Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez koszykova 12 wrz 2013, 19:39
Kurde też tak mam. A jakbys sama po zajęciach kiedyś poszła i jej powiedziała, żeby dała Ci spokoj w jakiś delikatny sposob?

Obrona wyglada tak, że ona siedzi przy biurku - ja siedze na przeciwko. Ona bierze mój projekt, teraz dwie opcje: zapyta o coś, ja nie wiem i wyśmiewa się, rzuca nim po biurku; opcja druga: odpowiadam na jej pytanie, a ta żeby mi pokazać, że mnie nie przepuści to każe mi obliczać inne przykłady niż w projekcie oraz pyta o rzeczy inne niż zawarte w pracy - jeśli odpowiem poprawnie to zapewne bede musiała pisać również sprawdzian z racji tego że nie bylo mnie na zajeciach 2 razy bo miałam ospe i mam zwolenienie do tego. :zonk:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 19:51
Poprosiłam tak po ok. miesiącu (jak teraz patrzę na przestrzeni roku - lekkich) docinek, ale wyparła się tekstem "ale nie wiem o co ci chodzi" i potem było jeszcze gorzej...

Obie wersje nieciekawe... Trzymaj się, będę trzymać kciuki :hide: Co do
jeśli odpowiem poprawnie to zapewne bede musiała pisać również sprawdzian z racji tego że nie bylo mnie na zajeciach 2 razy bo miałam ospe i mam zwolenienie do tego.
spytałabym czy ma prawo, ale wiadomo, że są ludzie żyjący ponad nie :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Fobia szkolna

przez koszykova 12 wrz 2013, 20:30
Dziekuje.

spytałabym czy ma prawo

komus projektem rzuciła aż przez dwie ławki heh... wariatka. Ona ma prawo chyba wypinać dupsko przed moimi kumplami i walić teksty o seksie. No ale jesli to bylby WYKŁADOWCA to od razu to by było molestowanie, itd. Ciekawe w nauczycielach jest to, że jak chcą Ci dowalić to zawsze znajdą sposób...

Vett, a jak tam inni nauczyciele? Jak fizyka?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez abstrakcyjna 12 wrz 2013, 20:39
koszykova, Ja też będę trzymać kciuki. :great:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 21:16
koszykova, a średnio, powiem Ci. Chyba się rozkręca, bo póki co zaatakowała z grubej rury na pierwszej lekcji zadając mi pytanie prosto z d... i potem wmawiając jak głupia jestem. (hehe, prawie ten sam schemat co na matmie, widać, że są kumpelami). Ale od jutra zaczynamy robić zadania, więc się zacznie prawdziwa zabawa. Uwielbia mnie nimi dręczyć. Już nie mogę się doczekać tej niemal utraty przytomności pod tablicą, o tak, czekałam na to całe wakacje :105:
Obrazek

Fobia szkolna

przez Lola Rose 12 wrz 2013, 22:27
Dziś matematyczka wpisała koledze z mojej klasy jedynkę, bo nie umiał zrobić zadania przy tablicy. W sumie to mi go nawet trochę szkoda. Wygląda na to, że wszystkie matematyczki już takie są z tego co czytam.
Ktoś na naszym piętrze wysmarował czekoladą ścianę i to pod samym sufitem, więc pewnie jutro nasza wychowawczyni walnie kazanie o niszczeniu mienia szkolnego :blabla:
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez Dżejmson 13 wrz 2013, 09:04
Dzisiaj popołudniu i w sobotę kolejne zajęcia :hide: A tu tylko jedna tabletka benzo została, koszmar :D
Dżejmson

Fobia szkolna

przez koszykova 13 wrz 2013, 10:19
Dżejmson, podziel się :D ja jade o 12, nie spałam całą noc. Zaczynam wszystko analizować i doszukuje się błędów :( Mam tyle różnych pytań, tyle możliwych rozwiązań... Ehh

Vett, pogadaj z rodzicami o zmianie szkoły... Bo to chore jest żeby tak męczyć.

abstrakcyjna, dziekuje :smile:

Uczyłam się i poprawiałam to prawie do 4 rano...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Dżejmson 13 wrz 2013, 11:21
koszykova, mogę się podzielić, ale jak weźmiesz to możesz być jeszcze bardziej senna po tej nieprzespanej nocy. ;) Dzisiaj nam obojgu polska edukacja da w kość. Polska i podbeskidzka :mrgreen:
Dżejmson

Fobia szkolna

przez Abbey 13 wrz 2013, 14:13
koszykova, nie ma szans. Szkoły są za daleko, to są za duże koszty, a i matka będzie przeciwna - 2. września widząc mój atak paniki uznała, że jestem śmierdzącym leniem i boję się zapierdzielu, tyle :P (i że w poprzednim roku chwaliłam tę matematyczkę - tak bardzo orientuje się w moim życiu szkolnym...)

Napisz jak Ci poszło, wciąż o tym myślę
Obrazek

Fobia szkolna

przez koszykova 13 wrz 2013, 14:51
Vett, wspominałaś coś o 20km, więc to bedzie koszt miesięcznika do około 100zł/miesiąc. Może warto pomyśleć, a rodzicami hmm... rodzicami sie nie przejmuj, bo 'oni mają rację', ale to Ty żyjesz swoim życiem, nie oni. Może męcz ich o to. Ciekawe czy może by zmienili zdanie gdyby do szkoły zaprosił ich np dyrektor jakby Cie widział (np podczas czy po ataku)...

Co do obrony... pff... zbierałam się na pociąg (podrożały bilety :great: ) i dostałam sms z info, że babka nie będzie przyjmować studentów, bo jest zmęczona i jedzie do domu. Powiedziała, że bedzie jutro rano. Dobrze, że nie pojechałam wcześniej, bo bym tak jak inni spędziła pół dnia na uczelni czekając na transport powrotny.

-- sobota, 14 wrz 2013, 22:09 --

Udało się. Z nerwów przespałam cały dzisiejszy dzień, teraz wstałam.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Makabra 15 wrz 2013, 14:48
Niektórzy nauczyciele to masakra, miałam kiedyś matematyka który na siłę chciał mi wmówić, że do niczego się nie nadaję i jestem głupia. Zabawne, że kolejny miał już odmienne zdanie :roll: Vett, a jakby dyrektora o tym poinformować? Nie mają prawa Cię tak dręczyć :)

A ja mam dzisiaj kiepski dzień. Nawet do szkoły normalnie pójść nie mogę, do niczego się nie nadaję :cry:
Makabra

Fobia szkolna

przez Abbey 15 wrz 2013, 22:20
Makabra, mój ojciec nawet był u dyrektorki ;) (bo go wezwano za moje złe zachowanie, gdzie nic nie zrobiłam, dzięki bogu zdążyłam go uprzedzić jaki mam meksyk w szkole i mi uwierzył...)
To sekta - tu każdy każdego broni. I nauczyciel nie może być zły. Nie jest zły. To uczeń zawsze ma swoje humory.

Już po nocach śni mi się matma... Nie chcę żyć :why:
Obrazek

Fobia szkolna

przez monk.2000 15 wrz 2013, 22:30
Vett, a chciałabyś chodzić do Hogwartu, albo szkoły gier? :)
Trzymaj się tam jakoś w tej szkole, jak już chodzisz to staraj się może jakoś to utrzymać. Mi psycholog "zabroniła" rezygnować z liecum, bo twierdziła, że jak się wycofam to trudniej mi będzie wrócić.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg