Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez sailorka 22 sie 2017, 18:01
Carica Milica, trzymaj się
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 sie 2017, 18:08
Dziękuję dziewczyny. Jestem dalej w szoku, ale po pogrzebie jest lżej.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez sailorka 22 sie 2017, 18:11
Carica Milica, my możemy pisać słowa wsparcia, ale sama wiesz, że swoje, niestety, musisz przeboleć :(
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 sie 2017, 18:12
sailorka, będzie boleć bardzo długo, ale tata zawsze w moim sercu. Za wsparcie i dobre słowa jestem wdzięczna.
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez paramparam 22 sie 2017, 21:41
Carica trzymaj się tam mocno.

Obrazek
escitalopram 15mg | cetyryzyna 10mg | kwetiapina SR 50mg
F 41.2 | F 60.3
"(...)And walked upon the edge of no escape
And laughed I've lost control
I could live a little better with the myths and the lies,
When the darkness broke in, I just broke down and cried.(...)"
II MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"
-(ħ2/2m)(∂2Ψ/∂x2 + ∂2Ψ/∂y2 + ∂2Ψ/∂z2) + VΨ = iħ ∂Ψ/∂t

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 sie 2017, 08:03
dzien dobry
czy ktos mnie oswieci czemu powietrzny sie wynosi z forum?
outsider

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2017, 10:28
Dzień dobry! :papa:

Zimno mi dzisiaj w pracy, założyłam wełniany, dyżurny sweter. Mam chwilę przerwy na śniadanie, papierki odłożyłam na bok. Oprócz tego jakiś śpiący dzień, może rozkręcę się jakoś do życia. :bezradny:

misty-eyed napisał(a):Ja też mam niezłą poduszkę, ale ona pomaga mi przy szyjnych problemach raczej...

Kręgosłup szyjny bardzo często powoduje tzw. rwę barkowo-ramienną, bo może być ucisk na korzeń nerwowy.
Trzeba unikać też pochylania głowy np. przy czytaniu, prasowaniu, itp. czynnościach, jak również częstego podnoszenia rąk do góry.

tosia_j, a któż to może wiedzieć?

Dobrego dnia!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2017, 15:06
Dzień dobry...

Dla mnie wprawdzie nieprzyjemny, bo źle się czuję, w czasie zakupów dopadły mnie okropne zawroty głowy ;) , co spowodowało, to normalne, lęki, itd...
Wracałam do domu jak pijana zupełnie.
Czy to ciśnienie czy nerwicowe historie, nie wiem i nawet nie zastanawiam się...
Jestem lekko załamana.

mirunia, tak, wiem o tym :!: Jednak nie zawsze postępuje się zgodnie z zaleceniami, bo nie zawsze się da ;)
Czasem nie mogę leżeć na poduszce ortopedycznej, tak jakby organizm sam reguluje tę potrzebę.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 sie 2017, 15:49
Hej Wam,

Zrobiłam sobie dzisiaj trochę zakupowych przyjemności. Kupiłam koszulę i sweterek na zalando oraz trochę kosmetyków i pędzelek do malowania oczu przez drogerię internetową. Tak trochę na oderwanie od smutnych spraw. Dalej płazę, bo zalewa mnie dala wspomnień związanych z tatą, takich codziennych- żartowanie, heheszkowanie z mamy, witanie mnie na dworcu pkp, chodzenie na grzyby, śpiewanie głupich piosenek, skręcanie choinki, zaśmiewanie się z gwary poznańskiej, wyprawy na lody. Boli mnie to wszystko, że już to nie wróci. Nie wyjdzie tata po mnie na dworzec z szeroko z otwartymi ramionami, nie przytuli i nie powie "cześć, skarbuś". Bardzo za niem tęsknię, byłam z tatą bardzo zżyta.
Pozwolili mi zacząć pracę od przyszłej środy, jestem im wdzięczna, bo obecnie bym się nie nadawała do pracowania. Muszę ochłonąć, odetchnąć. No i jadę na klonie, bo byłby jeszcze większy płacz i załamka.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za miłe słowa. Kochani jesteście.
F31.6
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 sie 2017, 17:00
Wróciłam od chirurga, miałam dzisiaj usuwany wielki kaszak na plecach... trochę miałam pietra i "przeżywki", ale poszło gładko, nie bolało, chociaż długo trwał zabieg. Teraz jestem tym zmęczona, twarz w wypiekach. Mam się pokazać w piątek rano, a szwy będą zdjęte za dwa tygodnie. :shock:

misty-eyed, zgadza się, że nie zawsze da się stosować do zaleceń, bo życie wymusza takie, a nie inne zachowania.
A kobiety to takie "Zosie-Samosie" i chcą zawsze robić po swojemu, bo niby najlepiej. :D
Po ostatnim myciu okna w sypialni bardzo cierpiałam, chociaż uważałam i robiłam to ostrożnie. :mhm: Samo życie...

Carica Milica, fajnie, że zrobiłaś sobie trochę przyjemności zakupowych i wsparłaś się sama w tych trudnych chwilach.
Tak bardzo Cię rozumiem... tęsknota i wspomnienia będą powoli mniejsze, ale będą towarzyszyły zawsze. Też byłam bardzo związana z Tatą i podobnie jak Ty - wyprawy na grzyby, na działkę, wspólne wypady nad wodę i wędkowanie, nawet jakieś majsterkowanie w domu.
Uporasz się z tym, a same wspomnienia zostaną i będą raczej miłe i kojące z czasem. To wszystko masz jeszcze świeżutkie...
Wrócisz do pracy i codzienne zajęcia powoli wciągną Cię... trzymaj się mocno! :****
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 23 sie 2017, 18:30
mirunia, jesteś bardzo dzielna :brawo: , bo to zawsze boli, i przed i po...
Ważne, by nie odnawiało się, bo wiem, że one lubią pojawiać się ponownie.

Miruniu, tak właśnie jest-my kobiety lubimy wbrew rozsądkowi działać, bo mamy zaplanowane, bo chcemy mieć zrobione-eh, życie!

Carica Milica, wspomnienia pozostaną na zawsze, w pamięci, w sercu. Po odejściu bliskich zawsze bardzo cierpimy...
Dobrze, że oderwałaś myśli, zajęłaś się drobnymi przyjemnościami i powolutku wracasz do normalnego życia, mimo wszystko. Tulę Cię mocno Kochana :!:

Pozdrawiam Spamową :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez DarkMaster 23 sie 2017, 18:40
Witajcie :)

Powrót na forum z reguły zawsze oznaczał pogorszenie i tak też jest tym razem. Daaaawno tak źle się nie czułem.

W Piątek wizyta u lekarza. Mój na urlopie. Wizyta tylko po receptę, bo jedyną nadzieją jest chyba benzo. Chyba poproszę o relanium. Kosztowałem różnych, które zostały w domu. Żadne nie pomaga ( no dobra, signopam mnie kładł spać) a Relki jeszcze nie brałem.

Utrata pracy, życia, samotność, walka o kobietę vez której żyć nie potrafię. Całe dni w łóżku. Mam tego serdecznie dość.
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Spamowa wyspa

przez sailorka 23 sie 2017, 19:48
DarkMaster, witaj. :) dlaczego chcesz brać benzo? nie lepiej brać coś, co leczy, a nie działa tylko doraźnie na objawy?
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 23 sie 2017, 20:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg