Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez dogomaniaczka 05 wrz 2013, 11:03
ja wróciłam do szkoły po..jakiś 3 latach bodajże..Jest bardzo ciężko. Codziennie jak jeżdżę mam lęki. Jest to szkoła wieczorowa więc tylko 3 dni w tygodniu, ale i tak..same złe wspomnienia i boję się, że mi się pogorszy. :(

Fobia szkolna

przez los_historicos 05 wrz 2013, 11:41
Myślałem że ten bullshit mnie już się mnie nie ima ale zmienili nauczycielkę matematyki. Wymagająca, potrafi przycisnąć. Ja zawsze byłem motyla noga z matmy a w tym roku matura. Powinienem zdać ale wynik będzie niski a zależy mi na powyżej 50%
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

Fobia szkolna

przez Abbey 05 wrz 2013, 12:02
Marzy mi się inna matematyczka, ale to nierealne :(
A rewolucje żołądkowe przed, po i w trakcie matmy to jakas tragedia...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez kupmitrumne 05 wrz 2013, 15:36
Vett, skąd ja to znam , całe trzy lata gimnazjum to była masakra z matmą u mnie , chyba większość nauczycieli matematyki sa tacy , a rewolucje żołądkowe miałam codziennie tak samo jak Ty od poniedziałku do piątku :roll:

Fobia szkolna

przez koszykova 05 wrz 2013, 16:44
Wykonałam dziś telefon do koleżanki ze studiów. Zaraz po dostałam takiego lęku, wzrost ciśnienia, pot, aż łzy wyciskało. Tyle dobrze, że sie powstrzymałam...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Keji 05 wrz 2013, 20:29
A u mnie zaczęło się dobrze, usłyszałam miłe słowa na temat swojej osoby od nauczycielki, która powinna mnie nienawidzić.
A potem? Potem zaczęłam mieć swoje jazdy z derealizacją oraz problemami z ciśnieniem (mega wysoki puls, niskie ciśnienie, dziwne połączenie, wierzcie), przy czym to drugie daje poczucie, jakby spadła ze mnie cała energia, wyzerowała się. Jestem trochę jak pijana wtedy, zakręcona. Niezauważalne niby, że czasem mówię nisko i trochę niezrozumiale, jakbym miała coś w gębie, że na korytarzu się gibnę, nie ogarnę czegoś, zachwieje mi się równowaga na moment, ale nie w momencie, kiedy dzieje się to względem nauczyciela, przed którym czujesz wstyd, bo widział cię niegdyś pijaną w trzy dupy. A jeszcze się na schodach potknęłam, oczywiście na jego oczach! Zabawne niby, ale strasznie mi głupio było... Teraz zmęczenie i migrena.
Keji

Fobia szkolna

przez Abbey 06 wrz 2013, 08:53
kupmitrumne, ja miałam znakomitych matematyków...

Masakra, ugh, nie wytrzymam tu jeszcze dwa lata.
Obrazek

Fobia szkolna

przez Dżejmson 06 wrz 2013, 11:28
dogomaniaczka, ja też zapisałem się do takiej szkoły i już w trakcie samej podróży mam lęki, bo przypomina mi się jak dawniej jeździłem. Jutro zajęcia, ciekawe czy wysiedzę na całych - wątpię. Niestety mój pesymizm powoduje, że z góry zakładam porażkę jak chodzi o studia od października.
Dżejmson

Fobia szkolna

przez kupmitrumne 06 wrz 2013, 11:45
Vett, to skąd ten lęk ?

Fobia szkolna

przez adam_s 06 wrz 2013, 17:27
Siemanko, widzę, że temat fobii szkolnej nadal "na topie" - szczególnie teraz. :) Służę swoim wsparciem i radą, bo przez to gówno też dużo straciłem. Jakby co, to kontakt na gg najbardziej preferowany, bo forum odwiedzam rzadziej. Moja historia do przeczytania na kartach tego tematu (strony od roku 2008). Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki! :)
GG: 5988000

Fobia szkolna

przez Abbey 06 wrz 2013, 17:40
kupmitrumne, bo teraz dowalili mi jakieś niedowartościowane babsko, które w ramach zachowania równowagi chce mnie zniszczyć ;) A że wcześniej było znakomicie, to w sumie (w ogólnym rozrachunku) źle... Bo nie spodziewałam się takiego ataku. No i organizm w nowej sytuacji się buntuje...
Zauważyłam, że najgorzej jest w przerwach pomiędzy dwiema lekcjami (3x w tygodniu), wtedy przez te 15minut przechodzę stałe przewracanie flaków na drugą stronę :hide:

-- 06 wrz 2013, 17:47 --

I - co dziś doprowadziło do stanu, że nie wiedziałam czy śmiać się, czy płakać - chciała się wykazać jakąś empatią. Mamy nowego kolesia w klasie, przyjechał z Niemiec, widać, że miał zupełnie inny materiał, tylko trochę pokrywa się z naszym... (no i nie zna po prostu słówek polskich na pierwiastki, kwadraty i inne podstawy, których można się nauczyć) Zaproponowała mu przejście do pierwszej klasy, bo my jesteśmy "przyzwyczajeni do [jej] nauczania, a po co on ma się męczyć i każda lekcja ma być ogromnym stresem"...
Obrazek

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 06 wrz 2013, 18:27
Vett, tak jak ta co pisałem po 40-stce menopauza i za to po ludziach ryja
darła
ona niby taka nowoczesna a ja myślę że żaden z nią nie chciał być dłużej bo z cholerą nie wytrzymał :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez elo 06 wrz 2013, 20:13
Vett, a co ze zmiana klasy/szkoly?

poszlam w koncu do tego dziekanatu. zrobilam z siebie debila (zeby to po raz pierwszy) ale wracam od pazdziernika na uczelnie. huuuuuura?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Fobia szkolna

przez Abbey 06 wrz 2013, 20:17
wykończony, nooo, u nas też - babka 41 lat, ojciec chodził z nią do podstawówki i ponoć zawsze była jakaś nie halo... Do tego jest skarbnikiem w regionalnej fundacji dla DDA, więc się zastanawiałam czy przypadkiem jej w dzieciństwie mocno nie skrzywdzili i dlatego z niej taka sucz...
No i oczywiście mieszka tylko z kotem :mrgreen:a o jej orientacji w szkole krążą legendy

Btw... Jest w takiej organizacji, a nie może pojąć słowa depresja :shock:

-- 06 wrz 2013, 20:20 --

elo, szkołę mam tylko jedną w mieście, klasę w sumie też... Na humanie się nie widzę, a od obecnego roku to byłaby duża zmiana - ma się po 15-18 godzin rozszerzeń, a reszta to jakieś wfy i inne angielskie :pirate:
Obrazek

Sortuj wg