Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stres przed wydarzeniami, spotkaniami itp.


Ketan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem, od jakiegoś roku denerwuję się przed jakimś zdarzeniem, spotkaniem, wyjazdem w jakieś miejsce, spotkaniem z jakąś grupą osób (najczęściej denerwuję się przed wydarzeniem na którym mi zależy). Objawia się to bólem głowy, osłabieniem, ale najczęściej bólem brzucha, odruchami wymiotnymi, najczęściej nie mogę też nic zjeść.

Przykład: wyjazd nad morze na którym mi bardzo zależało i wszystko ok, do momentu kilku godzin przed wyjazdem, nie mogę spać bo mnie brzuch boli, wymiotować mi się chce, jestem osłabiony i na końcu rezygnuje z tego, (jeśli już zrezygnowałem i siedzę w domu) po jakiejś godzinie wszystko wraca do normy i czuje się dobrze.

Prosiłbym o pomoc, to mój pierwszy post w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

Mam tak samo. Tylko ja nawet nie mogę iść do dentysty czy fryzjera.

Jeśli mam umówiony jakiś termin i godzinę to tak się denerwuje jak zaraz mam iść (zawroty głowy, kołtanie serca, mdłości), że w końcu nie idę. A jak już postanowię, że nie idę to wszystko przechodzi.

 

Oprócz tego mam też inne lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne objawy lęku. Na początek wizyta u psychiatry. Trzeba też pomyśleć o psychoterapii, żeby rozgryźć skąd bierze się twój lęk...

 

-- 13 cze 2011, 09:39 --

 

Klasyczne objawy lęku. Na początek wizyta u psychiatry. Trzeba też pomyśleć o psychoterapii, żeby rozgryźć skąd bierze się twój lęk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×