Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: [Kalisz]

Wiadomości w tym temacie: 61

Strona 3 z 5  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Reklama

Autor

[Kalisz]

Re: [Kalisz]
Post 16 maja 2010, 23:51 

Od: 08 maja 2010, 13:19
Ostrów:) Ja sie leczylam u Maciejskiego i lubilam go ale zrezygnowalam glownie ze wzgledow finansowych. Przez wydaje mi sie wiele spotkan uwiadomilam sobie kilka waznych rzeczy, ale jakby wziac kazda sytuacje w ktorej sie objawia nerwica i pokolei z nimi walczyc chodzilabym tam do konca zycia. Coz, chodzilabym tam gdyby rodzice dawali mi na to pieniadze. Dawali tylko do pewnego momentu z wielkim zalem, a mnie nie stac bo chodze jeszcze do liceum:/

[Dodane po edycji:]

Rozumiem, ze chodzilo wam o Lipowa w Kaliszu:> W Ostrowie jest to bardzo blisko mnie, ale nic mi nie wiadomo o psychologu

[Kalisz]
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 17 maja 2010, 11:12 

Od: 12 wrz 2008, 00:39
rushia, witaj :) tak, chodziło nam o lipową w Kaliszu. A może spróbowałabyś na nfz do lekarza chodzić? szkoda zaprzestać leczenia. Napisz jeszcze na co się leczysz -nerwica/depresja. Pozdrawiam

Post 17 maja 2010, 14:13 

Na nerwice. Chodzilam na okolna kiedys panstwowo ale kobieta byla straszna, wizyty co iles tygodni. Bylo widac ze jej nie zalezy. W koncu sie z nia poklocilam (normalnie sie nie kloce, ona poprostu zaczela miec do mnie o cos pretensje) i wyszlam..

Post 17 maja 2010, 22:25 

Od: 12 wrz 2008, 00:39
rushia, bierzesz jakieś leki na nerwicę? może poszukaj innego lekarza na nfz ?

Post 25 maja 2010, 21:14 

Od: 07 lut 2009, 13:12
Rushia witaj. Ja też chodziłam kiedyś do Maciejskiego i sam mi mówił, że pracuje jeszcze w jakiejś poradni i tam przyjmuje na nfz. Nie mówił w jakiej i było to już kilka lat temu, może już tam nie pracuje.. ale spytać zawsze warto. Pozdrawiam :)

Post 26 maja 2010, 06:35 

Kiedy umawiasz sie do lekarza, wizyte masz czasami nawet po kilku miesiacach, wiec jakim cudem prowadzona jest terapia w ktorej wizyty powinny byc co tydzien?

[Dodane po edycji:]

Moze sie wszyscy spotkamy?:P Ile nas tu jest?

Post 14 cze 2010, 09:24 

Od: 14 cze 2010, 09:04
Witajcie jestem nowa!
Kto z Was ma pozytywne wyniki w leczeniu depresji lękowej w Kaliszu lub okolicy?
Chodzi mi o podanie namiarów na dobrego psychoterapeutę.
Lekarza psychiatrę zmieniałam 3 - krotnie i ostatni raczej mi odpowiada ale bez rewelacji.
Pomóżcie proszę znaleźć dobrego psychoterapeutę-pozdrawiam

Post 14 cze 2010, 19:48 
polecam Ewe Topór-psycholog przyjmuje na lipowej:))) duzo zdrówka życzę:))))

Post 06 sie 2010, 19:05 

Od: 07 lut 2009, 13:12
Witam. Mam pytanie: czy ktoś chodzi na terapię do poradni uzależnień na Lipowej w Kaliszu? Ja chodzę od niedawna (terapia dla DDA) i powiem szczerze, że czuję się zawiedziona. Nie tak sobie wyobrażałam terapię (przeszłam ich już trochę, tzn. żadnej nie skończyłam, ale liznęłam tego i owego), pani sprawia wrażenie mało profesjonalnej.Oczywiście nie opieram się tylko na wrażeniu, mam podstawy żeby tak sądzić, ale nie będę tego na razie rozwijać. Gdybym chciała się przenieść do innej psycholożki w tej samej poradni.. nie wiem czy to ma sens, nie chcę być niesprawiedliwa, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że te panie przychodzą tam "odpękać", jak je widzę na korytarzu mają miny mówiące "jeszcze ileś tam h i do domu". Jeśli ktoś się tam leczył, to proszę o opinię, już sama nie wiem czy jest sens kontynuować tam leczenie. Ale jeśli nie w poradni specjalistycznej nakierowanej na pomaganie w określonego typu problemach, to gdzie? Czy tylko lecząc się prywatnie można oczekiwać realnie profesjonalnej pomocy?:(

[Kalisz]
Post 06 mar 2011, 08:47 

Od: 17 lut 2011, 17:17
Witam. Ja też jestem z okolic Kalisza. 11241939 mój numer GG jeśli ktoś chciałby się spotkać. Mam nerwice. Jestem mężczyzną.

[Kalisz]
Post 09 paź 2011, 08:38 

Od: 16 sty 2010, 17:29
Witajcie!!
Też jest z okolic Kalisza.
Mam do Was takie pytanie czy ktoś chodził do dr.M. Maciejskiego na terapię??
Czy warto do niego iść czy jest dobrym specjalistą??
Nie chcę wybrać źle...
Czy Ewentualnie możecie kogoś polecić z Kalisza lub okolic??
Znalazła Panią M.Kuczere oraz Eliza Jabłońska Janowska??
Kogo wybrać
Mój problem dotyczy nerwicy lękowej, lekkich objawów depresyjnych DDA!!
Bardzo proszę o odpowiedź

______
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli:*

[Kalisz]
Post 15 mar 2012, 12:01 

Od: 15 mar 2012, 11:54
szukam dobrego psychiatry na kase chorych w kaliszu... dosc pilne. czy ktos wie gdzie moge sie zglosic?

[Kalisz]
Post 15 mar 2012, 16:07 

Od: 15 mar 2012, 15:58
Na ulicy Stawiszyńskiej bodajże koło Jezuitów jest nowa przychodnia. Nie pamiętam nazwy. Mają tam psychiatrę na NFZ, do którego nie ma (przynajmniej narazie) kolejek. Pozdrawiam

[Kalisz]
Post 11 kwi 2012, 15:48 

Od: 11 kwi 2012, 15:39
Witajcie

Kilka razy padło nazwisko dr Maciejewskiego z Ostrowa. Czy ktoś z Was mógłby podać kontakt do niego? Albo chociaż imię?

Czy ktoś z Was miał styczność z dr Marcinem Kubskim z Ostrowa? Jakie są Wasze opinie?

Pozdrawiam,

}{

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |