Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sraka przed FREAKZLOTEM 2012.


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tak pomyślałem, że to jak się czuję może być spowodowane zbliżającym się zlotem. :zonk:

 

-- 04 cze 2012, 21:28 --

 

Tomcio Nerwica, trzeba stawiać czoła swoim demonom. Ucieczka nic nie daje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie boję się spotkania z ludźmi , tylko w ogóle oddalenia od domu i ataków paniki :evil:

Ja mam to samo. To może nie fobia społeczna..? Ciepło mi na sercu z powodu myśli o spotkaniu z Wami. Oczywiście jest ryzyko, że nie polubicie mnie, stwierdzicie, że jestem maszkarą i takiem tam. Najgorzej z paniką, oddalenie od bezpiecznej twierdzy w Osterode. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylam tez taka zaleznosc,ze rano sie w miare ekscytuje tym zlotem, ze poznam tyle ludzi,ze to tez nauczy mnie pewnego rodzaju tolerancji

a nocą, myślę o tym, ze nie podolam, ze sie nie pokaze Wam na oczy, czuje taki ucisk w klatce piersiowej,

 

to w moim przypadku nowość, nawet jak juz mialam zdiagnozowaną depresje, moglam jechac np. na stopa na drugi koniec europy.

 

swiruje do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylam tez taka zaleznosc,ze rano sie w miare ekscytuje tym zlotem, ze poznam tyle ludzi,ze to tez nauczy mnie pewnego rodzaju tolerancji

a nocą, myślę o tym, ze nie podolam, ze sie nie pokaze Wam na oczy, czuje taki ucisk w klatce piersiowej,

Twoja teoria ma uzasadnienie w wynikach moich badań :pirate:

 

-- 04 cze 2012, 22:03 --

 

Słuszna uwaga carlosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×