Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Problemy z sercem?

Wiadomości w tym temacie: 29

Strona 1 z 3  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Reklama

Autor

Problemy z sercem?

Problemy z sercem?
Post 05 kwi 2010, 16:44 

Od: 20 lut 2010, 21:52
Czy przezywa Ktos z Was podobne rozterki?Czy przewiduje zawsze najgorszy koniec... np konsekwencja bolu serca?Czy ma Ktos z Was dodatkowe bolesne skurcze w okolicy mostka?Tak czasem mnie zacisnie ze ....

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Problemy z sercem?
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Problemy z sercem?
Post 05 kwi 2010, 16:46 

Od: 12 mar 2010, 08:18
Pewnie większość, a przynajmniej wielu z nas ma "problemy z sercem" i przewiduje najgorsze ;) Ja swego czasu min raz dziennie miałam zawał(objawy bardzo podobne) ;)

______
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Post 07 kwi 2010, 17:25 

puszekokruszek napisał(a):
Pewnie większość, a przynajmniej wielu z nas ma "problemy z sercem" i przewiduje najgorsze ;) Ja swego czasu min raz dziennie miałam zawał(objawy bardzo podobne) ;)

no wlasnie....czlowiek zawsze mysli od razu o najgorszym ..i jak To u Ciebie wyglada obecnie?

Post 07 kwi 2010, 19:46 

Od: 14 kwi 2008, 20:46
łoj ile razy byłem na pogotowiu na początku nerwicy z bólami mostka, cierpnięciem ręki, sztywnieniem szyi etc. - to wszystko skutki uboczne nerwicy do których można się przyzwyczaić. Czasem mnie łamie w mostku tak jakby ktoś mnie dźgnął czymś że niekontrolowany odruch mam, ale zdążyłem się przyzwyczaić :)

Post 08 kwi 2010, 20:25 

ja mam podobnie -nagle przeszywa mnie tak bolesny skurcz ze mysle ze to juz koniec-ale poki co zyje;).Na poczatku bylo ciezko ,ale teraz pomalu godze sie z tym i mam nadzieje ze kolejny raz minie....

Post 08 kwi 2010, 20:34 
ZielonookaOna, bierz witaminki na serce.W Polsce sà dostèpne o nazwie "Sercen"bardzo dobre,polecam mi pomagaly kiedys wlasnie w trakcie takich uporczywych skurczow ;)

Post 08 kwi 2010, 21:34 

Od: 04 maja 2009, 12:46
Ja mam od jakiegoś czasu takie "potykania się" serca. W ekg wychodzi to jako dodatkowe skurcze nadkomorowe. Okropne uczucie takiego zamierania serca. Wpierw bije ono szybko, potem dziwne uczucie pauzy i za chwilę powolne bicie serca. Rozmawiałam z kardiologiem , podobno to niegroźne, ale budzi strach,że może kiedyś serducho nie załapie rytmu po tym potknięciu i stanie. Ech, ta nerwica... Biorę na to potykanie serca Propranolol. troszkę pomaga.

Post 14 kwi 2010, 21:05 

to takie dziwne uczucie jak serce czasami zamiera a czasami bije jakby dodatkowo.Przy jednym klasycznym "wdech wydech" pojawia sie kilka skurczow naraz.....i dzis znow mnie sciskalo w mostku.MOja wizja badania u kardiologa jest tak straszna ze nie chce tam isc...ale nie chce tez przeoczyc nadchodzacego zawalu.....

Post 18 kwi 2010, 00:08 

Od: 18 maja 2006, 15:31
Prócz przeskakiwania serca pojawiają się u mnie jeszcze dodatkowe "pyknięcia" jakby o jedno uderzenie za dużo.

W ogóle niedawno miałam tak, że przy zasypianiu moje serce robiło sobie pauzę na jedno uderzenie, masakra heh.
A jak jestem przemęczona to nie mogę zasnąć, bo jak zamykam oczy to zapadam się gdzieś w jakąś otchłań, dziwne uczucie i zrywam się z wyra :|

______
Obrazek

Post 19 kwi 2010, 13:16 
Założyciel / Administrator

Od: 13 lip 2005, 00:45
Ja trochę mam inaczej, bo mam zdiagnozowaną wadę serca. Teoretycznie już jest wszystko ok (wyleczone), ale pod wpływem stresu mam właśnie coś takiego, że serce co jakiś czas jak by się zatrzymuje, po czym robi serie szybkich puknięć, po czym wraca do normalnej pracy. Nie wiążę tego z moją wadą, bo podczas 'pełnego luzu' wszystko jest ok. Takie rzeczy dzieją się głównie pod wpływem stresu.

Post 19 kwi 2010, 13:30 

Od: 12 wrz 2008, 00:39
na serce polecam magnez - np. neomag forte - do tego dużo soków z marchwi lub pomidorów (bogate w potas) -to złagodzi trochę dolegliwości związane z sercem ;)

Post 19 kwi 2010, 18:46 

Sama juz nie wiem co gorsze zamieranie serca czy zbyt szybkie bicie.Ale czy w trakcie tych sensacji na plus lub minus ;) odczuwacie bol czy tylko dyskomfort i strach ze cos sie stanie?

Post 19 kwi 2010, 19:04 
Założyciel / Administrator

Od: 13 lip 2005, 00:45
Dyskomfort i strach, głównie dyskomfort.

Post 19 kwi 2010, 19:18 

Od: 12 wrz 2008, 00:39
dyskomfort + czasami strach jeśli uderzenie było dość silne

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |