Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Fobia szkolna

przez Lariana 04 wrz 2008, 14:55
Whisper i jak było?
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez whisper 04 wrz 2008, 15:03
Dzięki wszystkim za wsparcie!
Lariana, jeszcze nie było, to dopiero za dwa tygodnie się okaże... :oops:
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez Lariana 04 wrz 2008, 15:13
Wybacz...za dużo słońca w czasie drogi i człowiek nie myśli *głupek ze mnie*
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xCarmen 04 wrz 2008, 18:03
IceMan, niestety te leki tak na mnie wplywaja ,a mam jeszcze nieskonczone opakowanie sprzed pol roku i teraz zaczelam znow u brac bo umieram za strachu...

niestety nie powodzi mi sie, w moim liceum PP bylo w trzeciej klasie a tutaj w drugiej wiec musze osobno zdawac i dzis sie dowiedzialam ze nie bede zdawac partiami materialu i odpowiadac tylko pisze komisa... ciekawe kiedy i kto mi powie czego mam sie uczyc... oprocz tego jest jeszcze jeden problem o ktorym tu nie moge napisac ale wiem ze tez nie dam a nawet nie mam mozliwosci rozwiazac...
naucyzcielka od tego przedmiotu podobno pyta rzeczy z kosmosu a wcale nie pomoze zrozumiec przedmiotu...
chyba zakoncze swoja edukacje wraz z zyciem , na poziomie 2 klasy liceum....
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 19:51
xCarmen, nie przejmuj się wiem że masz niewesoło, ale na tym świat się nie kończy, a poza tym - na pewno dasz sobie rade, to tylko tak wygląda kosmicznie, ale może wcale nie będzie tak źle ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez xCarmen 04 wrz 2008, 19:58
no niestety , mam zrobic portfolio na ktorym wypisze wszystkie swoje osiagniecia... z poprtzedniej i tej szkoly, wszystko w czym sie udzielałam...
niestety moim jedynym osiagnieciem jest chyba najwieksza w historii liczba opuszczoncyh godzin, nie angazowalam sie w NIC! i z czego mam to portfolio zrobic ? jak kazde osiagniecie musi byc potwierdzone pospisem organizatora, nauczyciela itp?
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez wróbelek Elemelek 04 wrz 2008, 20:17
hmm... no to ciężko, ale co to znaczy MASZ zrobić... po prostu nie zrobisz i już ;) jakby sie kto pytal, to wymysl coś czemu nie zrobiłaś, a jak nie będzie się dało wcisnąć kitu, to powiedz po prostu że nie masz osiągnięć i już ;) na dodatek powiedz to z miną tak przekonywującą, że nikt ci nie podskoczy :twisted:
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez adam_s 04 wrz 2008, 22:56
Dokładnie Edit, coś uda się zrobić..Nie przejmuj się komisem, to nie koniec świata. A PP to takie trudne nie jest wcale.. wogóle nie jest trudne ;) I ciesz się że jesteś w liceum, bo nawet jeżeli skończysz na 2-giej klasie ( w co bardzo wątpie bo wiem że się nie dasz i skończysz to LO!!) to pociesz się tym że są takie tepaki jak ja, które kończą w zasadniczej szkole zawodowej bo nigdzie nie dają sobie rady przez j****ą fobię :? . I co gorsza nawet tam boją się chodzić... Na dodatek mam problem ze znalezieniem praktyk i ogólnie wszystko za przeproszeniem się wali na ryj..
GG: 5988000

przez alepysiak5 08 wrz 2008, 20:57
ja ostatnio mialem atak w szkole. na polskim costam sie odezwalem na lekcji do nauczycielki na temat. serce zaczelo mi bic jak cholera,rece trzesly mi sie tak ze nie moglem dlugopisa utrzymac, a to tylko dlatego ze costam sie odezwalem;( nie wiem przed czym to jest lek, moze przed tym ze cos powiem zle? ze osmiesze sie przed klasa? ze potkne sie, zatkne? czesto miewam tak ze jak mam cos mowic,czytac przed klasa to zacinam sie;(albo na angielskim kompletnie nie umiem wymowic jakis slowek chociaz dokladnie wiem jak je wymowic ale przy kims juz nie umiem... ;((( ma ktos tak?

przez IceMan 08 wrz 2008, 21:19
alepysiak5 napisał(a):moze przed tym ze cos powiem zle? ze osmiesze sie przed klasa? ze potkne sie, zatkne?

Miałem dokładnie to... pomogła praca nad samooceną, więcej dystansu do siebie i pozwolenie sobie na jakieś pomyłki...
Przyjaciel forum

przez offtopic 08 wrz 2008, 22:07
alepysiak5 napisał(a):ja ostatnio mialem atak w szkole. na polskim costam sie odezwalem na lekcji do nauczycielki na temat. serce zaczelo mi bic jak cholera,rece trzesly mi sie tak ze nie moglem dlugopisa utrzymac, a to tylko dlatego ze costam sie odezwalem;( nie wiem przed czym to jest lek, moze przed tym ze cos powiem zle? ze osmiesze sie przed klasa? ze potkne sie, zatkne? czesto miewam tak ze jak mam cos mowic,czytac przed klasa to zacinam sie;(albo na angielskim kompletnie nie umiem wymowic jakis slowek chociaz dokladnie wiem jak je wymowic ale przy kims juz nie umiem... ;((( ma ktos tak?

Tak ma ktoś tak samo :) Jest nawet osobny temat założony przez maciej84.
Edit;
pokiełbasiło mi się , temat jest ale na innym forum:
http://www.psychologia.apl.pl/forum/vie ... php?t=6402
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez adam_s 08 wrz 2008, 22:19
A ja już nie daję rady ;( Chociaż dopiero jutro mam pierwsze praktyki... Najbardziej boję się jednak środy, 7 lekcji to dla mnie koszmar a tak mam prawie codziennie. Co ja mam zrobić ? :(
GG: 5988000

przez IceMan 09 wrz 2008, 01:12
Nie poddać się... nie pisałbym tego gdybym sam przez to nie przeszedł.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 wrz 2008, 02:08
Do wszystkich mających fobie i inne problemy związane ze szkołą i zdrowiem-jesteście sobie w stanie z tym wszystkim poradzić.Macie siłę do tego,przesziście juz gimnazjum,sp,przejdziecie i liceum/technikum,nie będzie łatwo ale uda się Wam.Wiem po sobie bo sam miałem podobne problemy jak Wy i udało mi się przebrnąć przez etap szkoły<z wielkimi trudnościami ale sie udało>.Ice ma rację:nie poddawajcie sie!!walczcie,a zobaczycie ze Wam sie uda.Teraz oczwiście też mam problemy na studiach ale jakoś sobie radze i wiem że w tym roku będzie jeszcze lepiej niż ostatnio.
:)

Sortuj wg