Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Fobia szkolna

przez Misiek 19 wrz 2008, 12:02
ALEKS*OLO, Dasz sobie rade... Będzie dobrze... Wytrzymasz.. :!: :!: :!: :smile:

przez xCarmen 19 wrz 2008, 12:03
ja juz nie wiem co mam zrobic .... chyba zrezygnuej z tej szkoly i matury , nie bede miala nawet sredniego wyksztalcenia, jestem z tym znowu sama, nikogo nie obchodzi ze mam mase nauki, mature i fobie na glowie...
i po co ja zyje ;/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez adam_s 19 wrz 2008, 12:06
Ola, po prostu musisz iść i sie przekonać czy jest tak strasznie. Jak nie pójdziesz i sie nie przekonasz chociaż to będziesz tym bardziej tego żałowała..
Edyta, nie poddawaj się jeszcze jest masa czasu a 2 dni to nie problem.. Ja też dzisiaj nie poszedłem ale w poniedziałek chociaż spróbuję. Może się uda a może nie.. A Tobie na pewno się uda, wiem że za bardzo jesteś ambitna żeby poprzestać na nieskończonej szkole średniej.
GG: 5988000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez whisper 19 wrz 2008, 12:14
xCarmen, nie rezygnuj... Już ostatni rok Ci został, dwa lata wytrzymałaś, szkoda by było to zaprzepaścić...
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez IceMan 19 wrz 2008, 13:19
Wy wszyscy zbyt inteligentni jesteście na to żeby sobie nie poradzić ze szkołą. Postarajcie się tylko (za wszelką cenę) poradzić sobie ze szkołą. Siedźcie i niech to będzie dla Was wyzwanie na wytrzymałość. Ile tylko dacie radę, i pamiętajcie że potraficie o wiele więcej niż się Wam wydaje.
Przyjaciel forum

przez offtopic 19 wrz 2008, 19:01
xCarmen, również namawiam żebyś nie rezygnowała. Wiem wiem, że łatwo się mówi, ale postaraj się dotrwać do tej matury.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez scrat 20 wrz 2008, 05:40
IceMan napisał(a):Wy wszyscy zbyt inteligentni jesteście na to żeby sobie nie poradzić ze szkołą.

To na pewno, problem tylko w tym, że tu wcale nie o wiedzę i rozumienie lekcji chodzi...

Często chciałem się zamienić z kumplami - przeciętniakami, ale normalnymi, nie bojącymi się tak panicznie klasówek, nawet jeżeli nic na nie nie umieli.
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 20 wrz 2008, 09:31
nom i jako podrecznikowy przypadek fobika szkolnego , sie kurde do szkoły nie poszło X/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez adam_s 20 wrz 2008, 12:00
ALEKS*OLO, spokojnie jak nie dziś to innym razem.. W końcu pójdziesz i przekonasz się że nie było tak źle :). Początki są zawsze najtrudniejsze! Ja strasznie się bałem iśc teraz pierwszy raz na lekcje do tej zawodówki m.in. po tym co się słyszy o uczniach takich szkoł.. Ale nie było tak źle, część ludzi polubiłem a część olewam (dziewczyny z pustym łbem i toną makijażu na twarzy). I gdyby nie moje parszywe samopoczucie na lekcjach to chodziłbym nawet z ochotą.. Ja chcę tak jak dawniej, dlaczego do cholery akurat mnie to spotkało?
GG: 5988000

przez IceMan 20 wrz 2008, 13:47
scrat napisał(a):
IceMan napisał(a):Wy wszyscy zbyt inteligentni jesteście na to żeby sobie nie poradzić ze szkołą.

To na pewno, problem tylko w tym, że tu wcale nie o wiedzę i rozumienie lekcji chodzi...

Scrat, wiem o co chodzi, jednak niech to nie będzie wymówką do poddawania się tej fobii.
Przyjaciel forum

przez xCarmen 20 wrz 2008, 16:22
Slychajcie, dziekuje Wam wszystkim. Dzis juz bylo lepiej, poszlam na zajecia dodatkowe mimo iz moglam zostac posadzona o unik bo w tej szkole nie wiedza o moich problemach, no ale zaleglosci juz mam.
Najgorsze jest to ze przez moja fobie cierpi cala rodzina bo to jest glowny powod klotni....
rodzina ze mnie kpi a rodzice krzycza....koszmar
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 20 wrz 2008, 17:01
xCarmen, dobrze że są postępy, gratuluję, trzymaj tak dalej, z tego najlepiej wyjść po prostu chodząc do szkoły i starając się coraz mniej przejmować tym wszystkim ;) a rodzina po prostu nie rozumie takich problemów, nic nie poradzisz.
Przyjaciel forum

przez whisper 23 wrz 2008, 15:11
Dzisiaj poszłam choć kosztowało mnie to wiele wysiłku i nerwów - w sumie nie było tak źle, ale nie wiem czy dam radę dalej... Dam radę? :-|
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Misiek 23 wrz 2008, 23:13
whisper, No pewnie że dasz radę... :smile: Jak Ty nie dasz rade to kto da :?: :!: :smile:

Sortuj wg