Trzęsienie rąk,jak się pozbyć?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Trzęsienie rąk,jak się pozbyć?

przez Zoltan 29 cze 2010, 15:13
Witam.
Odkąd pamiętam,zawsze gdy miałem się na czymś skupic,czy to przynieść szklankę z herbatą,czy złożyć gdzieś podpis,okropnie trzęsły mi się ręce,tylko wtedy,gdy ktoś się na mnie patrzy. Dziś byłem odebrać dowód osobisty, i musiałem złożyć podpis, wstyd jak nic,wyglądało to jakbym był narkomanem,alkoholikiem albo jakbym miał delirkę. Przeraża mnie to,bo niedługo mam iść do pracy na sezon, jeśli będe musial wykonywać jakieś rzeczy,które wymagają skupienia,to chyba wyleją mnie w tym samym dniu. Niepotrafie nad tym zapanować ; / Ktoś zna jakieś sposoby?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Trzęsienie rąk,jak się pozbyć?

przez linka 29 cze 2010, 15:16
Terapia i/lub leki.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Moderator

przez shadow_no 29 cze 2010, 15:27
Zoltan, sam się nie spodziewałem za dużych efektów ale... Pomogła mi suplementacja magnezu. Dziennie około 600mg przez ponad miesiąc i drżenie rąk mi ustało. Zauważyłem, że zawsze jest gorzej jak wypiję kawę czy zapalę sobie. A jak wiadomo te używki wypłukują magnez w trybie ekspresowym. Polecam Ci spróbować z magnezem w większych dawkach.
Niestety nie pozbyłem się tego, że gdy schodzę po schodach to mam ruchy jak robot. Głównie kolana nie zginają mi się płynnie tylko taka stop klatka. Ale nie łącze tego z nerwicą.
Założyciel / Administrator

przez sebastian86 29 cze 2010, 17:17
ja mam podobnie z rekami ale i nogi sa zbyt galaretowate. przy zginaniu kolan miewam nagle trzesawki a czasem od samego stania w miejscu trzesa mi sie cale nogi...magnez probowalem ale cos malo pomogl...
We Are The Champions 2013(L)

przez Ludzik 29 cze 2010, 21:38
ja tez dostaje czasem drgawek mijajac ludzi , ehh a jak ostatnio placilem w sklepie to ekspedientka myslala ze jestem narkomanem , wiec mamy podobnie hehe.
Ludzik

Sortuj wg