Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez depresyjny86 14 sie 2013, 18:20
. Do mnie przypieprzyła się, bo niby ujrzała jak mam "zawyżone ego i uważam, że jestem zbyt mądra na tę klasę" i chce mnie "utemperować". Tyle że bidulka nie pomyślała, że jestem taka nieobecna na lekcjach, bo nie śpię po nocach, a nie odzywam się nie dlatego, że "nie uważam klasy na godną mojej wiedzy", a bo mam tak niską samoocenę, że boję się powiedzieć COKOLWIEK, a co dopiero opisywać moje pokrętne przemyślenia na temat rozwiązań.

Vett Te moje dwie też myślały,że mam zawyżone ego i dlatego się nie odzywam...A no i jedna z nich,moja wychowawczyni stwierdziła w rozmowie z moimi rodzicami,że NIE CHCĘ brać udziału w lekcji i integrować się z grupą...A przecież to nie o to chodziło zupełnie..Jak miałem się odzywać na lekcjach i integrować jak też bałem się powiedzieć cokolwiek...O pamiętam jeszcze takie zdanie " On myśli,że jest taki cwany"...

koszykova, - jak sobie przypomnę swoją praktykę to.......aaaaaaaa to była jedna wielka masakra :D :-| :-| :-| :-|
:)

Fobia szkolna

przez koszykova 14 sie 2013, 20:22
depresyjny86, ja tak samo mysle, niezly dramat. Pierwsze jakos poszly, na temat drugich wole sie nie wypowiadac. :x

Podsumowując... szkoła to jedna z gorszych rzeczy jakich można doświadczyć w wieku 10 - 25 lat. Tyle lat zmarnowanych na stres :P
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Dżejmson 14 sie 2013, 20:39
Moja fobia szkolna kolejny raz wzięła górę nad ambicjami. Niestety, drugi rok pod rząd jestem zmuszony zrezygnować ze studiowania.
Dżejmson

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez depresyjny86 17 sie 2013, 16:19
Podsumowując... szkoła to jedna z gorszych rzeczy jakich można doświadczyć w wieku 10 - 25 lat. Tyle lat zmarnowanych na stres :P

Dokładnie...

Fobia szkolna

przez Abbey 17 sie 2013, 16:41
depresyjny86 napisał(a):

Dokładnie...

Szkoda, że wielu dobrych i ambitnych zostaje pożartych przez ten stres/szkołę/wszystko wokół, a tacy, którym wszystko zwisa, okazują się górować i często kończą o wiele lepiej... Wiecie, praca, zarobki, kondycja psychiczna i takie tam...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Fobia szkolna

przez depresyjny86 18 sie 2013, 02:15
Tak się zastanawiam,co by było gdyby nie te moje szkolne przeżycia......

-- Wt sie 20, 2013 4:08 am --

Chciałem coś napisać......ale zapomnialem.

-- Wt sie 20, 2013 4:10 am --

A już wiem: nienawidzę bycia w miejscach publicznych,gdzie jest dużo ludzi......

Fobia szkolna

przez dogomaniaczka 20 sie 2013, 09:16
1 września wracam do szkoły po 3 latach przerwy..im bliżej tym gorzej ze mną.. :roll:
Szkoła kojarzy mi się z najgorszymi atakami paniki i największym stresem, presją..Wtedy wszystko się gdzieś waliło..

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 09:28
Ok przeczytałem ostatnie posty z tego działu z ciekawości i już jestem wściekły :evil:
nie mam fobii jak czytam o tych nauczycielach to mnie k.......... bierze
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez carlosbueno 20 sie 2013, 09:31
szkoła jest beznadziejna ale praca jeszcze gorsza, będąc w pracy wręcz tęskniłem za latami szkolnymi których przecież wcześniej tak nienawidziłem.
Największy Forumowy Maruda

Fobia szkolna

przez kupmitrumne 21 sie 2013, 19:58
carlosbueno za szkołą nigdy nie tęskniłam , wolałabym prace , poświęcasz się czemuś i się w tym realizujesz , nie masz czasu na myślenie o lękach :) a dodatkiem do tego są pieniądze .

Ja ogólnie mam dobre chwile z podstawówki , gimnazjum i dwóch pierwszych klas liceum , ledwo skończyłam trzecią , dużo mnie ominęło , studniówka , matura , osiemnastki znajomych itp. pod koniec liceum czułam się okropnie , na lekcjach dostawałam ataku paniki , nikomu tego nie życzę

później dwa lata studium , bez żadnego problemu , może dlatego , że poświęciłam się im i robiłam to co lubiłam , czułam sie bezpiecznie i w porównaniu z liceum , zawsze mogłam z zajęć wyjść gdy miałam zły dzień :)

Fobia szkolna

przez Ophelia 21 sie 2013, 20:02
szkoła... :D
3 razy zmienialam liceum bo uprawiala wloczegostwo w pojedynke, albo zwyczajnie siedzialam w domu. od gimnazjum, odkad zaczely sie moje epizody depresyjne, po koncowke szkoly w zeszlym roku.
zle sie czulam w szkole, odkad pamietam. wydawalo mi sie, ze wiecej widze i wiecej rozumiem. slyszalam wtedy czesto, ze jestem nad wyraz dojrzala jak na swoj wiek, a ja bylam po prostu zwyczajnie nieszczesliwa.
pamietam przeszywajace uczucie, kiedy chcialam walczyc ze swoimi lekami i przed glownym wejsciem, doslownie przed samymi drzwiami obracalam sie na piecie i wracalam do domu.
ciesze sie, ze wiecej mnie to nie czeka.
Ophelia

Fobia szkolna

przez Rowerzysta96 22 sie 2013, 22:27
Vett współczuje ale nie poddawaj się zrób tam porządek.
Nauczyciele są różni ale jak się postawisz to coś to na pewno da .
Sam nawet na indywidualnym się stawiałem jak ktoś nie rozumiał dlaczego mam te nauczanie .
Ja mam problem z rówieśnikami , wkuło ktoś się czepia , czuję się inny w całej szkole i z tego wszystkiego rodzi się lęk .
Kolejny wrzesień nadchodzi a Ja już boję się tych dni .

Fobia szkolna

przez Lola Rose 22 sie 2013, 23:01
Ja mam problem z rówieśnikami , wkuło ktoś się czepia , czuję się inny w całej szkole i z tego wszystkiego rodzi się lęk .
Kolejny wrzesień nadchodzi a Ja już boję się tych dni .

Mnie też się czepiają. Jeszcze jeden rok w tej szkole. Nie wiem jak to przeżyję, choć później też nie będzie pewnie lepiej.
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez Rowerzysta96 22 sie 2013, 23:51
Mi zostało jeszcze 2 lata .
Do tego przez swoją fobię trafiłem na koszmarny dla mnie kierunek więc z nauką też lekko nie będzie .
Wszędzie już szkoła na reklamach , w internecie aż mi się nie dobrze robi .

Sortuj wg