Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Fobia szkolna

przez adam_s 14 paź 2008, 16:48
Prędzej oleję szkołę niż ją skończę. Właściwie już to zrobiłem chociaż niby pozostało już tak niewiele.. Ja z fobii szkolnej nie wyleczę się i tak, wystarczy że będę unikał szkoły i będzie ok. Innego wyjscia nie widzę a jeśli jakieś są to dla mnie nierealne.
GG: 5988000

przez Misiek 14 paź 2008, 17:30
adam_s, nie poddawaj się... dasz rade !!! Pozwolisz żeby taka fobia szkolna Tobą rządziła :?:

przez adam_s 14 paź 2008, 20:44
Mam wybór? Powiecie że mam wybór - walczyć.. I co mi przyjdzie z takiej walki? Satysfakcji z niej mieć nie będę, nawet jeżeli się uda pójśc do szkoły. I o jakiej walce my tu wogole mówimy skoro ja nie mam na nią sił?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antoinette 14 paź 2008, 21:44
i znów. Adam, NIE WOLNO CI SIĘ PODDAWAĆ! ja np postanowiłam jutro iść do szkoły. Najwyżej dostanę ataku serca, zemdleję, umrę. Wszystko jest dla ludzi.
pesymistyczna optymistka.

przez Misiek 14 paź 2008, 21:57
Dokładnie... Nie poddawaj się... adam_s

przez antoinette 15 paź 2008, 14:09
a ja stchórzyłam. Poszłam spać z postanowieniem, że pójdę do szkoły chociażby nie wiem co, i o 2:30 obudziłam sie z potwornym bólem :( nie mogłam oddychać. Nie spałam do 5, chodziłam w kółko po pokoju. Nie dałam rady iść do szkoły. Ale nie poddam sięęęęęęęęęę!

przez Misiek 15 paź 2008, 14:18
Nie poddawaj się.. Będzie dobrze... :smile:

przez adam_s 15 paź 2008, 17:34
Ja dzisiaj byłem w moim byłym liceum.. Jak zobaczyłem moją byłą klasę i wychowawczynię to dosłownie miałem łzy w oczach, że jakby było inaczej to byłbym tam razem z nimi.. Gadalem trochę z nauczycielami, jak się dowiedzieli że mam w ZSZ same 1 i 2 to nie mogli uwierzyć ( najpierw nie mogli uwierzyc ze jestem w takiej szkole wogóle). Powiedzieli mi że mam wrócic z powrotem. Ale ja mam to w dupie. I tak prędzej w końcu uda mi się ta próba samobójcza niż skończę szkołę.

przez antoinette 16 paź 2008, 18:04
adam_s, i po co? po co się zabijasz? szkoła to nie koniec świata.

przez Werty 16 paź 2008, 21:53
Heh ja uznalem ze nie ma po co walczyc bowiem... Pod koniec zeszlego roku szkolnego postanowilem, ze warto zaczac chodzic normalnie ze swoja klasa (swoj problem opisywalem kiedys w tym temacie, gdzies na samym poczatku topicu jezeli ktos chce sie zapoznac). Zrobilem najglupsza rzecz jaka moglem zrobic... Otoz pomyslalem ze moim problemem jest rozleniwienie indywidualnym nauczaniem i w momencie gdy bede tego pozbawiony rzuce sie na gleboka wode i moze nie bedzie lekko, ale sie uda. I nie udalo sie... juz na rozpoczeciu moje dolegliwosci przybraly tak na sile, ze nigdy wczesniej az tak zle nie bylo. Nigdy. To bylo straszne, okropne, po prostu masakra, holocaust.
Procedure indywidualnego rozpoczalem prawie od razu i mam indywid. dopiero od dwoch dni...
Nie warto z tym walczyc. Trzeba skonczyc indywidualnie i c***j tam.

Edit po minucie.

Sorry pomylka. Moj problem opisywalem gdzies dalej w polowie tego tematu, tak to jest jak sie cos robi a potem sie mysli...

przez adam_s 16 paź 2008, 22:17
Ja nie mogę miec teraz juz indywidualnego. W tamtym roku miałem ale bardzo krótko i wogole nie podobało mi się to.

przez Werty 17 paź 2008, 00:06
Dlaczego nie mozesz? Zawsze mozesz miec, trzeba sie postarac i nie sluchac co pieprza w szkole czy poradniach. O to trzeba troche pogryzc sie z biurwami. Moze Ci sie nie podobac (dlaczego?) ale jezeli nie dasz rady w szkole to sprobuj indywidualnie. Jezeli chcesz jakis wskazowek czy porad jak to zalatwic to wal do mnie na prywatna wiadomosc bo khem przyznam nieskomnie ze jestem weteranem walk o indywidualne. I nie ma takiej sily by mi go nie przyznali. :) A wieczorowki i zaoczne? hm... no po co placic za cos co mozna miec za darmo to po pierwsze, a po drugie indywidualne na ktore chodzi sie do szkoly a nie w domu jest calkiem niezle, bo zaocznie jest sie w szkole tylko dwa dni a przy nerwicy wazne jest by miec jakies stale zajecie aby za bardzo nie myslec. Wieczorowka troche lepiej, ale patrz punkt pierwszy. I do tego musze dodac, ze w wieczorowej i tak bedziesz musial przesiedziec w klasie te 4 godziny dziennie (czy tam wiecej). I mozna sie przeliczyc. Ilu to takich bylo co rezygnowali ze szkoly na rzecz wieczorowki czy zaocznego i jednak nie dali rady.
Pomysl o tym w ten sposob.
Szkole skonczyc musisz i to bez gadania. Jezeli chcesz bym Ci cos podpowiedzial to naprawde wal na PW.
Pozdrawiam.

przez IceMan 18 paź 2008, 01:19
adam_s, człowiek może wiele tylko najpierw musi chcieć...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 18 paź 2008, 06:47
dzisiaj mam masakre <boi sie> help help HELP!!!
masakra masakra masakra :evil: :-|
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg