Skocz do zawartości
Nerwica.com

rezonans magnetyczny na kubku


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

to już nie te czasy kiedy rezonans magnetyczny,tomografię komputerową i rentgen robiono na kliszy.teraz po któryms z tych badań dostajesz wyniki i...płytkę ze zdjęciami z prześwietlenia.każda taka płytka może służyć za nośnik.mi śmiesznie wyszła twarzoczaszka i oczy.a na kubku można zrobić i rezonans magnetyczny.kilka lat temu dostałem skierowanie od neurologa na rezonans magnetyczny mózgowia spowodu bólów głowy.wyniki zabrał lekarz a płytka ze zdjęciami została.no i już mam rezonans magnetyczny na kubku jako śmieszne zdjęcia każdy kto widzi ten kubek to wybucha śmiechem.mało tego.na kubku nawet wyszły wszystkie detale typu imię,nazwisko,data urodzenia,data badania,nazwa szpitala.moc pola magnetycznego,numer rejestracji,numer badania.można by ten kubek pokazać lekarzowi który mi łeb prześwietlał i ciekawe jaka by była jego reakcja...więc wychodzi na to iż na kubek mógłbym dać nawet moją złamaną rękę na rentgenie i tomografię komputerową "babci".czy ktoś z was wpadł kiedyś na podobny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, mogłeś wykonać odbitki na pozostałych pięciu kubkach, miałbyś komplet dla 6 osób.

Ciekawe jak zareagowałby ktoś, kto dostałby od Ciebie taki prezent? :mrgreen:

 

ten kubek jest na pokaz a nie na prezent.po drugie o jakich 6 osobach piszesz?

 

-- 05 lip 2012, 20:35 --

 

nieboszczyk, na koszulce sobie walnij, co tam na kubku :P

 

na koszulce by sie sprało.szkoda by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×