Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

No mi rok temu też bardzo pomógł. Tylko przytyłam po nim 12

 

kg i nie moge zrzucić ;/ Teraz musze go brać w wiekszej dawce, bo niestety 50 mg juz mi nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze

 

ktoś z was lek o nazwie "sulpiryd". Jest to silny lek, nie uzależnia, jest w pełni darmowy, i ma wyjątkowo mało skutków

 

ubocznych ... Może to jest "super lek" na Nerwicę? Na mnie działa pozytywnie!

Nie rozumiem stwierdzenia

 

'[...]jest w pełni darmowy'... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cuż :P nie na każego

 

działają leki :/ ja teraz też mam nawrót choroby :( a jutro na dodatek czeka mnie gastroskopia :(

Na

 

szczęście jedne nie działają, a inne działają :wink: Tej gastroskopii to ci nie zazdroszcze. Trzymaj się dzielnie i patrz im

 

na ręce! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulpiryd jest lekiem neuroleptycznym należącym do grupy 3 czyli jest pochodnym benzamidu, działa antyautystycznie, i wykazuje dzialanie przeciwdepresyjne, w duzych ilosciach za jego pomocą leczy się schizofrenie, w małych depresje i nerwice, osobiscie mialem okazje go przetestowac, i po kilku zapodaniach wystepowala u mnie tolerancja, co też pociagnelo mnie do zwiekszenia jego dawki, po pewnym czasie bralem juz naprawde duzo i nie czulem poprawy.

Neuroleptyki nie uzalezniaja – chyba że psychicznie, po dłuższym okresie czasu stosowania prowadzą do choroby prakinsona, wiec nie powiedzialbym aby byl bezpieczny. Neuroleptyki to syff - trzeba sie ich wystrzegac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć . Ja dostałam sulpiryd kilka lat temu , i był lekiem nie trafionym po 2 tabletkach dostałam kręćka szyi to było koszmarne jak przy chorobie parkinsona mimowolne wykręcanie szyi w jedną stronę . Lecz nie znaczy to że to co dla mnie szkodziło innym nie pomoze. kazdy ma inny organizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szzerze ze jestem bardzo zaskoczona tym że chwalicie działane tego leku. Ja po trzech tygodniach brania go dostałam laktacji!! Pozdrawiam serdecznie. :P

No wlasnie!!! Ja wzielam 2 kapsulki sulpirydu i na drugi dzien czyli dzis mam nabrzmiale piersi ,bola mnie i mlekotok :shock: .Nie wiedzialam ,ze on tak moze dzialac :shock: .Dzieci karmilam piersia 7 lat temu :roll:;) .Zastanawialam sie po czym tak mam ,a teraz widze ,ze nie jestem sama :D .Nie wiem czy przestac go brac ,czy jak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam dzis u lekarki odstawila mi ten sulpiryd a przepisala mi bioxetin ,no ale wyczytalam w ulotce ,ze on miedzy innymi zmniejsza apetyt i tym samym obserwuje sie spadek masy ciala.A ja wlasnie cierpie na bole zoladka ,nie mam apetytu ,wiec go nie bede brala.Ehhhh i co tu robic :?::?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz przepisał mi ten lek na lęki czy ten lek pomógł komuś i zlikwidował lęki, pozdr

 

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 8:36 pm ]

nie czuję się za dobrze czy wystąpiuły u Was skutki uboczne po tym leku (osłabienie, złe sampoczucie, otępienie) i jak długo trwały pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, ja brałam Sulpiryd bardzo długo. i w sumie dobrze się po nim czułam. ale był jeden uciążliwy skutek uboczny, który jest widoczny do teraz. przytyłam. a i oprócz tego nie miałam okresu przez 5 miesięcy. ale jak to z lekami bywa - zależy od organizmu. to tyle 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×