Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Amy18 28 paź 2007, 18:46
Sebcio, na mnie hydroxyzyna działa nieźle pod warunkiem że biorę tą słabszą. Bo po mocniejszej (25 mg) to byłam kompletnie nie do życia. A słabsza na mnie działa świetnie. Tylko mnie martwi że ma różny czas działania : raz działa przez 6 godzin a raz przez 4. Ludziom z zajęć powiedziałam że mam poważne problemy ze zdrowiem i nie wiem czy nie przejść na indywidualne. Tyle. Niestety dalej sie dopytują co mi jest dokładnie. Zajęcia lubię, całkiem nieźle mi chyba idzie (dostałam 3+ z 1 eseju co podobno jest rewelacją), wykładowcy dziwni ale fajni (poza facetem od logiki, NIENAWIDZĘ LOGIKI! Nic nie rozumiem, a że facet świrnięty i albo myli sie we własnych przykładach albo przerywa wykład 10 razy by opowiedzieć historyjkę jeszcze mi pogarsza sprawę) ale niestety wysiedzieć mi ciężko. W sobotę pojechałam tylko na niemiecki (mimo że jestem teoretycznie grupą zaawansowaną to i tak mamy niższy poziom niż ten co ja miałam na kursie przed maturą. Na ostatnich zajęciach pisaliśmy plan dnia i uczyliśmy sie godzin :? :? ) i literaturoznawstwo. Dzisiaj pojechałam na 4 godziny, po wzięciu hydroxyzyny jakoś sobie poradziłam. W sumie powinnam napisać na 3, bo 4 godzina to była logika. Drugiej grupy! Zorientowałam sie że to nie moja grupa dopiero jak zobaczyłam listę obecności!.

Jutro idę do pani psycholog. We wtorek albo w piątek idę do psychiatry która leczy moją kuzynkę (i kuzynka bardzo ją chwali). Byłam poprzednio u pani psychiatry w centrum medycznym ale to była kompletna porażka. Siedziałam u niej najwyżej 10 minut, pani psychiatra nie wykazywała kompletnie zainteresowania tym co ja mówię, wogóle miałam wrażenie że ona by chciała bym sobie jak najszybciej poszła. Zadała mi jakieś pytanie do karty, zapisała, dała leki i do widzenia. Na wszelkie pytania o nauczanie indywidualne bądź uprzedzenie wykładowców o problemie reagowała "To już pani prywatna sprawa". W dodatku przepisała mi leki mówiąc że zadziałają do następnego zjazdu (był wtorek a zjazd był w piątek) a w ulotce było napisane że efekty będą po ok. 3 tygodniach! :x :x :x :x :x . Kuzynka podobno siedziała u swojej pani psychiatry co najmniej 1.5 godziny, pani sie wypytała o wszystko, wszystko jej wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśniła jak mogą działać przepisane leki. Liczę że jak ja pójdę to będzie podobnie.
know me better
I won't be as bitter
In my own heaven
I'll be gone forever

Won't fall back never
I won't crack ever
Won't look back never

przez sebcio 28 paź 2007, 19:21
pamietam logike, swirniety przedmiot, mi nawet niezle szlo ale od tego przedmiotu to naprawde mozanz wariowac, skoro dobrze Ci idzie to sproboj sie porzekonac do szkoly powiedz sobie "jestem naprawde dobra, nawet lepsza niz inni, dam sobie rade" moze przyzwyczaisz sie do szkoly
sebcio

przez IceMan 28 paź 2007, 21:04
Hmmm... widzę że logika ostatnio słynna w naszych studenckich szeregach... Od momentu kiedy kuzyn wytłumaczył mi że mój ćwiczeniowiec zrobił zadanie niezgodnie z założeniami jakie sam postawił pisząc to zadanie i tak wszystkim to podyktował na zajęciach to zastanawiam się nad zawężeniem mojego toku nauczania do ja-książka-zeszyt.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 28 paź 2007, 23:42
Logika to rzeczywiście trudny przedmiot.U mnie w tamtym roku byly duże problemy z logiką...nikt nie zdał końcowego kolosa z Logiki,potem poprawki też,a na 3 terminie poszliśmy pod gabinet pana doktora i wchodziły kilkuosobowe grupki z papierosami,i innymi rzeczami i gadały z nim o różnych życiowych sprawachnp:o niskich płacach w szkolnictwie ;).No i jak rozmowa się kończyła to dawał wpisy do indeksu ;) .No i tak wszyscy zaliczyli ;).
:)

przez .Tomek 28 paź 2007, 23:46
łał Darek, niezłe :D fajnie to zorganizowaliście :) A ja się zastanawiam jak to będzie jak pójdę na studia. Kurde jak ja mam takie paranoje w szkole i tak się stresuje to na studiach zawału dostanę. Mnie już nic nie pomoże :roll: :lol:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez IceMan 28 paź 2007, 23:52
Nie no przynajmniej na początku luzik jest na studiach. Ale nie miałem jeszcze ani jednego kolosa więc się do końca wypowiedzieć nie mogę... :roll:
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 29 paź 2007, 00:43
co do logiki to śmiem rzec, że w niej nic logicznego jak dla mnie nie ma :mrgreen: nie wiem do tej pory jakim cudem napisałam kolosa z logiki na 4 :shock:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez scrat 29 paź 2007, 02:35
Tia, też pamiętam logikę. Facet świrnięty, może nie tak jak z tpi (teoretyczne podstawy informatyki), ale i tak.

A czy da się zrozumieć... Pewnie się da, jak ktoś dobrze wytłumaczy...
Przyjaciel forum

przez sebcio 29 paź 2007, 07:22
ja mialem z cwicze 4, a facet mi walnal w pierwszsym terminie 2 bo stwierdzil ze nie uczylem sie z jego ksiazki(szkoda ze dyktafonu nie mialem)
sebcio

przez IceMan 29 paź 2007, 12:20
No to widzę że wesoło jest... ja gdzieniegdzie mam wspaniałych wykładowców a w niektórych wypadkach to po prostu pożal się Boże... już czuję że z niektórymi będę miał problemy :?
Przyjaciel forum

przez snaefridur 29 paź 2007, 12:29
Kurcze uwielbiałam logikę.Jedyny przedmiot,który zdałam w normalnej sesji ;).
snaefridur

przez Amy18 29 paź 2007, 16:11
My mamy logikę z doktorem nieźle zakręconym (żeby nie powiedzieć kompletnym wariatem).

1. Na wykładzie z logiki mówił o wszystkim tylko nie o logice.
2. Na ćwiczeniach pomylił sie we własnym przykładzie i pół godziny myślał jak go rozwiązać.
3. Przedłużył ostatnie zajęcia w niedzielę o 20 minut bo zastanawiał sie czy prawa logiki mogą istnieć w świecie bez praw.
4. Nie powiedział nam jaką książke mamy kupić tylko kazał sprawdzić u studentów prawa. Moja kumpela na prawie powiedziała że nie wie jaką mamy mieć książke, bo im doktor kazał sprawdzić u starszych studentów!

Jego powiedzonka:

1. Dziecko które sie zmoczyło wrzaskiem sie wyraża negację zaistniałej sytuacji.
2. Kiedyś uważano że kobiety od nauki brzydną, ale po was tego nie widać.
3. Metanauka jest to nauka o nauce która czegoś naucza a przynajmniej powinna nauczać.
4. Więcej państwo nie powiem bo zapomniałem ale jak sobie przypomnę to sie z państwem podzielę.
5. Wy i tak musicie uczyć sie z książki (patrz pkt. 4) a my tu jesteśmy tylko jako personal meeting przed egzaminem.

A my nawet nie mamy egzaminu z logiki tylko zaliczenie!
know me better
I won't be as bitter
In my own heaven
I'll be gone forever

Won't fall back never
I won't crack ever
Won't look back never

przez staram się 01 lis 2007, 12:50
znowu źle sie czułem na czwiczeniach i ledwo co nie wyszłem z nich ale wytrzymałem. Bradzo boje sie nastepnego tygodnia czy wytrzymam sam nie wiem co zrobie

przez GRZEŚ 777 01 lis 2007, 17:16
Nie ma tak źle w szkole. Da się wytrzymać. Nawet ją polubiłem. ;)
CHCESZ POGADAĆ ????? PISZ

Sortuj wg