Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Z internetowych rozwiazan na dzien dzisiejszy mysle, ze

 

mozemy zorganizowac kanał irc. Jesli chodzi o roznego rodzaju chaty trzeba byloby poszukac stosownych skryptow, bo chyba

 

rzeczy pokroju Polchat odpadaja ;). Jest mozliwosc zainstalowania hacka shoutboxa ew. chata na forum (imo niezbyt wygodne

 

rozwiazanie), oczywiscie jesli bedzie wieksza aprobata dla tego pomysli i zgoda Shadow_no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IRC to trochę dla niektórych może być przeżytek - większość nie wie co

 

to jest i myśli, że od początku stworzenia świata był chat. Potrzeba instalowania dodatkowego oprogramowania i konfigurowania

 

go dla większości będzie barierą nie do przejścia.

Może rzeczywiście pomysł jest jeszcze przedwczesny, ale na przyszłość

 

warto się nad tym zastanowić - nerwusów raczej nie ubywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepsze byłoby nie kto najwięcej

 

postów, ale kto najdłuższe pisze:)) To byłoby ciekawe.

 

Niestety phpBB nie ma takiej funkcji :/ na

 

razie. Trzeba by to było ręcznie robić.

A co do rank to uważam że jest to dobra propozycja. Pewnie na forum pojawił by się

 

problem "nabijaczy". Ale wszystko da się przezwyciężyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IRC to trochę dla niektórych może być przeżytek - większość nie wie co to jest i myśli, że od początku stworzenia świata był chat.

To fakt... ale moze daloby sie zrobic jakis zwykly czat, na glownej stronce? Na necie jest wiele czatow-skryptow... Pytanie tylko czy ktos bedzie z niego korzystal, czy bedzie stal pusty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam żadne rangi nie interesują to nie konkurs q3(quake) gdzie sie fragi nabija ja tu przyszedłem bo mam porblem i chce sie wypowiadać ale także i pomagac innym żeby było im lzej.Pozdrawiam all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego to ma nam słuzyć? :shock: co to sa wogóle rangi? jakos nie czaję.

:roll:

aaa coś o tym kto najwięcej postów pisze...narazie to ja :D ale CHłopiec mnie szybko goni :D :D

ale jaką ja miałabym miec rangę? i po co?

zróbie jak chcecie.

albo zróbcie ----kto najbardziej komu pomógł.....bo to jest dla mnie teraz najważniejsze, że ja pomagam komuś, a ktos pomaga mi. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drań ja mam pytanie jak sobie radzisz w szkole z tym całym hałasem stresem klasówkowym codziennym chodzen do szoły bo jestem pełen podziwu jesteś osobą co chodz do Lo a jestes bardzo zaradny nawet propwadzisz servis nerwicowy.co podczas tej choroby jest bardzo trudne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drań ja mam pytanie jak sobie radzisz w szkole z tym całym hałasem stresem klasówkowym codziennym chodzen do szoły bo jestem pełen podziwu jesteś osobą co chodz do Lo a jestes bardzo zaradny nawet propwadzisz servis nerwicowy.co podczas tej choroby jest bardzo trudne!

 

Hehe teraz mam ferie to mam więcej czasu.A w szkole jakoś sobie radze choć są trudne chwile i to często.Ale nie narzekam :)A czy jestem zaradny?Chyba nie, napewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już po studiach jestem ale jakbym miał znowu zaczynać szkołe to bym juz nie dał rady,wiesz nerwica pozbawiła mnie wielu sznas życiowych naprzykład dobrej pracy w londynie ale przecież jak ja polece do londynu jak ja musze non stop leki brać przykre ale prawdziwe niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę być lotnikiem , kucharzem, strażakiem, kapitnem, starszym chorążym sztabowym, pilotem, kujonem, księzniczka, megabajtem , majorem, królem lwem, dwu i półlitrówką. ...jest mi obojętne czym mnie zrobicie :D

i tak napewno mi się spodoba :D

mogę zostać tym kim jestem? - soba ? daj mi rangę -BIBI

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenedra_20 :D

masz na forum rangę" nowy na forum" (ta nazwa jest pod twoim nickiem)

inni mają w zalezności od napisanych postów inne nazwy--"wpada czasami" ," stały użytkownik","super użytkownik" , wicemistrz", "mistrz", "znawca"

to są rangi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×