Skocz do zawartości
Nerwica.com

silne skutki uboczne po leku asentra od 2 miesiecy


scarlet1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedziałam gdzie napisac napisałam tutaj . Choruje na nerwice lękową od 2 miesięcy biore lek Asentra w dawce 75 mg . Na początku nie było tak zle gdy zaczelam brac ten lek wszystko zaczelo jakiś miesiąc temu najpierw pojawily sie bole pulsujące z tylu glowy, straszne bole kosci nogi pod kolanem, teraz mam wrazenie ze ciagle mam migrenę , dziwne uczucie pieczenie na jezyku jakbym miała tam tabletke na gardlo taką znieczulajaca, dziś boli mnie nad brwia i lewe oko do tego bole uszu ból języka . Nie wiem czy to skutki uboczne czy to jakas choroba strasznie sie boje ... Czy ktoś miał podobnie po tym leku .. bardzo proszę o pomoc.... :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

na pewno to skutki uboczne,

musisz isc do lekarza, zeby dal inny lek.

 

Ciezko jest tak od razu trafic na wlasciwa subtancje,

ja jakieś pół roku szukałem, a może i troche dłużej - nie pamiętam dokładnie,

jednak na pewno warto szukać aż trafi sie na taki lek który pomoże,

a przy tym skutki obuczne nie będą uciążliwe, nie będą przeszkadzały w normalnym funckjonowaniu.

 

Kiedy masz umówioną wizyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś byłam u psychiatry neurologa za granica bo obecnie przebywam w Niemczech chwilowo ....zrobila eeg glowy zbadala , popatrzyla na jezyk mowi ze wszystko ze mna w porządku ze bole glowy od kregoslupa a pieczenie jezyka od braku wit b12 jakos nie mogę w to uwierzyć powiedziała ze nie możliwe ze to skutki uboczne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie czy mam chory kregoslup skierowali mnie na tomografie i do ortopedy mam isc:( :(:( mam przewalone jestem za granica i każdy tu mowi ze to nie skutki uboczne leku te objawy sa nie do zniesienia w sumie jest jeszcze gorzej niż przed braniem lekow i zastanawiam sie co robic za miesiąc ponad jade do Polski dopiero. Kiedys jak brałam asentre to zadnych skutkow ubocznych nie miałam na początku tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten doktorek to jakiś ded. Jak można nie powiązać tego z lekami. Bo w książce o tym nie pisali?

 

masz racje to totalny ded bylam tez u laryngologa z tym jezykiem ale nic tam nie widzi a mnie mega piecze ten jezyk tragedia moje zycie to wegetacja jakie wam leki pomogly? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×