Straciłem osobe którą kochałem :'(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ToMsOnWWL 24 kwi 2017, 21:33
Cześć wszystkim. Moje życie straciło sens gdy straciłem ukochaną osobe ale może zaczne od samego początku...
Gdy poznałem pewną dziewczynę poczułem ze to ta jedyna z którą chce być do końca życia lecz bylem z nią przez 11 miesięcy...przez połowe tego czasu często sie kłóciliśmy , były juz momenty kiedy chciałem sie z nią rozstać mimo ze ją kochałem ale nie chciałem sie tak łatwo poddawać i chciałem sie bardziej starac i walczyć zeby bylo jak najlepiej, spełniałem jej prośby, robilem miłe niespodzianki itp. Miałem wątpliwości czy ona mnie naprawde kocha i czy nie zdardza mnie... i właśnie moje podejrzenia były słuszne bo dowiedziałem się od jej przyjaciółki ze od paru miesięcy oszukiwała mnie ( mówiła ze jej zalezy na mnie itd ) a tak naprawde oglądała sie za innymi chłopakami, nawet z jednym flirtowała...gdy sie o tym dowiedziałem chciałem popełnić samobójstwo bo nie widziałem sensu zeby żyć bez niej i dalej tego nie widze...

Gdy zerwala ze mną choć dla niej to byla tylko przerwa ale dla mnie zerwanie bo mi to powiedziała to zacząłem pisać z inną i ona sie dowiedziała o tym i wtedy to juz serio byl koniec... Nie mam pojęcia czy ona sie mną bawiła i zwodziła mnie ... na to wygląda...oskarżała mnie o to ze ją zdradzam itd a sama w tamtym czasie latała za innymi...chciałem jej to wszystko wybaczyć ale gdy pytałem sie czy jest jeszcze dla nas szansa to nic nie odpowiadała wiec uznałem ze jej juz po prostu nie ma ( jestem pesymistą ). eh...i od dluszego czasu widać było ze nie przejmuje sie mną i nie zwraca uwagi na to co czuje...

Nadal ją kocham ale wiem ze to juz koniec i nie umiem sobie z tym poradzić. Przez związek z nią straciłem połowe przyjaciół... teraz nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać bo nawet rodzice mają już wyjebane trochę... a poza tym z mamą lub tatą nie to samo pogadać co z teoretycznie obcą osobą ale którą dobrze znasz. Więc no teraz nie mam takiej osoby, nie mam sie komu wygadać... Naprawde czuje ze jestem sam na tym świecie i coś nie chce zebym był szczęśliwy bo kiedy ma być dobrze kiedy o coś sie staram to i tak zawsze dostaje kopa w dupe...mam dość życia po prostu...pomóżcie mi sie podnieść bo coraz wiecej myśle zeby sie zabić a wiem ze to jest nie normalne... Nikt nie jest w stanie mnie nawet zrozumieć, zawsze wychodze na tego złego... a w rzeczywistości staram sie najbardziej jak moge... przez tą dziewczyne straciłem naprawde wiele..zbyt wiele...a teraz sam juz nie wiem czy ją kocham czy nienawidze..moze jedno i drugie :(

pomóżcie mi !

ToMsOnWWL

przez Monster6 24 kwi 2017, 21:40
Za dobry dla niej byłeś.Musisz więcej olewać i mieć bardziej wyjebane.Skoro tak postąpiła to nawet lepiej,że już razem nie jesteście i szkoda się tym nawet przejmować i o niej myśleć.

''Spełniałem jej prośby, robilem miłe niespodzianki ''

Trzeba to dawkować.To ona również powinna się starać.Twój kutas jest tak samo ważny jak jej cipka.Dosadne wyjaśnienie ale nie chcę mi się teraz szukać zastępczych słów.
Przeanalizować błędy i starać się ich więcej nie popełniać.
Ostatnio edytowano 24 kwi 2017, 21:49 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

przez Lucyfer 24 kwi 2017, 21:48
Widocznie nie była dla Ciebie. A i tak by potem związek się mógł rozpaść. Trzeba iść dalej i patrzeć uważnie ;)
Lucyfer

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monster6 24 kwi 2017, 22:25
ToMsOnWWL napisał(a):.oskarżała mnie o to ze ją zdradzam itd a sama w tamtym czasie latała za innymi...chciałem jej to wszystko wybaczyć ale gdy pytałem sie czy jest jeszcze dla nas szansa

eh...i od dluszego czasu widać było ze nie przejmuje sie mną i nie zwraca uwagi na to co czuje...

Robiłeś wszystko,starałeś się,niespodzianki... a ona się nie nie przejmowała Tobą i tym co Ty czujesz.
Latała za facetami a Ciebie oskarżała o zdradę.A ty jeszcze jej to wszystko chciałeś wybaczyć.

Kobieta straciła szacunek do Ciebie(o ile go w ogóle miała) bo Ty sam go nie miałeś.
Już lepiej było jej dać z liścia w twarz może wtedy by go nabrała.To z przymróżeniem oka ;)
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje

przez ToMsOnWWL 25 kwi 2017, 13:22
dzięki moze bez kitu bedzie lepiej ją już olać i iść dalej :)

przez inscure 25 kwi 2017, 20:16
Moim zdaniem za bardzo za nią latałeś. Musisz być na tyle pewny siebie, aby ona widziała, że stać Cię na inną dziewczynę, i że jak teraz nie będzie chciała być z Tobą, to później może być za późno, bo będziesz z inną. Nie mów oczywiście tego, ale musisz być pewny siebie, że możesz znaleźć bez trudu inną dziewczynę. Rozmawiaj z innymi dziewczynami, np. jak jesteś w sklepie z tą Twoją dziewczyną, to skomentuj coś kasjerce. Ona musi widzieć, że umiesz z innymi dziewczynami nawiązywać jakiekolwiek relacje, że ma o Ciebie walczyć, tak jak Ty o nią.

Jeśli mimo tego nadal nie będzie zainteresowana, bo czasem po prostu się nie jest w czyimś typie, to pewność siebie ułatwi Ci znalezienie innej dziewczyny.

przez ToMsOnWWL 25 kwi 2017, 21:44
naprawde dzięki za pomoc i za rady ludzie :)

przez C&S 26 kwi 2017, 22:50
ToMsOnWWL, przeliż się na jej oczach z inną to szybko zadzwoni ;)

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

przez tufakran 27 kwi 2017, 07:37
Takie dziewczyny nie są niczego warte. Skoro dowiedziałeś się, że flirtowała z innymi no to wiesz kim ona jest i jak siebie szanuje. Chodzące zero :) Nie przejmuj się.
Zobacz, jak walczyć z trądzikiem różowatym - https://acnerose.pl/

przez agusiaww 27 kwi 2017, 20:09
Samoboja przez laske co flirtuje z innymi? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 27 kwi 2017, 20:16
ToMsOnWWL napisał(a):Cześć wszystkim. Moje życie straciło sens gdy straciłem ukochaną osobe ale może zaczne od samego początku...
Gdy poznałem pewną dziewczynę poczułem ze to ta jedyna z którą chce być do końca życia ....

ToMsOnWWL napisał(a):dzięki moze bez kitu bedzie lepiej ją już olać i iść dalej :)

Szybko przyszło, szybko poszło.
Dno.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez ekspert_abcZdrowie 28 kwi 2017, 23:36
Chociaż teraz rozpaczasz po tej dziewczynie, to z czasem uczucia osłabną. Pomyśl, czy dziewczyna warta była Twoich starań, niespodzianek, poświęconego czasu itd., skoro Cię nie szanowała i zdradzała z innymi. Nic dla niej nie znaczyłeś, skoro nie była Ci wierna. Niech to będzie dla Ciebie życiowa lekcja, z której wyciągniesz wnioski na przyszłość. Wierzę, że spotkasz kobietę, która będzie uczciwa i która odwzajemni Twoje uczucia. Powodzenia!
Psycholog

przez C&S 29 kwi 2017, 01:21
ToMsOnWWL, Twoje zakochanie w niej, to tylko wyobrażenie jej najlepszej wersji w Twoim odczuciu. Jeśli chcesz się odkochać to zniszcz je.

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

Sortuj wg