Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: [Sosnowiec]

Wiadomości w tym temacie: 185

Strona 8 z 14  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona

Reklama

Autor

[Sosnowiec]

nerwica
Post 24 sie 2007, 11:54 

Od: 06 mar 2007, 16:50
Łukaszu ale o czym chcesz pisać .Napisz ja chętnie Ci odpowiem.

[Sosnowiec]
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

[Sosnowiec]
Post 11 wrz 2007, 10:42 

Od: 16 kwi 2007, 13:58
Cytuj:
Hej! Postanowiłem odnowić temat :)
W dalszym ciagu szukam kogoś do pogadania Jest ktoś chetny??
Ostatnio oddzywał sie ktos do mnie na gg ale stracilem numer

A może dołączysz do nas? My mamy spotkanie teraz w niedziele o 16 w Parku W Chorzowie pod żyrafą... W końcu z sosnowca nie jest tak daleko.... Przemyśl to!

Post 01 lis 2007, 20:23 

Od: 01 lis 2007, 18:52
Witaycie :)
Przeczytałam wszystkie posty i widzę, że najbardziej polecacie psycholog na Kisielewskiego. Czy możecie podać dokładne namiary na przychodnię (tel. numer ulicy i która to przychodnia) oraz nazwisko tej dobrej psycholożki? Bedę wdzięczna za info.
3majcie się
Pozdro :smile:

Post 14 lis 2007, 01:45 
Ja chodzilam do mgr Moniki Bober, to jest PZP, ul.Kisielewskiego, a telefon 263 24 84

Post 04 sty 2008, 14:45 

Od: 04 sty 2008, 14:35
Gdyby był ktoś chętny się spotkać(interesuje mnie tylko spotkanie w 2 osoby, niejestem gotowy na więcej narazie) to proszę o PW. Sporo się wydarzyło ostatnio w moim życiu i nie mam o tym z kim porozmawiać.

Post 18 mar 2008, 18:25 

Od: 12 mar 2008, 21:10
Witam, to mój pierwszy post.

Była tu mowa o poradni na Kisielewskiego - czy to normalne, że trzeba tam tyle czasu czekać na wizytę? Mnie powiedziano, że najwcześniejszy wolny termin (do różnych lekarzy) jest dopiero pod koniec maja.

Umówiłam się jednak na szybszą wizytę w poradni Feniks. Mam obawy odnośnie konieczności codziennej terapii, wydaje mi się to mało realne, no ale zobaczymy. Mam też pytanie - czy ktoś miał może kontakt z dr Rojkowską?

Mam jak na razie same beznadziejne doświadczenia z lekarzami, które sprawiły, że darowałam sobie terapię, ale jest już coraz gorzej i chyba naprawdę nie mogę dłużej czekać.

Post 24 mar 2008, 10:24 

Od: 21 lip 2007, 19:59
Hej , to też mój pierwszy post ;)
Co do ośrodka Feniks w Sosnowcu, to naprawdę polecam, jest bardzo dobry. Terapia jest codziennie w ramach oddziału dziennego przez trzy miesiące. Normalna terapia co tydzień jest też, ale płatna. Ja korzystałam z usług Feniksa, ale nie była to terapia codziennie.
Co do Pani Barbary Rojkowskiej, to nie jest ona lekarzem, ale psychoterapeutą i też szczerze polecam :) Akurat z nią miałam kontakt jakiś czas :) Bardzo fajna i otwarta osoba, a do tego profesjonalna :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Re:
Post 27 cze 2008, 19:01 

Od: 02 sty 2008, 23:38
_Amelka_ napisał(a):
Hej , to też mój pierwszy post ;)
Co do ośrodka Feniks w Sosnowcu, to naprawdę polecam, jest bardzo dobry. Terapia jest codziennie w ramach oddziału dziennego przez trzy miesiące. Normalna terapia co tydzień jest też, ale płatna. Ja korzystałam z usług Feniksa, ale nie była to terapia codziennie.
Co do Pani Barbary Rojkowskiej, to nie jest ona lekarzem, ale psychoterapeutą i też szczerze polecam :) Akurat z nią miałam kontakt jakiś czas :) Bardzo fajna i otwarta osoba, a do tego profesjonalna :) Pozdrawiam i życze powodzenia :)

O jak miło,ja też korzystam z usług Feniksa w Sosnowcu od początku tego roku i naprawdę nie narzekam,leczę sie u pani Jawor i muszę przyznać że bardzo fajna kobitka :lol:

Re: [Sosnowiec]
Post 13 lip 2008, 17:19 

Od: 03 cze 2008, 18:15
czy mogłabym dostać jakieś namiary do tego osrodka feniks?
Ile musialabym czekac na rozpoczecie terapi?

Post 14 lip 2008, 13:19 

Od: 21 lip 2007, 19:59
NZOZ FENIKS Sosnowiec 41-200, Sobieskiego 29 tel. (32) 757-89-25
wpisz w wyszukiwarke feniks sosnowiec i możesz wejść na ich stronke i poczytać.
nie wiem , jaki teraz jest czas oczekiwania na terapie grupowa.

Post 01 paź 2008, 07:20 
niebieski kwiat i kolce

Od: 23 cze 2006, 17:41
Witam.

Dla zainteresowanych;), lub wymagających wizyty u psychiatry .
Sosnowiec -Zagórze ul .Kisielewskiego (przychodnia).
W chwili obecnej przyjmują dwie (nie jedna) Panie doktor,przez co też czas oczekiwania na wizytę znacznie się skrócił.

Tel do rejestracji:(32)263-24-84

Pozdrawiam

______
Płyń mój bluesie,płyń...

Post 04 sie 2009, 12:20 

Od: 06 maja 2009, 15:35
Witam,a znacie może jakiegoś dobrego psychoterapeutę,pozytywnie nastawionego do osób homo?w Sosnowcu lub Katowicach?

Post 14 paź 2009, 11:17 

Od: 14 paź 2009, 10:48
BŁAGAM O POMOC,
Mam na imię Gosia, pomagam mojej kochanej przyjaciółce odnaleźć psychoterapeutkę z Sosnowca a mianowicie Lucynę Mrozińską. Jeśli ktokolwiek ma na nią jakieś namiary to BARDZO PROSZĘ O POMOC! Ona ma do niej nr ale chyba jakiś nieaktualny bo sprzed 6 czy 7 lat a bardzo pilnie musi się z nią skontaktować. Za pomoc z góry bardzo dziękujemy.

Post 14 wrz 2010, 00:30 

Od: 13 wrz 2010, 23:22
Witam.

Odgrzebuję stary temat , potrzebuję namiary na dobrego psychologa w naszych okolicach ( Sosnowiec ) a także osób z którymi można by porozmawiać o problemach.

______
navigare necesse est, vivere non est necesse

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |