Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 10:43
amelia83, ja sie przymierzam do malowania przedpokoju :) mam farbe wiec moze w ktorys weekend sie za to zabiore.

Bardzo sie ciesze ze zaczynasz dostrzegac w tych zmianach w Twoim zyciu swiatelko :105: :105:

Obrazek

Bardzo to prawdziwe.

-- 24 sty 2015, 10:45 --

Arasha, No , jasne ze dasz rade! Dlaczego masz nie dac????? Super ze wreszcie sprawa z terapia rusza!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 10:58
platek rozy, :****
ja chce malować pokoj na szary, do ciemnych mebli będzie ładnie :105: przedpokoj tez będę malować jeszcze nie wiemy na jaki kolor, bo to musi być koncepcja nie tylko moja ale tez rodzicow :P
piękny cytat :105:
teraz mój pokoj wygląda jak graciarnia, walizka w przedpokoju z ciuchami, w pokoju kongo, musze usiąść i pomyśleć ...a najlepiej jak staruszki wyjdą po zakupy...to najlepiej mi sie ogarnia jak jestem sama , nikt nie sledzi każdego ruchu :mrgreen:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:01
amelia83, poukladasz sobie wszystko pomalutku :)I bedzie pieknie!
bardzo ostatnio szary jest modny we wnetrzach i wyglada naprawde super:) jestem ciekawa efektu.

Ja mykam na sniadanie. Do Pozniej :********
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:44
Dzień dobry :papa:
Dopiero wstałam... Dawno nie miałam tak fajnego wieczoru jak wczoraj :yeah: Było super :105:
Miałam zostać z godzinkę, bo mąż przyjechał, a wróciłam po północy.
Żona miała wychodne :mrgreen: :yeah:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:48
witajcie:) ja snuje plany na dzisiejszy dzień i nie wiem co robic :(

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 11:50
Zalatana23, hejkaa :papa: platek rozy, smacznego :) ja banan na śniadanie u mnie standard :P

-- 24 sty 2015, 10:53 --

mam wiadomośc pw i nie mogę odczytac bo baner abc zdrowie zasłania...co je grane :bezradny: :time:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:55
u mnie na śniadanie kawa... wiem niezdrowo ale nie mogę za bardzo jeść ;/
amelia83, ja ogólnie remontów nie lubie bo tyle bałaganu sprzątania, przestawiania i w ogóle ale potem jaki jest efekt i jak jest przyjemnie :):):) na pewno super urządzisz sobie pokój:)
ja myślałam żeby pojechać po fleki do miasta ale nie wiem jak tam będzie z organizacją transportu ;/

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 24 sty 2015, 11:55
amelia83 szare ściany :great:, jesienią malowałam i wyszło super ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:56
amelia83, tez mialam z tym problem ale udalo mi się... korzystasz z telefonu ??

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 sty 2015, 11:57
Zalatana23, :******* super bardzo sie ciesze ! :)

zaczarowanaaa, Hey :******* ja jeszcze tez nie do konca wiem co bede dzis robila, poki co sie umalowalam i wyjde do apteki i do sklepu .

amelia83, Slonce wejdz w zakladke panel uzytkownika i tam masz tez zakladke wiadomosci i stamtad przeczytaj.

Spamowa wyspa

przez zaczarowanaaa 24 sty 2015, 11:58
ja mam jedną ścianę szarą a pozostałe jaśniejsze.. ładnie to wygląda :)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:16
Witajcie kochane Dziewczynki :papa:

To i ja melduję się przy sobocie. Wyspałam się dzisiaj do 8.30 i już zaliczyłam sklepy... zakupy zrobione. Brzydko na dworze, ciemno, pochmurno.
Teraz druga kawka na rozruch i do jakiejś roboty się zabiorę. Jak zwykle przy sobocie.

Widzę Dziewczynki, że szykujecie jakieś małe remonty/malowania w domu, oj to będzie mały sajgon przez pewien okres, ale później czyściutko i świeżo.
Chyba nikt nie lubi w domu remontów.

Amelia, cieszę się, że u Ciebie poprawa nastroju i plany. Takie zmiany będą sprzyjać... terapia, malowanie, to odskocznia od codzienności i nudy.
Dobrze jest coś sobie zaplanować, co cieszy i później to realizować. Za terapię trzymam kciuki :great:

platek rozy, a to malowanie to sama zrobisz? Może ktoś by Ci pomógł... uważaj Kochana na kręgosłup szyjny, ja remont w domu odchorowałam później, bo się też rwałam do pomocy /drzwi malowałam/ i musiałam chodzić do fizjo na zabiegi, żeby mnie "naprawił".

Zalatana23, super :great: że miałaś udany wieczór i odskocznię. Taki relaks potrzebny.

zaczarowanaaa, zrób coś dzisiaj miłego dla siebie i córci, coś innego niż zawsze! Uda się!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez amelia83 24 sty 2015, 12:19
zaczarowanaaa, ja rano w kolejności :banan lub cosik innego, tabletki, kawa i papieros ogarnianie sie jak wychodzę od razu, drugi papieros i mogę wychodzić jak nie wychodzę z domu to ten sam rytuał i łaże w tym czym śpię, :D

-- 24 sty 2015, 11:25 --

tez nie lubiłam remontów, ale teraz czuję, że łapię wiatr w żagle i mam siłę, by wiele rzeczy zmienić w moim zyciu,
pozbywam sie chaosu w głowie i wokół siebie :angel:
mirunia, u mnie słonecznie ale dziś postanowiłam nigdzie nie wychodzić... :D
chyba ze do piwnicy i do śmietnika i jak jak ostatnio do pojemnika caritasu :D
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 sty 2015, 12:33
amelia83, masz super postanowienia do realizacji :great: tak trzymaj i niech ten wiatr Ci sprzyja! Powodzenia :brawo:

A ja kupiłam pyszne faworki i właśnie się opycham do kawusi :mrgreen: a sadło rośnie :shock:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg