Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Validol, Valused

Wiadomości w tym temacie: 7

Strona 1 z 1 

Reklama

Autor

Validol, Valused

Validol, Valused
Post 30 lip 2006, 20:12 
Co powiecie o tak popularnych nabywanych bez recepty-mietowym valusedzie do ssania i ziolowych tabletkach valused na uspokojenie?Przyznam,ze biorac seroxat wspieram sie tez powyzszymi.Ich zadaniem jest pomoc w nerwicach czynnosciowych, w szczegolnosci ukladu krazenia, w nerwicach, mdlosciach i bolach zoladka.Pomocne tez w chorobie lokomocyjnej.Dla mnie ssanie valusedu pomaga w duszeniu i sciskaniu przelyku a dzieki valusedowi szybciej zasypiam.Ale tak naprawde te leki sa za slabe dla osob z powazna nerwica lekowa.Rownie dobrze zamiast validolu moglabym ssac mietusa, bo sa dni kiedy zzeram cala paczke validolu a nerwica i tak nie puszcza.Moze takie lekarstewka to tylko zwykle, slabe placeba?Co sadzicie?

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Validol, Valused
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 30 lip 2006, 21:51 

Od: 21 mar 2006, 21:31
Ja bym na twoim miejscu tak nie eksperymentowała ,pamiętam kiedyś jak bylam dzieckiem to nażarłam się walidolu i tak mnie nadmiernie uspokoiło że myślałam że się przekręce,malo pogotowia nie wzywali.Zastanawia mnie to iz nerwicowcy niby tacy strachliwi a jak przyjdzie co do czego poeksperymentować z lekami na sobie to sie nie boją.Skąd to się bierze? ja sie nawet zastanawiam czy zwykła witamina nie wejdzie w :shock: jakąś reakcję z np ziólkami a co tu mówić o poważniejszych lekach.

Post 30 lip 2006, 22:14 

Od: 25 mar 2006, 15:09
co do validolu , to rzeczywiście ma działanie podobne jak miętus, ale potem czuje takie wysuszone gardło, a po valused czuje delikatne uspokojenie, ale działa w sytuacjach, kiedy potrzbuje tylko odrobiny uspokojenia, a nie w razie ataku.

______
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Validol.
Post 20 kwi 2007, 21:49 

Od: 20 kwi 2007, 18:18
Przy moich lękach to nie działa.

Post 11 cze 2007, 13:05 

Od: 21 maja 2007, 10:43
A ja zawsze staram się mieć valused przy sobie- i w razie potrzeby biorę po jednej tabletce do trzech razy na dzień. Lek ten polecił mi mój wujek-lekarz (sam jest już starszym człowiekiem i wieczorem bierze po 2 tabletki by ułatwić sobie zasypianie).
Może moje objawy nerwicowe nie są zbyt poważne (ale też zdarza mi się i kołatanie serca i uczucie duszności i niepokoju), a może działa tu efekt psychologiczny, że na te moje dolegliwości coś biorę- bo mam jednak wrażenie, że ten valused mi choć trochę pomaga. Nie bez znaczenia jest też to, że jest bez recepty i w dość umiarkowanej chyba cenie (w mojej aptece 8,70 zł za opakowanie 30 tabletek).

Post 29 cze 2007, 15:03 
konto zablokowane

Od: 04 kwi 2007, 21:36
...

Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, 12:48 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz

Post 29 wrz 2007, 16:10 
ExModerator

Od: 22 lip 2007, 19:57
validol nie jest skuteczny !!

______
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami

Strefa czasowa: UTC + 1 |