Skocz do zawartości
Nerwica.com

....


Ola1327

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Witam

Jestem tu nowa i w sumie to nawet nie wiem po co założyłam tutaj konto , ale poprostu miałam dziwną potrzebą porozmawiania z kimś , a z rodziną nie umiem. :(

Od jakiegoś czasu luię się samookaleczać , nie wiem co się ze mną dzieje . Nocami wychodze na samotne spacer , lubię płakać . Czasami mam wrażenie , że lepiej byłoby umrzeć :( , czuję się strasznie samotna . Najgorsze jest to , że przed wszystkimi udaję , że wszystko ze mną jest ok . Wydaje mi sie , że jestem na coś chora aczkolwiek to chyba są moje urojenia co mam zrobić ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola1327, tak Ci się wydaje. Na ogół są to ludzie sympatyczni, kulturalni, potrafiący rozmawiać, słuchać. Ja zbyt długo czekałam na terapię, być może dzisiaj byłabym w innym miejscu...szczerze polecam. Zawsze możesz zrezygnować, albo zmienić psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Odnośnie chodzenia do psychologa - tez długo myślałam, że to jak przypięcie sobie plakietki "jestem nienormalna" - nic bardziej mylnego. Zdziwiłabyś się, ile osób w Twoim środowisku korzystało/korzysta z usług takiego lekarza i nie jest to nic wstydliwego. Depresja bądź wszelkie deprosjopodobne tendencje to w większości przypadku choroba, którą należy leczyć jak anginę. Nikomu chyba nie jest głupio z powodu anginy, prawda?

Polecam tak do tego podejśc :) Ja jeszcze nigdy nie byłam z wizyta u psychologa, ale wybieram się w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Ja jestem przed swoją pierwzą wizytą i psychologa i też niepewnie się czuję z tym ale wyszłam z założenia, że potrzebuję pomocy i to jest najważniejsze. A przecież narazie nie musisz nikomu mówić, że idziez do lekarza. Możesz poczekaż z tym aż będziesz gotowa a narazie pomoc sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×