Skocz do zawartości
Nerwica.com

UCIAZLIWE NERWY


artik10

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z nerwami. przed wyjsciem do kosiola lub do szkoly lub nawet na jakas wycieczke to przed tym niekiedy nawet do 10 razy ide do ubikacji i mam biegunke. O ile pamietam to mam ten problem od bardzo dawna, jak dobrze pamietam to juz w 1 klasie to mialem. jest to bardzo uciazliwe. tak samo jesli sie nerwuje to tez czesto sikam, normalnie w dniu okolo 6-8 razy a z nerwami nawet do 30 razy w dniu. mam problem z mysleniem probuje z tym walczyc ale nie wychodzi bo sie boje ze bedzie mi sie chcialo tam sikac i bede musial wyjsc albo cos w tym stylu. nie wiem czy to nerwica... pani psycholog kiedy podala mi drogie leki ktore bralem regularnie przez 2 miesiace i o troszeczke mniej sie nerwowalem ale jak skonczylem to zaraz od nowa wrocilo. nie prosze o leki ale czy mam sie zglosic do jakiegos lekarza lub jak z tym walczyc? prosze o odpowiedz . z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na pewno zbadaj przewód pokarmowy i pęcherz. To może być zupełnie inne schorzenie przecież, co się zdarza. Siedzą ludzie potem latami na terapii, leki łykają garściami a tu powodem jest jakaś metaboliczna anomalia. Wyeliminuj wszystkie możliwości, zanim zaczniesz majdrować przy nerwach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×