Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy rodzinne.Doradzcie


dawid05511

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 15 lat, od 3 lat mieszkam w niemczech. Musielismy sie wyprowadzic ze wzgledu na mame,poniewaz wziela rozwod i potem poszukala sobie nowego faceta,poczym zaszla w ciaze i urodzila braciszka(teraz ma prawie 4 lata). Potem zaczelo sie im nieukladac az sie rostali i jestesmy sami do teraz z mama i 2 bracmi.Od tego czasu mama zaczela nam niszczyc zycie. Ciagle czegos od nas chce, musimy zajmowac sie mlodszym bratem,gdy ona idzie do pracy.Nie mamy tu nikogo z rodziny,stalismy sie niesmiali,nie mamy kolegow,nie wychodzimy na dwor NIC!moje zycie to tylko komp.. do tego nie lubie niemiec, nei chce tu mieszkac. wolalbym wrocic do polski, tam mialbym do kogo isc Np. do taty,babci,cioci ...nie wiem jak to mamie powiedziec,ze chce wrocic.jak wroce to bedzie jeszcze samotniejsza. Jestem tu nieszczesliwy i nie wiem co mam robic. tak jak teraz jest to nie wytrzymam psychicznie, czasami mam mysli samobujcze,a teraz mama znowu sobie kogos innego znalazla.Wywrocila nasze zycie do gory nogami. Co mam robic? doradzcie pls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Trudne to, ale nie możesz brać na siebie odpowiedzialności za szczęście mamy. Jeśli nie możesz się tam odnaleźć i żyjesz tak jak piszesz, to Ty jesteś bardzo nieszczęśliwy. Dlatego powiedz mamie o tym. Może powinieneś wrócić do Polski. Jak Twoje relacje z tatą?, mógłbyś z nim zamieszkać? Cz Ty tam chodzisz do szkoły? Ila lat ma Twój brat, jak On się tam czuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z mama nie da sie tak gadac,odrazu by ryczala albo zaczelaby wyzywac.

O tej calej sytuacji wie tylko moj wujek i ciocia z polski ktorzy chetnie by mnie spowrotem przygarneli.

Zastanawiam sie czy pojsc do szkolego psychologa,ale nie wiem czy to cos zmieni.

Jak opowiedzialem o moim zyciu mojej cioci w polsce i mama sie o tym dowiedziala powiedziala " urodzilam potwora"

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie chce tak zyc :((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×