Sama juz nie wiem co zrobic.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 22 paź 2008, 19:05
A może lepiej nie opierać wszystkiego na tym żeby być w czymś najlepszym? Po prostu być sobą i czerpać najlepsze z życia... A praca i jej efekty przy okazji. Szkoda żebyś się zadręczała, bo to jest podobne do pracoholizmu z tą różnicą że pracoholik popada w manię pracy żeby było jak najlepiej a u Ciebie reakcja jest taka, że zamiast dać z siebie więcej niż wszystko boisz się cokolwiek zrobić. A najprościej przemówić do siebie żeby tak nie myśleć. Nie powiesz sobie tego raz na stałe, ale jeśli będziesz próbować tak myśleć to w końcu wyluzujesz ;)
Przyjaciel forum

przez xCarmen 22 paź 2008, 19:19
Tylko ze ja nie mam sie za bardzo czym cieszyc. Gdyby przynajmniej w jednej dziedzinie mojego zycia bylo dobrze a tymczasem wydaje sie ze wszystko sie sypie. Zreszta ostatnio ja nie zyje tylko egzystuje. Chcialabym ze ktos mnie nakrecil i zebym rano poszla do tej szkoly bez swiadomosci tego co robie, zeby to wszystko bylo obok mnie, zebym poprostu wylaczyla myslenie no ale tak sie nie da. Coś mnie tam wewnetrznie blokuje i poprostu sie boje... :-|
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 22 paź 2008, 19:36
Właśnie ci się wydaje i pewnie szukasz wszędzie wad i negatywów a spróbuj inaczej.
Przyjaciel forum

przez Lariana 22 paź 2008, 20:35
Oj znam taką osobę niestety..
Chcesz być najlepsza w nauce by pokazać im że jesteś fajna i żeby Cię polubili .Za bardzo się skupiasz na tym by dążyć do ideału i własnie jak zostało napisane -za bardzo sie na tym skupiasz.
Szukasz sobie wymówek by tylko siebie nie zmienić bo to sprawi że stracisz tą wymówke. Wszyscy skupiają się na tym nieustannym pedzie ,nieistotnych sprawach a te najwazniejsze odkladają na potem . Coś w stylu "Jutro zmienie siebie tylko musze jeszcze iśc do sklepu ,pracy itd."
Szukamy bliskiej osoby ,czesto nieświadomie dlatego by pozbyć się uczucia tej pustki wewnętrznej. Gdy sie zakochamy będziemy dla kogoś wszystkim niezaleznie od naszych wad . Wtedy też pojawi się u nas myśl że nie musimy zmieniać tego co nam przeszkadza.. przecież ukochana osoba nas wspiera i to nam wystarcza .
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Re: Nerwica a szkoła

przez scrat 22 paź 2008, 22:25
A zdawałeś już i nie wyszło czy dopiero będzie pierwszy raz?
Przyjaciel forum

przez smb 28 paź 2008, 16:49
Witam mam pytanie, czy za indywidualne się płaci?

IceMan twoja sygnatura mnie rozwaliła :D
smb

przez adam_s 28 paź 2008, 17:07
smb napisał(a):Witam mam pytanie, czy za indywidualne się płaci?

Nie. Jest darmowe jak normalna nauka w szkole publicznej.
GG: 5988000

Sortuj wg