Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Fobia szkolna

przez xCarmen 28 sie 2008, 13:45
tez sie boje ...
ale mam to w ...
skoncze ta szkole...
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez kitty341 28 sie 2008, 15:48
zostalam przyjeta na studia rownolegle.. problemem jest to, ze na tym kierunku są laborki 4-godzinne z chemii, a normalne zajecia jak nigdzie trwaja po 2 godziny;(.. i zastanawiam sie jak ja to wytrzymam. chyba bede wychodzic co godzine na 15 minut. już się boje! na dodatek tam sa zajecia od switu do zmierzchu (doslownie!) + moje zajecia na ukrainistyce.. kur**!:(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez kitty341 28 sie 2008, 15:49
ale jest jeden bardzo wielki plus:D moze przynajmniej przestane myslec o chorobach!:D moze sie wkrece w ogladanie zwierzakow przez mikroskop:P
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 18:07
kitty341, na pewno będzie fajnie;) jak masz zajęcia praktyczne to jest tysiąc razy lepsze od biernego siedzenia na wykładach :>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Duran84 28 sie 2008, 18:34
A Ja jutro ide sie zapisac od nowa na drugi rok na Technika Ekonomistę. Za pierwszym razem nie skończyłem z powodu takiego, że po prostu bałem się... Bałem się uczęszczać do tej szkoły. Sam nie wiem czemu... Nikt mnie nie bił, nie szantażował, niczego nie proponował... A jednak bałem się... Odczuwałem jakiś taki dziwny lęk... I boję się, że w tym roku bedzie to samo... :( :( :( Ale obiecałem sobie, że skończę w przyszłym roku tą ekonomię. I będę miał spokój... ;) A na razie boję się...
I ten strach do Poniedziałku będzie się nasilał... I to coraz bardziej...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 18:38
wiem ze to dziwnie zabrzmi, bo sama odczuwam podobne obawy przed nadchodzącym rokiem szkolnym, ale chyba dużo zależy od naszego nastawienia... jeśli sobie pomyślimy: 'nie no, nareszcie rok szkolny, na pewno będzie super!!' no to na pewno będzie;) a im bardziej będziemy się tego obawaić tym większe lęki będą nas łapać... no to teraz ma ktos jakies pomysły jak tu się pozytywnie nastawić do chodzenia do szkoły?? :lol:

przez Duran84 28 sie 2008, 18:40
Staram sie wróbelku tak myśleć staram... Ale jak na razie za cholerę mi to nie wychodzi :( :( :( :cry: :cry: :cry:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez wróbelek Elemelek 28 sie 2008, 18:52
starać się to już dużo ;) mi tez nie zawsze wychodzi, ale najważniejsze to nie nakręcać się na siłę, wiadomo ze raz będzie gorzej, raz lepiej ;) ciekawa jestem co napiszemy w tym temacie po miesiącu ;)

przez Duran84 28 sie 2008, 19:06
Wy moze po miesiacu... ;) A Ja juz w Poniedzialek... :( Ale cóż... Sam sobie tego piwa nawarzyłem to teraz trzeba Je wypic...

przez IceMan 28 sie 2008, 20:57
Dacie radę... raczej nie inaczej ;) Wróbelek, dobrze myślisz, mnie takie pozytywne na siłę myślenie doprowadziło do tego że tej szkolno/uczelnianej adrenalinki mi brakuje :P ja już tylko czekam na październik
Przyjaciel forum

przez adam_s 29 sie 2008, 00:45
Duran84, będziemy kolegami po fachu :D . Ja w tym roku zaczynam technikum ekonomiczne ( Ty zapewne do szkoły policealnej ? ). Jestem najstarszy z klasy bo oczywiście tylko ja mam rok w d... Ale nieważne. Klasę już poznałem, spoko dziołchy :lol:. W klasie mam 29 dziewczyn i prócz mnie jeszcze dwóch chłopakow - w sumie jest nas 32 ( co będzie wzmwagało moją panikę na lekcjach ). Co do fobii to boję się strasznie że się będe ciągle źle czuł na lekcjach - stwierdzono u mnie refluks - taka choroba przełyku. Nie czuję się najlepiej ale w autobusach i szkole to już zupełnie masakra. Jestem ciekaw jak ja to zniosę, te codzienne mdłości na 10 lekcjach pod rząd :? . Cholera ja chyba jednak zakończę swą edukację bo ten lęk przed złym samopoczuciem w szkole mnie przerasta.. a ja nie mogę nic z tym zrobić :( :(
GG: 5988000

przez scrat 29 sie 2008, 02:08
Ucieczka od problemu to najgorsze co można zrobić. Przerabiałem to wielokrotnie. Nie rezygnuj... Wiem, łatwo się mówi. Ale z dnia na dzień jest do przodu, nie?
Przyjaciel forum

przez wróbelek Elemelek 29 sie 2008, 11:18
adam_s, a może znajdź jakieś zajmujące zajęcie po które będziesz sięgał gdy już będzie naprawdę źle?? Ja notorycznie na lekcjach robię sudoku :lol:

przez whisper 29 sie 2008, 11:57
Ja ostatnio jestem przerażona tym, że już niedługo do szkoły, w dodatku nowej. Boję się, że nikt mnie nie polubi, że jak pierwszy raz tam wejdę to nie wyduszę z siebie do nikogo żadnego słowa... Wogóle to powinnam iść na studia, a idę do szkoły policealnej... Ech, szkoda gadać...
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Sortuj wg