Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŁÓDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

czesc.też jestem z łodzi .niestety nie podam ći psychiatry u którego mogłabyś sie leczyc bo nie chodze do żadnego a jeżeli ty byś była uprzejma podac mi dobrego psychologa to byłabym wdzieczna.czy ten u którego sie leczysz to przyjmuje panstwowa czy prywatnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam nerwicę, która atakuje mnie z przerwami. Psychoterapia pomaga, czasem nawet na kilka lat. Polecam znakomitego psychologa od nerwic w Łodzi - Andrzej Kuśmierczyk, 042 631 16 73. Można dzwonić od 9 do 21 i umówić się na wizytę. Pomógł wielu osobom, nie tylko mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szczególnie .ostatnio leczyłam zęba laserem bo nie jestem w stanie znies warkotu maszyny . a i jeszcze szpikulcem nie pozwolę sie dotknąc.jetem z łodzi .ten lekarz od laserów jest na chojnach poszukaj w gratce lub ekspresie w ogłoszeniach .tam bedzie bo ja adresu nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wizycie i przepisanych lekach nie minął miesiąc jak poczułam sie jak nowo narodzona. Nie sądziłam,że jest to w ogóle możliwe - że tak sie można czuć. w psychiatrii nie można powiedziec : czy ktos cie wyleczył. Wiadomo raz jest lepiej, raz gorzej - ale pod taką opieką już niczego się nie boję, no oprócz fobii przed choroba nowotworowa, ale co najwazniejsze zniknęła depresja, natręctwa itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ile płacicie za wizytę? ja na razie trafiłem przypadkowo na jedno ogłoszenie w przychodni i telefonicznie dowiedziałem się że facet bierze 70 zł za pierwszą wizytę "a potem zależy". Trochę mnie zszokowała ta cena, nie wiem czy przy następnej wizycie mogłaby wzrosnąć ;) tak na marginesie nie pamiętam nazwiska ale przyjmuje na Lutomierskiej, wie ktoś może coś o nim? nie chciałbym iść w ciemno... A może ma ktoś jakiś kontakt do pani Stelmaszczyk? Jest tak dobra jej mąż którego poleca Alexandra?? :roll: Będę wdzięczny za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z Łodzi, ale mieszkam tu od 3 lat i potrzebuje Waszej pomocy. Z forum dowiedziałam się o psychiatrzeTadeuszu Stelmaszczyku. Mam do was pytanie czy ktos sie u niego leczył na depresję i nerwicę lekową??? Ja już nawet zdążyłam sie do niego zapisać( bo państwowo zaproponowali mi termin za 2 miesiące:(,ale może ktoś mi cos powie czy warto do niego iść i ile kosztuje wizyta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja chodzę do niego ale to dopiero początek terapii kilka spotkań. Cena za spotkanie zależy od częstotliwości spotkań, więc umawiasz się indywidualnie. Ogólnie jestem pod wrażeniem - dobrym oczywiście :smile:

Nie chce więcej pisać bo zawsze jak trafiam do kolejnego lekarza to się okazuje niewypał. Mam nadzieję, że tym razem bedzie inaczej + wiara w siebie+ cierpliwość i może coś z tego wyjdzie. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, gdzie to umieścić.

 

Założę się, że jest tu parę osób, które przewinęły się przez wrota owego szpitala.

 

A nóż ktos znajomy?:D :D

 

także- zbieżmy się i powspominajmy, jak tam było w tym całym, ehem... 'kurorcie wypoczynkowym" z niesamowitym wyżywieniem i unoszącym się zapachem Domestosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że jest tu parę osób, które przewinęły się przez wrota owego szpitala.

hehe, ja byłam 8) nie raz :(

 

a co do psychiatry z Łodzi, polecam Dorotę Warzochę. To zastepca ordynatora w tymże szpitalu, tj. CSK ul. Czechosłowacka. Bardzo miła doktorowa, i ma dużo w głowie :) Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Stelmaszczyk - podobno lepszego w Łodzi się nie znajdzie, poszukaj sobie w googlach to znajdziesz nr telefonu

ja osobiście nie potwierdzę bo nie chodze do niego. uważam że bez sensu jest inwestować w psychiatre, można iśc do byle jakiego żeby przepisał leki, a pieniądze można wydac na psychoterapeutę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×