Skocz do zawartości
Nerwica.com

proszę o radę


kaktus_aak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Na forum jestem od niedawna, tydzień temu założyłam tu konto bo czuję że muszę się więcej dowiedzieć o tym wszystkim co mnie spotyka. Już od dłuższego czasu, praktycznie od rozpoczęcia studiów(5 lat) odnoszę wrażenie że jestem jakaś "inna" niż wszyscy i zbyt nieśmiała jak na swoje lata(24). Z tym jeszcze może i bym sobie poradziła, przecież to nie koniec świata, ale od jakiegoś roku zauważyłam że jak się zdenerwuję to mam takie objawy: strasznie trzęsą mi się ręce(to jest dla mnie najgorsze, bo wszyscy to widzą), serce mi wali, ciśnienie normalnie niskie rośnie do 160( ostatnio na badaniach mi takie wyszło, pielęgniarka aż się dziwiła) i do tego często wychodzą mi czerwone plamy na dekoldzie. Przypadek sprzed 2 dni: pojechałam na weekend do chłopaka, przywitałam się z przyszłą teściową i tak mi ciśnienie skoczyło że nie umiałam zjeść obiadu, tak mi się ręce trzepały.. A potem spokój.. całe 2 dni czułam się super, piłyśmy razem kawkę, byłyśmy na zakupach i cala sytuacja nie powtórzyła się. I tak jest nie pierwszy raz, bo wiem że co idę na imprezę, czy do ludzi w odwiedziny to najpierw tak się zdenerwuję sama nie wiem czym, a potem mi przechodzi.. co to jest? czy to nerwica, rodzaj fobii społecznej, czy może nieśmiałość do potęgi?

Proszę o pomoc, bo ciągle o tym myślę i już teraz boję się października, kiedy to rozpoczynam staż.. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×