Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Strach przed snem...

Wiadomości w tym temacie: 13

Strona 1 z 1 

Reklama

Autor

Strach przed snem...

Strach przed snem...
Post 05 kwi 2009, 10:08 

Od: 27 sty 2008, 21:55
Witajcie!Leczę się na nerwicę lękową..obecnie biorę seroxat..Przy tym mam okropne problemy ze snem.,nie wiem czy to wina leku ale mialam je juz wczesniej...teraz już tak sie nasilily ze potrafie nie spac kilka dni... najgorsze jest to ze tsrasznie sie juz boje wieczorów..gdyz obawiam sie kolejnej bezssennej nocy...i faktycznie potem nie spie...proszę o pomoc..nie wiem co mam zrobic..po takiej nocce jestem jak wrak,..dodam ze bralam tabl na sen i sie od nich uzaleznilam wiec je odstawilam...nie chce kolejny raz sie uzaleznic..a Hydroxyzinum na mnie nie dziala:(( proszę o pomoc...czy ktoś ma podobnie??

______
"..Życie jest pełne niespodzianek.."

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Strach przed snem...
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Strach przed snem...
Post 05 kwi 2009, 17:56 

Od: 28 lut 2009, 13:03
Wydaje mi się, że o tym powinnaś porozmawiać z lekarzem.Może rzeczywiście to wina leków albo one potęgują brak senności u siebie.Nie wiem czy w dzień starasz się odsypiać ale raczej nie powinnaś bo to błędne koło.Noi ciagły strach przed pojsciem spac tez pewnie ma na to wpływ.

Post 05 kwi 2009, 18:35 

Od: 24 lip 2008, 18:14
Też się boję zasypiać, chodzę spać o 2 w nocy, boję się że obudzi mnie ból brzucha, co się parę razy zdarzyło już. Niestety nie wiem co na to poradzić.

______
http://nowypalimsest.blox.pl/html

Post 06 kwi 2009, 20:28 

Od: 06 kwi 2009, 18:43
kasiu ja miałam ten sam problem, częste nocne ataki kołatania serca i było coraz gorzej chodziłam zmęczona,niewyspana.ja chwalę sobie doxepin są to tabletki nasenne i mają też działanie uspokajające.dziś sama jakoś daję sobie radę, mam nieraz ataki nocne ale trwają kilka sekund i przechodzą ,a dawniej wpadałam w panikę i po spaniu. :smile:

Post 06 kwi 2009, 21:19 

justynaczarna84 napisał(a):
kasiu ja miałam ten sam problem, częste nocne ataki kołatania serca i było coraz gorzej chodziłam zmęczona,niewyspana.ja chwalę sobie doxepin są to tabletki nasenne i mają też działanie uspokajające.dziś sama jakoś daję sobie radę, mam nieraz ataki nocne ale trwają kilka sekund i przechodzą ,a dawniej wpadałam w panikę i po spaniu. :smile:

a powiedz mi, brałas jakie antydepesanty do tego??

[*EDIT*]

drugi dzień nie biore seroxatu i nadal nie moge spac...postanowilam odstaawic wszelkie antydepresanty i sprobowac walczyc sama..bylam tylko dzis u psychiatry po mocniejsze tabletki na sen by po tygodniowej wegetacji w koncu zasnac ...trzymajcie kciuki moze mi sie uda...
moze to jakies wyjscie...

______

Post 09 kwi 2009, 09:00 
kasiu napewno spałabyś lepiej gdybys pczeczekała okres początkowy seroxatu gdzie organizm sie adoptuje z tym lekiem.Seroxat długo sie rozkreca miesiac -dwa!!
ja tez tak miałam i przeszło!!i inni też tak mają nie jesteś sama!
wiec napisz chociaż jak spisz na tym chlorprothixenie?

Post 09 kwi 2009, 10:05 

eloo
dopiero wstałam a poszlam spac po 23...spalam jak dzidzia...super.. a wielaam tylko pol tabletki..nie scielo mnie z nog..mimo ze ludzie tak pisali..myslalalm zatem ze nie dziala...a jednak..spokojnie mi sie film ucial...jedyny minus ze teraz jestem jak nacpana...zobaczymmy jak wypije kawuche...dam znac...dzis wezme 1/4 na spanie by zobaczyc czy przespie noc czy nie bede az tak zmulona... buziak

______

Post 09 kwi 2009, 16:27 

Od: 22 lis 2008, 17:43
Ja leczę się także na nerwicę lękową...mam również problemy ze snem, boję się spać, dlatego, że jak usypiam to wpadam w tak dziwny stan, iż mam wrażenie jakbym miała zaraz umrzeć :shock: :shock: Poprzednią noc właśnie z tego powodu miałam nie przespaną, bo serce mi tak zwalniało, i miałam wrażenie, że zaraz umrę, że bałam się usnąć. Boję się właściwie każdej nocy, każdego wieczoru. Jednak dziś, z pomocą mojej terapeutki doszłam do tego, że te właśnie uczucie umierania, to po prostu lęk. Lęk już tak duży, że w ten sposób się on objawia. Tylko trzeba teraz dojść do tego co się pod nim kryje! :smile:

______
Bla bla bla...

Post 09 kwi 2009, 17:50 

czesc miałam takie stany jak ty kilka razy..u mnie raczej strach jest przed tym ze znow nie zasne i tak w kolko. teraz dostalam silne tapsy na sen i dzis spalam 11h.,,eheheh pozdrawiam

______

Post 09 kwi 2009, 18:32 
kasia ja miałam identycznie-lęk przed znów nie przespaną noca-im bardziej chciałam zasnać tym nocka z głowy!
Cały dzień o niczym innym nie umiałam mysleć tylko o tym czy zasnę wieczorem...ach wspominam ten okres koszmarnie-oby już nigdy nie powrócił!!!
lerivon biore i jest git!
a jaką dawke bierzesz chlorpotixenu?

Post 09 kwi 2009, 20:17 

kasiu już nie pamiętam jakie antydepresanty brałam z tymi tabletkami nasennymi bo dużo leków mi nie podchodziło teraz mam setaloft antydepresant a tabletek nasennych nie zażywam bo daję sobie sama radę z moimi już bardzo krótkimi atakami bicia serca.

Post 09 kwi 2009, 21:04 

wzielam polowke 50 mb czyli 25 i mnie zamiootlo..dzis sproboje bez niczego..chce brac ten lek tylko doraznie..napisalam ci prv wiadomosc... buzia

[*EDIT*]

kasiu już nie pamiętam jakie antydepresanty brałam z tymi tabletkami nasennymi bo dużo leków mi nie podchodziło teraz mam setaloft antydepresant a tabletek nasennych nie zażywam bo daję sobie sama radę z moimi już bardzo krótkimi atakami bicia serca.

hmm wlasnie ta metoda prob i bledow co do tabbletek mnie rozbila i nie mam juz sil testowac..sproboje sama..,moze dam rade...tez ciezki mi cokolwiek dobrac albo wiekszy dol, albo wielksze lęki, albo bezsennosc..bez sensu...hmm

[*EDIT*]

hmm wlasnie ta metoda prob i bledow co do tabbletek mnie rozbila i nie mam juz sil testowac..sproboje sama..,moze dam rade...tez ciezki mi cokolwiek dobrac albo wiekszy dol, albo wielksze lęki, albo bezsennosc..bez sensu...hmm

[*EDIT*]

[*EDIT*]

______

Post 10 kwi 2009, 16:37 

Kasiu bądż dzielna ja tamtego roku zmieniałam tabletki bo stare już za długo brałam i też kilka rodzaji tabletek mi nie podeszło.Leżałam z 2miesiące z zawrotami głowy,nieprzespanymi nocami,drżeniem całego ciała,bólami głowy, nudnościami.straciłam smak i dość dużo schudłam.nie brałam jakiś czas już tabletek ale nerwica nasila mi się zawsze na wiosnę i od kilku dni znów biorę i też żle się czuję jak to przez pierwszy miesią c brania tabletek.ja zawsze pocieszam się myślą że tak żle czuję się po tabletkach ale za jakiś czas to minie.wiem że to denerwujące bo człowie chciałby gdzieś wyjść albo ci coś wypadnie a ty lezysz jak na umarciu tyle czasu.słyszałam że wynaleziono takie tabletki na nerwy że jak się zażyje to już po 5 dniach będzie wiadomo czy ci zlubiały czy nie ale kiedy je wprowadzą do uzycia to nie wiem.

Strefa czasowa: UTC + 1 |