Problemy z sercem?

Inne zaburzenia.

Problemy z sercem?

przez ZielonookaOna 05 kwi 2010, 17:44
Czy przezywa Ktos z Was podobne rozterki?Czy przewiduje zawsze najgorszy koniec... np konsekwencja bolu serca?Czy ma Ktos z Was dodatkowe bolesne skurcze w okolicy mostka?Tak czasem mnie zacisnie ze ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Problemy z sercem?

przez puszekokruszek 05 kwi 2010, 17:46
Pewnie większość, a przynajmniej wielu z nas ma "problemy z sercem" i przewiduje najgorsze ;) Ja swego czasu min raz dziennie miałam zawał(objawy bardzo podobne) ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez ZielonookaOna 07 kwi 2010, 18:25
puszekokruszek napisał(a):Pewnie większość, a przynajmniej wielu z nas ma "problemy z sercem" i przewiduje najgorsze ;) Ja swego czasu min raz dziennie miałam zawał(objawy bardzo podobne) ;)

no wlasnie....czlowiek zawsze mysli od razu o najgorszym ..i jak To u Ciebie wyglada obecnie?

przez Kapitan Zbik 07 kwi 2010, 20:46
łoj ile razy byłem na pogotowiu na początku nerwicy z bólami mostka, cierpnięciem ręki, sztywnieniem szyi etc. - to wszystko skutki uboczne nerwicy do których można się przyzwyczaić. Czasem mnie łamie w mostku tak jakby ktoś mnie dźgnął czymś że niekontrolowany odruch mam, ale zdążyłem się przyzwyczaić :)

przez ZielonookaOna 08 kwi 2010, 21:25
ja mam podobnie -nagle przeszywa mnie tak bolesny skurcz ze mysle ze to juz koniec-ale poki co zyje;).Na poczatku bylo ciezko ,ale teraz pomalu godze sie z tym i mam nadzieje ze kolejny raz minie....

przez wovacuum 08 kwi 2010, 21:34
ZielonookaOna, bierz witaminki na serce.W Polsce sà dostèpne o nazwie "Sercen"bardzo dobre,polecam mi pomagaly kiedys wlasnie w trakcie takich uporczywych skurczow ;)
wovacuum

przez Honey_lady 08 kwi 2010, 22:34
Ja mam od jakiegoś czasu takie "potykania się" serca. W ekg wychodzi to jako dodatkowe skurcze nadkomorowe. Okropne uczucie takiego zamierania serca. Wpierw bije ono szybko, potem dziwne uczucie pauzy i za chwilę powolne bicie serca. Rozmawiałam z kardiologiem , podobno to niegroźne, ale budzi strach,że może kiedyś serducho nie załapie rytmu po tym potknięciu i stanie. Ech, ta nerwica... Biorę na to potykanie serca Propranolol. troszkę pomaga.

przez ZielonookaOna 14 kwi 2010, 22:05
to takie dziwne uczucie jak serce czasami zamiera a czasami bije jakby dodatkowo.Przy jednym klasycznym "wdech wydech" pojawia sie kilka skurczow naraz.....i dzis znow mnie sciskalo w mostku.MOja wizja badania u kardiologa jest tak straszna ze nie chce tam isc...ale nie chce tez przeoczyc nadchodzacego zawalu.....

przez Tharna 18 kwi 2010, 01:08
Prócz przeskakiwania serca pojawiają się u mnie jeszcze dodatkowe "pyknięcia" jakby o jedno uderzenie za dużo.

W ogóle niedawno miałam tak, że przy zasypianiu moje serce robiło sobie pauzę na jedno uderzenie, masakra heh.
A jak jestem przemęczona to nie mogę zasnąć, bo jak zamykam oczy to zapadam się gdzieś w jakąś otchłań, dziwne uczucie i zrywam się z wyra :|
Obrazek

przez shadow_no 19 kwi 2010, 14:16
Ja trochę mam inaczej, bo mam zdiagnozowaną wadę serca. Teoretycznie już jest wszystko ok (wyleczone), ale pod wpływem stresu mam właśnie coś takiego, że serce co jakiś czas jak by się zatrzymuje, po czym robi serie szybkich puknięć, po czym wraca do normalnej pracy. Nie wiążę tego z moją wadą, bo podczas 'pełnego luzu' wszystko jest ok. Takie rzeczy dzieją się głównie pod wpływem stresu.
Założyciel / Administrator

przez fobia 19 kwi 2010, 14:30
na serce polecam magnez - np. neomag forte - do tego dużo soków z marchwi lub pomidorów (bogate w potas) -to złagodzi trochę dolegliwości związane z sercem ;)

przez ZielonookaOna 19 kwi 2010, 19:46
Sama juz nie wiem co gorsze zamieranie serca czy zbyt szybkie bicie.Ale czy w trakcie tych sensacji na plus lub minus ;) odczuwacie bol czy tylko dyskomfort i strach ze cos sie stanie?

przez shadow_no 19 kwi 2010, 20:04
Dyskomfort i strach, głównie dyskomfort.
Założyciel / Administrator

przez fobia 19 kwi 2010, 20:18
dyskomfort + czasami strach jeśli uderzenie było dość silne

Sortuj wg