Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Tak ojciec pracuje w klinice w Bydgoszczy podajże. A syn jest bardzo młody i już jest profesorem :)

Moim zdaniem nie warto do niego chodzić, zmarnowałem półtora roku.

Choć dzięki niemu zostałem przyjęty do poznańskiej kliniki co mi bardzo bardzo mocno pomogło ;)

Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ktoś wie coś na temat tego lekarza ? Chcę się do niego wybrać, ponieważ specjalizuje sie w leczeniu nerwic, ale mam 200 km do niego i dlatego chcałabym wiedzieć coś więcej. Buźka

p.s. dowiedziałam się o nim ze strony http://www.prohominis.pl/personel.htm

i bardzo mnie zaciekawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielkie kłopoty z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Wizja rozmowy z obcą osobą, nawet niechby to była tylko bileterka z kasy teatralnej czy pani z kiosku ruchu, paraliżuje mnie całkowicie. Co wiąże się z totalnym mętlikiem zakończonym pustką w głowie. Mój psychiatra polecił mi warsztaty, kursy itp. komunikacji interpersonalnej. Niestety, sam nie może mi niczego polecić (czy to znaczy, że jest dobrym lekarzem? ja się pytam). Może ktoś w was mógłby mi pomóc, dać jakieś wskazówki? Mieszkam w okolicach Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do osobistego kontaktu w Poznaniu tel.XXXXXXXX pamiętajcie dobra terapia jest bardzo ważna,trzeba rozmawiać i szukać pomocy,każdy ma problemy tylko nie każdy jest w stanie sam je rozwiązać.Nie bój się zadzwonić ,czekam na twój telefon,jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening Rozwoju Osobistego

 

 

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w treningu rozwoju osobistego, który pozwala lepiej zrozumieć siebie i zaakceptować innych, efektywnie rozwijać umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych (np. społecznych, stresowych). Punktem wyjścia jest lepsze poznanie siebie i rozwój cech ułatwiających społeczną adaptację we współczesnym świecie.

 

Rozwijane są indywidualne możliwości na poziomie:

 

świadomość moich ograniczeń

świadomość moich umiejętności

 

Cele treningu:

 

poprawa sposobów komunikowania z ludźmi

radzenie sobie z konfliktami emocjonalnymi

uświadomienie lęków, zahamowań i tworzonych wyobrażeń dotyczących siebie i świata

lepszy kontakt z samym sobą, z własnymi potrzebami, uczuciami i stanami ciała

lepsza kontrola i akceptacja swojego życia

 

Trening prowadzi mgr Kinga Dombek psychoterapeuta, trener licencjonowany Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków oraz International Federation of Gestalt Traning Organizations FORGE

 

Czas trwania treningu 3 dni

12.05.2007 r. (sobota) godz. 11.00-17.00

13.05.2007 r. (niedziela) godz. 11.00-16.00

19.05.2007 r. (sobota) godz. 11.00-18.00

 

 

Trening odbędzie się w:

Poradni Psychosomatycznej

przy ul. E.Sczanieckiej 5/1 w Poznaniu.

Telefoniczna rejestracja od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00 Tel. 061 866-82-34

 

Proponowany program prowadzony jest metodami terapii Gestalt.

Jest to kierunek powstały na gruncie filozofii, fenomenologii i egzystencjalizmu. Jest terapią rozwijającą się. Wciąż tworzy nowe sytuacje, szuka nowych doświadczeń. Jego koncepcja jest precyzyjna i dookreślona a jednocześnie otwarta. Jest też bardzo elastyczna w sensie szerokiego widzenia i pojmowania doświadczenia, ma swoją specyfikę w zależności od kultury, w której się pojawia.

Instytut Terapii Gestalt w Krakowie szkoli bardzo pokaźną liczbę osób, na różnych poziomach zaawansowania.

W koncepcji terapii zawiera się pojęcie osobistego rozwoju, poszerzania ludzkiego potencjału.

Gestalt praktykuje się dzisiaj w rozmaitych kontekstach i celach:

 

w psychoterapii indywidualnej

w psychoterapii par i rodzin

w grupach terapeutycznych

w instytucjach (szkoły, ośrodki dla nieprzystosowanej młodzieży, szpitale, itp.)

w obrębie przedsiębiorstw sektora przemysłowego lub handlowego, by polepszyć kontakty, wzbogacić ludzkie relacje, uzdrawiać sytuacje konfliktowe, pobudzić kratywność.

Terapia nie odnosi się więc wyłącznie do osób cierpiących na zaburzenia psychiczne uznane jako patologie, lecz również do osób nie radzących sobie z problemami egzystencjalnymi. Gestalt w oryginalny sposób łączy i tworzy kombinacje różnych metod i technik werbalnych i niewerbalnych, takich jak: przebudzenie sensoryczne, praca nad energią, oddychaniem, praca z wyrażaniem emocji, praca wychodząca od snów czy snu na jawie, psychodrama, zajęcia twórcze (rysunek, modelarstwo, muzyka itp.)

 

Terapia zmierza do tego, by przywrócić człowiekowi cały ten potencjał, który w jakiś sposób został w jego rozwoju zamrożony, wyparty lub wyprojektowany na zewnątrz.

 

Koszt treningu: całość 300zł ; 20% wpłata przy wpisie, reszta w pierwszy dzień treningu; możliwość wpłaty przelewem na konto.

 

 

 

GRUPY MAKSYMALNIE 12 OSOBOWE !!!

 

 

www.prohominis.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×