Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez koszykova 14 sie 2013, 20:22
depresyjny86, ja tak samo mysle, niezly dramat. Pierwsze jakos poszly, na temat drugich wole sie nie wypowiadac. :x

Podsumowując... szkoła to jedna z gorszych rzeczy jakich można doświadczyć w wieku 10 - 25 lat. Tyle lat zmarnowanych na stres :P
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Dżejmson 14 sie 2013, 20:39
Moja fobia szkolna kolejny raz wzięła górę nad ambicjami. Niestety, drugi rok pod rząd jestem zmuszony zrezygnować ze studiowania.
Dżejmson

Fobia szkolna

przez depresyjny86 17 sie 2013, 16:19
Podsumowując... szkoła to jedna z gorszych rzeczy jakich można doświadczyć w wieku 10 - 25 lat. Tyle lat zmarnowanych na stres :P

Dokładnie...
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez Abbey 17 sie 2013, 16:41
depresyjny86 napisał(a):

Dokładnie...

Szkoda, że wielu dobrych i ambitnych zostaje pożartych przez ten stres/szkołę/wszystko wokół, a tacy, którym wszystko zwisa, okazują się górować i często kończą o wiele lepiej... Wiecie, praca, zarobki, kondycja psychiczna i takie tam...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Fobia szkolna

przez depresyjny86 18 sie 2013, 02:15
Tak się zastanawiam,co by było gdyby nie te moje szkolne przeżycia......

-- Wt sie 20, 2013 4:08 am --

Chciałem coś napisać......ale zapomnialem.

-- Wt sie 20, 2013 4:10 am --

A już wiem: nienawidzę bycia w miejscach publicznych,gdzie jest dużo ludzi......
:)

Fobia szkolna

przez dogomaniaczka 20 sie 2013, 09:16
1 września wracam do szkoły po 3 latach przerwy..im bliżej tym gorzej ze mną.. :roll:
Szkoła kojarzy mi się z najgorszymi atakami paniki i największym stresem, presją..Wtedy wszystko się gdzieś waliło..

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 09:28
Ok przeczytałem ostatnie posty z tego działu z ciekawości i już jestem wściekły :evil:
nie mam fobii jak czytam o tych nauczycielach to mnie k.......... bierze
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez carlosbueno 20 sie 2013, 09:31
szkoła jest beznadziejna ale praca jeszcze gorsza, będąc w pracy wręcz tęskniłem za latami szkolnymi których przecież wcześniej tak nienawidziłem.
Największy Forumowy Maruda

Fobia szkolna

przez kupmitrumne 21 sie 2013, 19:58
carlosbueno za szkołą nigdy nie tęskniłam , wolałabym prace , poświęcasz się czemuś i się w tym realizujesz , nie masz czasu na myślenie o lękach :) a dodatkiem do tego są pieniądze .

Ja ogólnie mam dobre chwile z podstawówki , gimnazjum i dwóch pierwszych klas liceum , ledwo skończyłam trzecią , dużo mnie ominęło , studniówka , matura , osiemnastki znajomych itp. pod koniec liceum czułam się okropnie , na lekcjach dostawałam ataku paniki , nikomu tego nie życzę

później dwa lata studium , bez żadnego problemu , może dlatego , że poświęciłam się im i robiłam to co lubiłam , czułam sie bezpiecznie i w porównaniu z liceum , zawsze mogłam z zajęć wyjść gdy miałam zły dzień :)
162 cm ironii i cynizmu

Fobia szkolna

przez Ophelia 21 sie 2013, 20:02
szkoła... :D
3 razy zmienialam liceum bo uprawiala wloczegostwo w pojedynke, albo zwyczajnie siedzialam w domu. od gimnazjum, odkad zaczely sie moje epizody depresyjne, po koncowke szkoly w zeszlym roku.
zle sie czulam w szkole, odkad pamietam. wydawalo mi sie, ze wiecej widze i wiecej rozumiem. slyszalam wtedy czesto, ze jestem nad wyraz dojrzala jak na swoj wiek, a ja bylam po prostu zwyczajnie nieszczesliwa.
pamietam przeszywajace uczucie, kiedy chcialam walczyc ze swoimi lekami i przed glownym wejsciem, doslownie przed samymi drzwiami obracalam sie na piecie i wracalam do domu.
ciesze sie, ze wiecej mnie to nie czeka.
Ophelia

Fobia szkolna

przez Rowerzysta96 22 sie 2013, 22:27
Vett współczuje ale nie poddawaj się zrób tam porządek.
Nauczyciele są różni ale jak się postawisz to coś to na pewno da .
Sam nawet na indywidualnym się stawiałem jak ktoś nie rozumiał dlaczego mam te nauczanie .
Ja mam problem z rówieśnikami , wkuło ktoś się czepia , czuję się inny w całej szkole i z tego wszystkiego rodzi się lęk .
Kolejny wrzesień nadchodzi a Ja już boję się tych dni .

Fobia szkolna

przez Lola Rose 22 sie 2013, 23:01
Ja mam problem z rówieśnikami , wkuło ktoś się czepia , czuję się inny w całej szkole i z tego wszystkiego rodzi się lęk .
Kolejny wrzesień nadchodzi a Ja już boję się tych dni .

Mnie też się czepiają. Jeszcze jeden rok w tej szkole. Nie wiem jak to przeżyję, choć później też nie będzie pewnie lepiej.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez Rowerzysta96 22 sie 2013, 23:51
Mi zostało jeszcze 2 lata .
Do tego przez swoją fobię trafiłem na koszmarny dla mnie kierunek więc z nauką też lekko nie będzie .
Wszędzie już szkoła na reklamach , w internecie aż mi się nie dobrze robi .

Fobia szkolna

przez elo 23 sie 2013, 00:21
sama szkola byla do przezycia. nawet czasami za nia tesknie [NIE WIERZE ZE TO POWIEDZIALAM] bo mam z tamtego okresu kilka dobrych wspomnien. za to studia to juz zupelnie inna bajka. dostarczyly mi tyle stresu ze teraz nie wiem nawet czy warto je wznawiac. boje sie ze znowu zaczne odpierdalac cyrki i sobie zaszkodze :roll:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY