Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Moi znajomi kompletnie mnie olali, uznali za histeryczkę i że nie warto sobie głowy zawracać moimi problemami, mama bardzo próbuje zrozumieć ale sami wiecie, że kto tego nie przeżył, choćby chciał, nie da rady pojąć, może jest tu jakaś bratnia znerwicowana dusza z lubina? moglibyśmy pogadać o naszych doświadczeniach...trochę się powspierać.... :)

 

PROSZĘ CZYTAĆ REGULAMIN [dop. shadow_no]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja jestem z Puław , ale jeżdże do Lublina na terapie. Jestem tam codziennie oprócz sobót i niedziel od 8 do 15.Terapia jest na Abramowickiej. Jak ktoś ma ochote porozmawiać to zapraszam, albo na gg, albo osobiście, terapii mi zostało jeszcze 5 tygodni także troche czasu zostało.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,pomaga, z tym że ja w tej chwili chodze tam na terapie przeciwuzależnieniową, bo swoją nerwice zacząłem tłumić narkotykami i alkoholem i teraz muszę sie od tego odzwyczić i potem zobaczymy co dalej. Teraz to nie wiadomo czy ta nerwica była przed uzależnieniem, czy jest to wynik uzależnienia, i takie błędne koło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,pomaga, z tym że ja w tej chwili chodze tam na terapie przeciwuzależnieniową, bo swoją nerwice zacząłem tłumić narkotykami i alkoholem i teraz muszę sie od tego odzwyczić i potem zobaczymy co dalej. Teraz to nie wiadomo czy ta nerwica była przed uzależnieniem, czy jest to wynik uzależnienia, i takie błędne koło.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej dawno mnie tu nie było, ale założyłam sobie internet w domu i teraz mogę szybko odpisywać jeśli jeszcze zagłądacie na tą stronę napiszcie, jestem ciekawa u jakiego lekarza się leczycie, ja złożyłam wizytę wielu i uważam, ze w lubinie nie ma dobrego psychiatry, jak tam stan waszej choroby,moze cos sie poprawilo?ja sama nie wiem jak do tego doszło, ale zaczęłam pracować jako nauczycielka, genialne połaczenie co?nerwica i nauczyciel, czasami sobie zapodaję afobama :smile: i jakos daje rade mam nadzieje,że nikt z was nie jest moim uczniem bo jajca by były niezle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×