Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozwód rodziców- nie dam sobie rady!!!


eeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem już do kogo moge sie zwrócić. Przedstawie Wam obecna sytuacje.

 

Mama od jakiegos czasu wyjeżdza za granice, bylo to dorywczo, a w tym roku jest juz tam od kilku miesięcy. Pomiedzy nią, a tatą zaczęło się źle dziać. Mniejszy kontakt, narastające problemy, kłótnie, ciągłe zarzuty taty.

 

Wczoraj mama powiedziala, że nie daje rady i nie chce być juz z tata :( nie chce tu wrócić i wszystko idzie w kierunku rozwodu:(

 

Mój tata strasznie sie załamał, mowi, ze nie ma po co zyc i "grozi" samobójstwem, kupił nawet bron. Ne wiem, nie umiem, nie potrafie mu pomóc.

Mamy pwody po czesci rozumiem, ale tylko po czesc.

 

W tym wszystkim jestem ja, osoba, która w przyszłym roku miała wziac slub. Nie wyobrazam sobie tego wyfarzenia, piszaąc to nie moge powstrzymac łez. Bezradność w tym wszystkim.

 

 

Nie chce ich stracic .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ich stracic .

 

Dlaczego mialabys ICH stracic? Rozwod nie zwalnia ich z rodzicielstwa. Odzdziel swoje zycie od ich problemow.. sa dorosli i taka podjeli decyzje.. chociaz tata zachowuje sie raczej niedojrzale. Zamiast przyjac na klate obarcza Ciebie. Przypuszczam/domyslam sie ze powodem konfliktu byla zazdrosc taty. Byc moze mama nie mogla juz tego zniesc. Wez pod uwage , ze Ty w przyszlym roku wyfruniesz z domu ...jestes dorosla. Nie potrzebujesz juz ich opieki nieustannej. Daj im zyc tak jak chca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co spekulować. Zbyt mało faktów w takiej kwestii najlepiej odbyć rozmowę z obojgiem partnerów, ponieważ nie znamy ich emocji.

Proste gdyby w racjonalny sposób okazywali by sobie emocje i zainteresowanie nie doszłoby do danej sytuacji. Tu jest pies pogrzebany.

Też nie można wykluczyć takiej opcji, że winę ponosi żona co jest możliwe, że spotykała się z kimś skoro mąż czuł zazdrość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×