Marzenia a nerwica

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez meliskaaa 06 sty 2006, 21:38
prosze mnie nie obgadywac o osobach nieobecnych sie nie mówi :P....czy ktos tu w ogole wzial pod uwage moje zdanie
meliskaaa

przez DarkAngel 06 sty 2006, 21:53
Dobra, koniec tematu. Przepraszam, to się juz nie powtórzy.... :D
Obrazek
ExModerator

Marzenia a nerwica

przez kukubara 27 lut 2006, 19:04
Bardzo ciekawi mnie czy wasze marzenia roznia sie na te przed choroba i te w trakcie ,czy nerwica ma wplyw na to o czym marzymy?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dalilah 27 lut 2006, 19:13
przed nerwica mialam marzenia i lubilam marzyc a w nocy snily mi sie normalne sny. Teraz nie marze bo nie bardzo wiem o czym, a sny zmienily sie w koszmary, mam je kazdej nocy (lekarz powiedzial ze po lekach i zmienil mi na inne, ale uplywa 3 miesiac ich brania a koszmary nie zniknely). Budze sie kilka razy w nocy zdezorientowana czy to co mi sie snilo to prawda czy sen. Codziennie rano budze sie w fazie REM, przez co jestem niewyspana. Czy ktos rowniez ma meczace codziennie koszmary? A do marzen bardzo chcialabym wrocic..niestety cale sily skupiam na odpychaniu koszmarow i na marzenia juz ich nie starcza
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez kukubara 27 lut 2006, 19:18
Ja nigdy nie mialam koszmarow,przynajmniej nie pamietam,budzilam sie co prawda w nocy a raczej nad ranem i nie moglam juz zasnac.Zauwazylam u siebie ze moje marzenia sa zalezne od stanu emocjii,jezeli czuje sie dobrze sa jakby odwazniejsze lecz gdy forma spada ograniczaja sie do jakis urywanych fragmentow,nawet nie potrafie tego sprecyzowac.

przez Mada 27 lut 2006, 19:30
Marzen w sumie JUZ nie mam, wszystko straiclo dla mnie sens z poczatkiem choroby. Teraz marzeniem jest dla mnie zorganizowanie sobie nastapnego weekednu i pojscie do pracy bez leku ze w drodze zaraz zemdleje. Tesknie za marzeniami, dodwalay mi duzo energii i sily an dzialanie.
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez dalilah 27 lut 2006, 19:31
to calkiem logiczne, dziwne bylolby gdyby bylo odwrotnie prawda? tzn gdybys miala wspaniale marzenia podczas spadku formy:) pozdrawiam i zazdroszcze jakichkolwiek marzen, nawet fragmentarycznych
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez innge 27 lut 2006, 19:36
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez Amator 28 lut 2006, 02:57
hmm...no to widze,że ze mną to chyba nie jest tak żle.
Słuchajcie-moje objawy chorobowe są nad wyraz okropne...ale marzenia ma każdy :!: :!: :!:
Trochę Was nie rozumiem w tym momencie...moim głównym marzeniem jest nie poddawać się i żyć jak inni...jak bym nie wierzył,że to możliwe, to pewnie by mnie tutaj już nie było na tym świecie.

hmm...cały czas czytam Wasze wypowiedzi i nie rozumiem jak nie można marzyć!Owszem-są dni kiedy nic wesołego nie znajduje,oj są takie dni.Jest jednak kilka osób w moim życiu,które mi pomagają i tutaj pojawia się następne marzenie-niech takich ludzi będzie więcej :!: :!:

A takie mniejsze marzenie,bardzo cenne,moje hobby-marzę, aby nic i nikt nie odebrał mi nadziei na lepsze jutro,na powrót do zdrowia,na moje codzienne zainteresowania-czego i Wam życzę.

CHORUJE JUŻ 10 LAT,CHOROBA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE.CZĘSTO CZUJĘ SIĘ JAK ZA ZASŁONĄ,JAKBY MOJA EGZYSTENCJA BYŁA JAKAŚ SZTUCZNA.

ALE JEDNO WIEM NA PEWNO-CHOROBA WIELE MNIE NAUCZYŁA,STAŁEM SIĘ INNYM CZŁOWIEKIEM,JESTEM,W PEWNYM SENSIE,LEPSZY I BOGATSZY OD INNYCH,WIEM CO ZNACZY PRAWDZIWE CIERPIENIE,NAUCZYŁEM SIĘ LEPIEJ SŁUCHAĆ INNYCH,DOSTRZEGAM ŻECZY MAŁE LECZ PIĘKNE,CIESZĄ MNIE DROBIAZGI(KSIĘŻYC NA NIEBIE,TRAWA NA ZIEMI).

MACIE MARZENIA JAK WSZYSCY INNI,TYLKO TRUDNIEJ JEST JE WAM WYDOBYĆ I NIE ZAWSZE O NICH WIECIE...

[ Dodano: Wto Lut 28, 2006 2:04 am ]
Acha-ja wiem,że marzenia się spełniają,a to bardzo istotne ;)
Ostatnio edytowano 21 lut 2007, 14:22 przez Amator, łącznie edytowano 2 razy

przez paula 28 lut 2006, 12:54
Moim najwiekszym marzeniem jest obecnie spokój. Taki wewnętrzny spokój! Marze o tym, aby normalnie funkcjonować jak inni ludzie, abym bez żadnych lęków wychodziła na spacer, do szkoły do pracy itp. Wiem, że to marzenie sie spełni jesli sama będę nad tym pracować. To jest ciężka praca, trzeba być wytrwałym, ale na pewno warto!
Warto spełniać swoje marzenia!!!!
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez kukubara 28 lut 2006, 19:39
Marzenia..jak trudno marzyc dobrze ze niektorzy z was je maja , nie poddam sie i zaczne znowu probowac marzyc .Tylko o czym?

przez reirei 28 lut 2006, 19:55
kukubara napisał(a):Tylko o czym?
O facetach of koz 8) :lol:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez kukubara 28 lut 2006, 20:02
O facetach mowisz ...tak to fakt jedne z najprzyjemniejszych marzen ,tylko musze pomarzyc o kims konkretnym bo moja wyobraznia przedstawia obraz nie mozliwy do spelnienia ,taki facet albo sie jeszcze nie urodzil albo ja o nim nic nie wiem 8)

przez reirei 28 lut 2006, 20:10
w takim razie pozwól że się przedstawię... 8)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Sortuj wg