Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed dentysta jakie środki na uspokojenie ?


on23

Rekomendowane odpowiedzi

he he jedna osemka siedzi pod dziaslem spycha 7 ale o niej narazie nie mysle tylko o tamtych

Sabaidee, chodzi o to ze ja wystarczy ze mam isc lub mysle o tym ze mam za 2 dni dentyste to juz sie trzese

 

Natusia, a co te panie moga dac mi na uspokojenie, głupio mi tak powiedziec o tym bo to male miasto jest i zaraz beda pewnie komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, to zależy czyje ósemki ....

on23, zaufaj mi to co dadzą ci te panie nie zadziała...niestety, ziołowe leki bez recepty dają radę u osób zdrowych, poddenerwowanych...ale nie u nerwicowców...

Zostaje wizyta u lekarza ale na to chyba za późno, mi pomagał alprazolam - w takich sytuacjach idealny - szybko się wkręca, działa jak trzeba i szybko schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23, można poprosić przed zabiegiem o tzw. "głupiego jasia" - do znieczulenia dodają Ci wtedy chyba coś uspokajająco-otępiającego, tak, że nie będziesz za bardzo kojarzyć, bać się itd.

tak swoją drogą na mnie wciąż czekają 4 ósemki do wyrwania... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23, można poprosić przed zabiegiem o tzw. "głupiego jasia" - do znieczulenia dodają Ci wtedy chyba coś uspokajająco-otępiającego, tak, że nie będziesz za bardzo kojarzyć, bać się itd.

tak swoją drogą na mnie wciąż czekają 4 ósemki do wyrwania... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no ale krzywych ósemek chyba nie usuwa zwykły dentysta tylko chirurg szczękowy? :shock: chyba że ósemki urosły jak inne zęby i nie jest to zabieg chirurgiczny, wtedy może i tak, nie orientuję się za bardzo, ja chodzę do kliniki stomatologicznej, gdzie jest anestezjolog itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23, ja też jeszcze nie wiem jak się wyrywa, i nie chcę wcześniej wiedzieć. :hide: i tak już się za dużo naczytałam o tym w internecie. :hide: co do otępiaczy - niestety nie mam pojęcia. :roll: ale na pewno dobrze by było, gdybyś wziął ze sobą kogoś, z kim czujesz się bezpiecznie, byłoby Ci raźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niunie kochane, w tym roku miałam usuwanego zęba, niby piątka i wszystko cacy, miałam tak krzywy korzeń, ze trzeba było rozcinać dziąsło, zęba rozcinać na 3 części i każdą z nich dłutować.....ekstrakcja trwała 2 godziny u zwykłego stomatologa. Poważnie, może nie było to najprzyjemniejsze, myślałam że ust nie zamknę po 2 godzinach dłubania ....ale nie bolało nawet ociupinkę. Faktycznie głupi jaś to tylko tabletka, diazepam, może spróbuj z tym lorafenem...albo hydro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

no tylko jak kiedys wyrwałem zęba to tez mnie nie bolalo ale to co ona tam robila do az nogi latały i jej i mi ;/ 45min jednego zeba :/

ale najlepiej wrocic nie do tego jak sie wyrwa tylko jak zminimalizowć strach

 

-- 07 cze 2011, 15:38 --

 

i chyba po tamtym zabiegu boje sie jeszcze bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×