Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakiegoś dobrego (albo jakiegokolwiek!) psychiatrę w Rzeszowie, zajmującego się depresjami? Albo w ogóle kogoś albo jakąś instytucję, w której można zasięgnąć takiej informacji? Myślałam, że wyjdę z tego sama, że jakoś przejdzie, ale jest coraz gorzej, czasem nie mam siły nawet oddychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam psychiatrę Mariusz Zaborowskiego super specjalista w leczeniu nerwic, mi pomógł, jest strasznie szczery i otwarty, jak rzadko który lekarz. Przyjmuje w domu razem z psem hehe koszt 50 zł. Wspaniały człowiek i kurde wie co mówi jak niewielu z tych wszystkich psychiatrów. Wreszcie uczestniczę w prawdziwej terapii. Polecam nigdy się na nim nie zawiodłem telefon zawsze po 16: 0178623992 w nerwica rzeszów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Woźniak przyjmuje na ul. batorego 6 w poradni zdrowia psychicznego w pon, wtor i środy to jest z NFZ (nie wiem jak przyjmóje prywatnie) rejestrujesz sie dzień wczesniej i cie przyjmuje tel:017 8509055 (gdyby czasem sie zdażyło że mowi ci że nie ma takiego nru lub było ciągle zajęte to próbuj dalej czasem mają cos z telefonem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja też jestem z Rzeszowa. Podaję namiary na psychiatrę. Jest to pani doktor Agnieszka Rzeczkowska. Pani doktor pracuje w szpitalu na Szopena. Przyjmuje prywatnie, koszt jednej wizyty to 60 zł., przyjmuje tylko we wtorki od godz. 17- nie trzeba sie wcześniej rejestrować. Adres: Rzeszów ul. Asnyka 8/6, telefon: 609 35 13 57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale teraz jak sobie tak pomyślę to faktycznie większość moich znajomych jest z Podkarpackiego. Punkt dla Ciebie ;) Co do kobiecej intuicji - nie będę się wypowiadał, nie wierzę w wasze magiczne zdolności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód, że życie jest niesprawiedliwe ;) A wracając do tematu: mam pytanie czy znasz jakiegoś dobrego psychiatrę z Rzeszowa. Za dwa tygodnie kończą mi się leki i pewnie będę się musiał pofatygować na jakąś wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Niebawem się tam wybiorę...

 

BTW:Przez jakiś czas nie będzie mnie na forum. Jestem teraz chwilowo offline i mam jeszcze kilka nowych kłopotów... Dzięki za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę z Rzeszowa, utrzymuję z nią kontakt tylko na gadu .. choć martwie się o Nią bardzo.. nie potrafię jej pomóc..

 

Madzia niepotrafi się przełamac i pójśc do psychiatry kiedyś już była , ma znajomego lekarza z uczelni - wykładowcę , który kiedyś jej pomógł ale teraz on nie ma czasu , z resztą sądze że póki nie zaufa innemu lekarzowi który moze jej naprawdę pomóc póty będzie cierpieć.. i koło się zamyka .. a ja sugerowałem Jej że musi się otworzyć przed lekarzem opowiedzeić całą swoją historię od początku , to boli , wiem ale moim zdaniem jest to rzecz niezbędna.... I nie wiem jak Ją nakłonić , i martwię się.. ma ktoś na miary na super super lekarza psychologa albo psychiatrę w okolicach (państwowo lub prywatnie)>? To ważne.. Proszę!! .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku juz ktoś polecał doktora Witolda Kucharskiego, który przyjmuje w przychodni na hetmańskiej w rzeszowie a dokładnie w Poradni Zdrowia Psychicznego.Można zawsze pójść rano i sie zapytać czy przyjmie. Od razu mówie że to najlepszy specjalista w Rzeszowie jakiego znam:)Wielu ludziom bardzo pomógł. A z psychoterapeutów to polecam dwóch: Zdzisława Kuśnierza który przyjmuje na ul.Szopena >>gabinet psychoterapii FOCUS oraz Panią Ewę Jakubowsk-Kot, która przyjmuje w tej samej przychodni co dr Kucharski:):)(oboje przyjmują na NFZ)Zaznaczam tylko że do psychologa na NFZ trzeba miec skierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×