Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: proszę o pomoc

Wiadomości w tym temacie: 13

Strona 1 z 1 

Reklama

Autor

proszę o pomoc

proszę o pomoc
Post 25 sty 2012, 00:31 

Od: 25 sty 2012, 00:26
witam mam dość głupi problem..a wiec..jezeli pomysle sobie o jakiejs dziewczynie i np..mowie Ania jaka Ty fajna jestes dziewczyna..zaraz mi sie pojawiaja przeklenstwa..np.Ania Ty kur..
nie wiem czemu ale mam takie mysli o dziewczynach..ja juz nie wiem co mam zrobic..po prostu mnie to denewuje i nie daje spokoju..siedzialem na internecie i czytalem o tym ale nic nie pomogli bo nikt nic nie pisal..

Ostatnio edytowano 26 sty 2012, 00:22 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
przeniesiono z depresja

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

proszę o pomoc
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

proszę o pomoc
Post 25 sty 2012, 01:20 

Od: 13 sty 2012, 16:16
esprimopower1, Witam cię !! Skąd u ciebie takie myśli i krytyka?. Czy trafiłeś na taką dziewczynę , która była wobec Ciebie nie w porządku,czy ogólnie masz takie poglądy?. Nie można brać wszystkich kobiet (do jednego worka).Jeśli zaś spełniasz te warunki pozytywnie bez żadnych zastrzeżeń , to znaczy musisz mieć chorobę dwubiegunową ChaD .więc musisz poczytać o niej no i zgłosić się do lekarza psych.,nie możesz tego tak bagatelizować (wydawałoby się jakaś tam błaha ,głupia sprawa). Nic podobnego to może się żle skończyć jeśli masz takie poglądy i jesteś nadpobudliwy. Co o tym sądzisz? pozdrawia Cię stara doświadczona depresantka ..

proszę o pomoc
Post 25 sty 2012, 12:56 

margotz57 tak trafilem na dziewczyne ktora byla wobec mnie nie wporzadku..przeprosila mnie i juz jeest wszystko okej..a czy jestem nadpobudliwy to nie wiem :)
sadze ze psycholog sie przyda;p

proszę o pomoc
Post 25 sty 2012, 21:32 

esprimopower1, Cześć ! popisz co tam u ciebie młody i napisz ,gdzie mieszkasz? myślę ,że jak co to będziesz ze mną w kontakcie. Ja jesrem taką nowoczesną mamą i babciom ,ale znam problemy na topie, pisz jak do dobrej koleżanki. :papa:

proszę o pomoc
Post 25 sty 2012, 23:36 

moze bys mi podala swoj email? :)

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 00:20 
Moderator

Od: 10 lis 2009, 13:14
margotz57, Co Ty wypisujesz?? :shock: Skąd tem chad wytrzasnęłaś?
Jak nie masz pojęcia to nie wprowadzaj ludzi w błąd , bo możesz komuś zaszkodzić.

esprimopower1,
Od jak dawna tak jest? Nie potrafisz tych myśli odgonić? Być może są to natręctwa, ale jeśli jest to częste i uciążliwe warto skonsultować to z psychiatrą lub psychologiem.

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 01:10 
Moderator

Od: 16 paź 2009, 18:20
esprimopower1, Wygląda jak nerwica natręctw na pierwszy "rzut".
Idź do psychiatry, niech Cię skieruje też do psychologa, rozwikłacie problem, skąd te myśli.
margotz57, :nono:

______
Obrazek

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 03:14 

Od: 09 sty 2011, 22:22
Jak dla mnie to tez mozę być natręctwo myślowe względnie jakieś złe podejście do kobiet z powodów osobistych, może to również tkwić problem w dzieciństwie ojciec źle traktował mamę , miał podejście do kobiet twierdząc ,ze są złe, niedobre,że zdradzają i mogł to czeto powtarzać a Ty sie nasłuchałeś, dodatkowo jeśli kiedyś tafiłeś na dziewczynę, która sypiała np. z kims innym a takich rzeczy nie powinno się robić to mogło to potwierdzić ten Twój wdrukowany obraz kobiet . Jest on mocno wpisany w Twoją podświadomość i nawet jakbyś chciał postępować inaczej to działa jak automat, mogła też na tej bazie wytworzyć się wtórnie do tego N natręctw myslowych, ponieważ natręctwa zakrywają lęk , tutaj wchodzi od razu być może małe poczucie własnej wartości boisz sie,ze dziewczyna Cie zdradzi i od razu w Twojej głowie powstaje schemat ze fajna równa się urwa.
Wiec moze to być schemat wyniesiony domu , potwierdzony we własnych przeżyciach, dodatkową małą wartość we własnej ocenie =natrectwo myślowe, które zakrywa lęk przed zdradą, ale to moje własne przemyślenia i może jakis psycholog by sie przydał.

______
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 11:24 

*Wiola*, , to jest od 5 miesiecy gdzies..nie moge mysli ogarnac..a co do THELA to nie;p ojcice mi w ogole nie mowil o dziewczynach.

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 11:27 
Moderator

Od: 10 lis 2009, 13:14
esprimopower1, To czas na wizytę u specjalisty, skoro trwa już kilka miesięcy i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 16:56 

*Wiola*, Sory Wiola,ale trochę się przejęzyczyłam z tą dwubiegunową "że może" ale dalej chciałam rozwinąć temat stopniowo jak tahela to jest część z 12 kroków ad. .No i napisałam ,żeby się udał do lekarza bo to jest podstawa.Jeszcze raz niestety ale naprawdę mi głupio. pozdrawiam gorąco. :papa:

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 17:08 

ile bd chcial psycholog kasy?

proszę o pomoc
Post 26 sty 2012, 21:10 

esprimopower1, Cześć! Psychiatra leczy z NFZ.Nie trzeba mieć skierowania, tylko popytać dyskretnie ,który jest dobry?,przeprowadzi z tobą wywiad potem da ci skierowanie do Psychologa. Powinien się też tam być-popiszesz testów to normalne.a wtedy na ich podstawie wystawią Ci diagnozę.Tylko pisz szczerze! .No jeśli masz na tyle kasy ,żeby się leczyć prywatnie to ok. 70 -100 zł.Jeśli Ci lekarz przepisze jakieś leki to używaj. pa! pa! pozdrowienia :silence: Będę jeszcze ze 2, 3 godz.

-- 01 lut 2012, 23:10 --

esprimopower1, Cześć ! co tam nie dajesz o sobie znać jakie poczyniłeś kroki no i co u Ciebie słychać? pozdrawiam cię gorąco,odezwij się. :papa:

-- 01 lut 2012, 23:28 --

esprimopower1, Cześć ! co tam nie dajesz o sobie znać jakie poczyniłeś kroki no i co u Ciebie słychać? pozdrawiam cię gorąco,odezwij się. :papa:

Strefa czasowa: UTC + 1 |